Sari la conținut

TOP:Adelina 0746868045


Vizitator adelina_drakusor

Postări Recomandate

Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Neața 🤗 Programul de astazi este 10:00-19:00

Tarif 150 nr (30 min) 250 h (2 fin)

Contact 0746868045 (programări doar pe wapp) ðŸ”ðŸ”ðŸ”

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Am vizitat o ieri pe Adelina . I am scris pe whats up mi a răspuns cam după 30 de minute , am programat ora totul decurgând perfect .

 

Locație - apartament vechi renovat in centru , exact ce trebuie pt sex

 

Aspect - tânăra , fresh ,drăguța , blonda singurul minus sunt sânii de care s a mai vorbit

 

Desfășurarea ostilităților - a trecut direct la oral fără preludiu , as fi preferat o introducere ceva pupici înainte dar probabil pentru așa ceva trebuie sa fie și o chimie

ORAL de 10 plus cu schimbare de poziții , Deep la greu , lins coaie frumos , saliva multă după vreo 15 minute m a întrebat de normal deci nu obosește repede .

Datorită faptului ca ma excitase rău de tot la oral normalul a durat 3 minute o singura poziție și apoi am finalizat glorios in gurița .

 

O experiența plăcută , fata se implica am donat 250 RON din proprie inițiativa deșii am stat cam 30-40 minute însă mi a plăcut prezenta .

Singurul minus pt mine este faptul ca îmi doream ca păsărica sa fie perfect epilata , in rest totul cum trebuie .

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Am vizitat o ieri pe Adelina . I am scris pe whats up mi a răspuns cam după 30 de minute , am programat ora totul decurgând perfect .

 

Locație - apartament vechi renovat in centru , exact ce trebuie pt sex

 

Aspect - tânăra , fresh ,drăguța , blonda singurul minus sunt sânii de care s a mai vorbit

 

Desfășurarea ostilităților - a trecut direct la oral fără preludiu , as fi preferat o introducere ceva pupici înainte dar probabil pentru așa ceva trebuie sa fie și o chimie

ORAL de 10 plus cu schimbare de poziții , Deep la greu , lins coaie frumos , saliva multă după vreo 15 minute m a întrebat de normal deci nu obosește repede .

Datorită faptului ca ma excitase rău de tot la oral normalul a durat 3 minute o singura poziție și apoi am finalizat glorios in gurița .

 

O experiența plăcută , fata se implica am donat 250 RON din proprie inițiativa deșii am stat cam 30-40 minute însă mi a plăcut prezenta .

Singurul minus pt mine este faptul ca îmi doream ca păsărica sa fie perfect epilata , in rest totul cum trebuie .

multumesc frumos! După descriere,mi-am dat seama cine esti si vreau sa te anunt ca daca aveai inițiativa la GFE,ar fi iesit totul perfect deoarece chimia a existat din partea mea doar ca a lipsit inițiativa ðŸ˜ðŸ˜˜
Link spre comentariu

Am revizita o pt a nu știu cita oara pe Ade. Ce sa mai fie de adăugat?.Poate ca, doar, de la o intilnire la alta, futaiul devine și mai bun, oralul talent, PSE și gfe maxim, Adelina, din ce în ce mai buna. Bravo Ade, ține o tot asa. Practic note maxime, din partea mea. Am stat 30 minute, cadoul fetei, 150 rhon.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator numeoarecare
Reputație: 0

Am vizitat-o astazi pe Adelina si pot spune ca am ramas foarte placut surprins, o fata frumoasa, foarte calda,primitoare, nu m-a grabit deloc, te face sa te simti foarte relaxat in preajma ei.

 

1.Locatia - Centrul Pitesti-ului, apartament placut, calduros, curat.
2.Modalitatea de contact : am vorbit pe whats-app cu 1 zi in urma, stabilit ora, totul foarte punctual.
3.Detalii despre intalnire. ne-am intins in pat si am vorbit putin dupa care a inceput cu un oral neprotejat pe care l-a executat bine,atat deep cat si lins de oua, urmat de act protejat Cowgirl dupa care "pe la spate" unde pot spune ca a fost minunat, a stiut cum sa stea si sa departeze picioarele, vedere minunata atat a spatelui ei frumos arc-uit dar si oglinda ce se afla in fata oferea o imagine minunata :) sa nu mai spun de corpul ei, o talie subtirica de care te poti prinde cu mainile si un fund mare si frumos, o placere sa il simti cum vine in tine
5.Note acordate pentru serviciile Oral :9 , Cowgirl :7 ( aici imi asum eu vina), DoggyStyle : 10 fara indoiala. GFE: voi incerca data viitoare.
6.Tarifare - 30 de min, o finalizare..Cadou :150 RON

 

Atat momentan, urmeaza si alte vizite(de precizat si aici ca m-am simtit foarte bine cand mi-a zis sa ne revedem chiar si astazi...nu s-a simtit ca o face pentru bani,sau interes...pur si simplu sa ne relaxam,sa ne destindem si sa ne simtit bine.)

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Am vizitat-o astazi pe Adelina si pot spune ca am ramas foarte placut surprins, o fata frumoasa, foarte calda,primitoare, nu m-a grabit deloc, te face sa te simti foarte relaxat in preajma ei.

 

1.Locatia - Centrul Pitesti-ului, apartament placut, calduros, curat.

2.Modalitatea de contact : am vorbit pe whats-app cu 1 zi in urma, stabilit ora, totul foarte punctual.

3.Detalii despre intalnire. ne-am intins in pat si am vorbit putin dupa care a inceput cu un oral neprotejat pe care l-a executat bine,atat deep cat si lins de oua, urmat de act protejat Cowgirl dupa care "pe la spate" unde pot spune ca a fost minunat, a stiut cum sa stea si sa departeze picioarele, vedere minunata atat a spatelui ei frumos arc-uit dar si oglinda ce se afla in fata oferea o imagine minunata :) sa nu mai spun de corpul ei, o talie subtirica de care te poti prinde cu mainile si un fund mare si frumos, o placere sa il simti cum vine in tine

5.Note acordate pentru serviciile Oral :9 , Cowgirl :7 ( aici imi asum eu vina), DoggyStyle : 10 fara indoiala. GFE: voi incerca data viitoare.

6.Tarifare - 30 de min, o finalizare..Cadou :150 RON

 

Atat momentan, urmeaza si alte vizite(de precizat si aici ca m-am simtit foarte bine cand mi-a zis sa ne revedem chiar si astazi...nu s-a simtit ca o face pentru bani,sau interes...pur si simplu sa ne relaxam,sa ne destindem si sa ne simtit bine.)

multumesc! Te pup si te aștept oricand !🤗
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Bună Ade finalizare in gurița se poate ? Și dacă e tot in prețul ăla ?

Dacă te obiseai sa citesti 2-3 recenzii mai in sus ai fi aflat și răspunsul! 😉

 

 

Neața all....astăzi ma găsiți pana la 18:30 🤗

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Bre da ce se ajuta moldovenii intre ei...la fel de aroganti...daia nu merge mimic in Tara astea.. ..

oameni mai aroganți și răutăciosi ca in jud Argeș nu prea mi-a fost dat să văd pana acum! De asta se plâng unii pe aici ca ii am la blok sau nu reusesc sa dea de mine 😅 (se exclud personale de aici care au reușit să ajungă la mine și sunt oameni ffff ok!

 

Va pup seara frumoasa! ðