Sari la conținut

TOP:Blonda Micalaca 22ani 0755471728


andreiyi

Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 5 minute, futaciosul_69 a spus:

Chiar ma gandeam oare când o sa ajungi și pe la ea😁; BB ca ii o fata foarte faina😋 spor💪

 

Te pup bibica😘

Am mai fost de vreo 3 ori la domnita, doar ca in primele 2 nu mi-a dat gurita, in a treia da, doar ca m-a certat ca ii scriu romane etc. In rest, totul a fost super, nu am ce sa ma plang.

Evoluam, dar asa mai incet, ardeleneste. In vreo 2-3 ani poate o sa ii placa putin de mine.😁

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Bibi😘,o fată superbă,am avut ocazia să fiu la ea,când a fost într-o vizită la Deva împreună cu Ariana,şi ea minunată💋,totul a fost la superlativ,săruturi,îmbrățişări,chi-ar,ma îngăduit cu unele lucruri,,ce să mai lungim vorba,e o superbă,mi-aş,dori să o mai întâlnesc,cine ştie poate la Arad,,te pup dulce Bibi😘😍

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Bibi, acest diamant neslefuit destul (cel putin de mine) al Aradului! Nu ai cum sa pleci de la ea decat fluierand a veselie.

A trecut o vreme de la ultima mea vizita la domnita si m-am bucurat sa o gasesc la fel de frumoasa si cu o evolutie perfecta la sol.

Locatia clasica Ared Kaufland cu de toate -10.

Bianca - din partea mea are 10 la corp si la chip. I-am recunoscut la fiecare vizita ca e cea mai frumoasa femeie cu care am facut eu vreodata nebunii. Cand spun Bibi, ma gandesc la ochii ei mari, incadrati de un chip blond angelic, dar in primul rand ma gandesc la cele 3  pierce-uri, unul in fiecare sfarc si unul in lindic. Cat imi place sa ma joc pe langa ele, iar azi chiar am facut-o, aproape pe saturate. Niciodata nu ma pot satura de fatuca asta, nici daca o duc acasa pt vreo 3 zile.

Gfe -8. Aici mi se pare mie ca mai este loc de imbunatatiri, desi am primit Fk cat am cerut. Dar nimic in plus sau din propria ei initiativa. Dar parca tot mai bine fata de tura trecuta. O mai vizitez de vreo 10 ori si e perfecta si aici...

Inceput actiunea prin a o savura eu pe ea, incepand cu gurita, trecand pe la titisoare, cu punct terminus pizdulica. Vai ce frumos mirosea, ce fina era si cat m-am jucat cu ea! Totusi nu am reusit sa ii provoc un orgasm, desi gemetele ei fine imi spuneau ca sunt pe drumul cel bun.

On -10. Are mare grija de soldatel si de aghiotanti, iar imaginea care mareste mult nota este cea din oglinda. Superba cu soldatelul captiv intre buzele ei!

Np -9/10. Trecut prin doua pozitii, la alegerea mea. Cand sa schimb intr-a treia, am facut greseala sa o privesc in ochi. Mare greseala, pt care soldatelul a platit scump si s-a predat inamicului. Asta e hiba la mine: pot admira un san frumos, un fund bombat, dar niciodata in timpul actiunii sa nu mai privesc combatantul direct in ochi fiindca voi capitula!

Dtd - 40-45 min, cu dus cu tot, fara sa mi se reproseze nici un cuvant.

Viteza 200 lei/ 30 min.

Nota pt mine: de asediat mai des cetatea numita Bianca, merita si parca au mai cazut cateva caramizi din zidul inconjurator!

A relatat de pe frontul de vest, colegul vostru si sogor,

Io.

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Astazi lucrurile au fost clar impartite de Bianca: cine nu a fost azi la ea, dar a scris pe topicul ei-futaciosul, a primit pusi virtual, dar nu si fizic. Cine a fost la ea -adica eu- a primit pusi real si niciunul virtual. Simplu ca buna ziua.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 18 ore, alint76 a spus:

Astazi lucrurile au fost clar impartite de Bianca: cine nu a fost azi la ea, dar a scris pe topicul ei-futaciosul, a primit pusi virtual, dar nu si fizic. Cine a fost la ea -adica eu- a primit pusi real si niciunul virtual. Simplu ca buna ziua.

Probabil de el ii place si de tine nu 😂😂😂

  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 13 minute, FanArad a spus:

Probabil de el ii place si de tine nu 😂😂😂

Exact asa m-am gandit si eu.😪

Sau asa e politica de marketing, pestele asta e prins deja, hai sa ne uitam dupa urmatorul.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 oră, alint76 a spus:

Exact asa m-am gandit si eu.😪

Sau asa e politica de marketing, pestele asta e prins deja, hai sa ne uitam dupa urmatorul.

Eu nu am simtit nici o chimie cu Bibi chit ca e f frumoasa … 

odata mi-a fost de ajuns :))!

  • Mersi 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Salutare tuturor. 

Aseara am vizitato si eu pe Bia. 

Ce sa pot sa spun o fata foarte frumoasa, finuta, sociabila (is eu mai inghetat de felul meu). In poze nu apar ca ar avea atatea tatuaje dar asta nu ma deranjat atat de tare. 

Cand am ajuns am fost servit cu un pahar de apa. 

Dupa aia fara a sta mult pe ganduri am trecut la actiune. 

Oral neprotejat 9/10

2 poziti incercate, se misca bine nu ii pe graba. In pozitia capra are o priveliste exceptionala. 10/10

Timpul nici nu stiu cum a trecut sau cat a trecut. Amenda 200. 

De revenit cu siguranta. 

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 28.10.2021 la 11:14, darkangel099 a spus:

Salutare tuturor. 

Aseara am vizitato si eu pe Bia. 

Ce sa pot sa spun o fata foarte frumoasa, finuta, sociabila (is eu mai inghetat de felul meu). In poze nu apar ca ar avea atatea tatuaje dar asta nu ma deranjat atat de tare. 

Cand am ajuns am fost servit cu un pahar de apa. 

Dupa aia fara a sta mult pe ganduri am trecut la actiune. 

Oral neprotejat 9/10

2 poziti incercate, se misca bine nu ii pe graba. In pozitia capra are o priveliste exceptionala. 10/10

Timpul nici nu stiu cum a trecut sau cat a trecut. Amenda 200. 

De revenit cu siguranta. 

 

 

multumesc 🤗 te pup 💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...