Sari la conținut

TOP:Blonda Micalaca 22ani 0755471728


andreiyi

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

După o pauză destul de lungă am vizitat-o și eu din nou pe Bibi. Am găsit-o puțin schimbată de la ultima întâlnire,  clar în bine, deși credeam că nu mai e loc de așa ceva. 🤣 

Am petrecut o oră la ea, și nu mi-am dat seama cum a trecut așa de repede timpul. Suntem niște norocoși ca avem o fată ca Bibi care a rămas fidelă Aradului și trebuie să avem grijă de ea.

Te-am pupat și ne revedem cât de curând 😘

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 ore, ritchie21 a spus:

După o pauză destul de lungă am vizitat-o și eu din nou pe Bibi. Am găsit-o puțin schimbată de la ultima întâlnire,  clar în bine, deși credeam că nu mai e loc de așa ceva. 🤣 

Am petrecut o oră la ea, și nu mi-am dat seama cum a trecut așa de repede timpul. Suntem niște norocoși ca avem o fată ca Bibi care a rămas fidelă Aradului și trebuie să avem grijă de ea.

Te-am pupat și ne revedem cât de curând 😘

Îți multumesc 💋👅 te mai aștept 😈 pupici💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
On 3/9/2021 at 8:53 AM, xbiiaxb said:

Buna😈 m-am gândit sa mai adaug  ceva 😈

 [...]

-Sarutari   (In functie de igiena si compatibilitate )

Trei saptamani mai tarziu...

:ellao

Se confirma ca sunt mai ardelean, "io numa' acuma am aflat (citit)" 🙃

Hai compatibilitate!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
Acum 3 minute, usersecret a spus:
La 06.04.2021 la 10:40, xbiiaxb a spus:

Disponibila 💋👅 0742524953 📩

 

Scuze, am greșit și nu pot șterge 

Link spre comentariu

Salutări colegi revenit cu ceva timp în urmă la BIBI pentru că n-ai cum să nu revi la o așa frumusețe pur și simplu nu te poți abtine făcut programare pe whatapp respectată din ambele părți și a sosit momentul intersectari ajuns in parcarea bine cunoscută Ared Kaufland ora x îi cer ultimele detalii și urc sus î-mi deschide ușa și din spatele u-și apare o frumusețe de îți vine so papi toată pupat pe obrăjiori și mă invită să bem ceva și să discutăm putin pe urmă îi înmanez cadoul din proprie inițiativă și mă cer la duș revenit de la duș ea mă astepta goală întinsă pe pat o rog să se întindă să-i savurez puțin nioșcuța aia dulce chiar nu te poti abține pe urmă î-mi cere să o las pe ea și incepe ON frumos executat se joacă cu limbuta are și pirs în limbută de te ia cu furnicaturi pe urmă o rog că e momentul să trecem la NP echipeaza instrumentu și o rog să vină peste mine are frumusețea astea niste mișcări  de ți-e m-ai mare dragu să o vizitez pe urmă o rog să-mă lase si pe mine să muncesc trecem în doggy frumos și aici contre mă roagă să o las pe ea să se joace putin n-ai cum să m-ai reziști cănd incepe maicarile ale și pe urmă o rog că a venit momentul dezechipam instumentul și finalizez pe sânii ăia frumoși pe urmă o rog să meargă la baie pe urmă merg si eu luăm o pauză m-ai bem ceva m-ai discutăm și a venit momentul pentru runda 2 o rog să incepem în 69 chiar nu m-am putut abtine să nu-i savurez nioscuta la maxim pe urmă continuă ON și mă roagă să-mă uit în oglinda gresala mea că nu am m-ai rezistat mult și o rog să trecem la finalizare tot pe sânii ăia frumoși stil pară că-ți vine să-i papi pe urma trecem pe la baie fiecare o rog frumos să-mi m-ai puna un pahar de apă m-ai discutam puțin și vine si momentul despărțiri din partea mea  ca note 10 pe linie chiar n-ai cum să nu te simți bine cu asa frumusete cu adevarat pro client pupici BB mulțumesc pentru tot pupici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Buna ziua lume !

Azi planetele sau aliniat și am reușit sa ma sincronizez cu Domnița asta minunata !

Facut programarea pe WhatsApp , ajuns in zona îmi comunica ultimele detalii pentru a ajunge la ea. 
Deci nu prea știu cum sa descriu acțiunea … deschide usa o fata frumoasa foc , un corp de invidiat , un zâmbet minunat , ochii foarte frumoși și o privire de te incita și te duce la gânduri necurate:256 . Ma invita la un pahar de vorba (am ales si apa) Povestim nitel , dupa ma cer la dușul de reîmprospătare . Ajuns in camera scăpat de emoții si începem nebunia !!! 
Jurizare :

Fata 10 , foarte frumoasa , sâni minunați + pentru piercing, Adaugă o nota mai perversa actului . Un fund extraordinar de frumos , Ai pe ce pune mâna ! Picioare lungi care te încleșteaza cu eu ( deja am erecție dor ca ma gândesc ) Talia aia subțire pe care o poți cuprinde cu mâinile !!!!

ON 9.8, Are o tehnica care e fix pe placul meu , soft /lent cu atenție la vecini . Ce sa mai îl răsfață maxim pe gogu !  ( minusul e pentru lipsa de Deep și CIM) 
 

NP 10*++ , Schimbat  mai multe poziții (in toate o simți extraordinar și ai o priveliște WoW )Bai fraților are fata asta niște muchi la savarina de simți câteodată ca te strânge in menghina ! Pentru mine e :mellow:Guinness  World Record… am reușit 2 finalizări(bine muncite de ambele părți) intr-o ora, de când cochetez cu sportul respectiv nu am mai reușit așa ceva nici cu ON, finalizare orală sau alte cele .  

Cadoul 350 lei lăsați din propria inițiativa când am intrat la dus ( 300 ca diferența am observat eu la final ca nu sunt bine pe masa și am achitat-o fără ca fata sa zică ceva ) 

De făcut abonament !!! as opta pentru pachetul VIP 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 oră, axelov90 a spus:

Buna ziua lume !

Azi planetele sau aliniat și am reușit sa ma sincronizez cu Domnița asta minunata !

Facut programarea pe WhatsApp , ajuns in zona îmi comunica ultimele detalii pentru a ajunge la ea. 
Deci nu prea știu cum sa descriu acțiunea … deschide usa o fata frumoasa foc , un corp de invidiat , un zâmbet minunat , ochii foarte frumoși și o privire de te incita și te duce la gânduri necurate:256 . Ma invita la un pahar de vorba (am ales si apa) Povestim nitel , dupa ma cer la dușul de reîmprospătare . Ajuns in camera scăpat de emoții si începem nebunia !!! 
Jurizare :

Fata 10 , foarte frumoasa , sâni minunați + pentru piercing, Adaugă o nota mai perversa actului . Un fund extraordinar de frumos , Ai pe ce pune mâna ! Picioare lungi care te încleșteaza cu eu ( deja am erecție dor ca ma gândesc ) Talia aia subțire pe care o poți cuprinde cu mâinile !!!!

ON 9.8, Are o tehnica care e fix pe placul meu , soft /lent cu atenție la vecini . Ce sa mai îl răsfață maxim pe gogu !  ( minusul e pentru lipsa de Deep și CIM) 
 

NP 10*++ , Schimbat  mai multe poziții (in toate o simți extraordinar și ai o priveliște WoW )Bai fraților are fata asta niște muchi la savarina de simți câteodată ca te strânge in menghina ! Pentru mine e :mellow:Guinness  World Record… am reușit 2 finalizări(bine muncite de ambele părți) intr-o ora, de când cochetez cu sportul respectiv nu am mai reușit așa ceva nici cu ON, finalizare orală sau alte cele .  

Cadoul 350 lei lăsați din propria inițiativa când am intrat la dus ( 300 ca diferența am observat eu la final ca nu sunt bine pe masa și am achitat-o fără ca fata sa zică ceva ) 

De făcut abonament !!! as opta pentru pachetul VIP 

Multumesc frumos! Te pup și te mai aștept 💋💋😈😈

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...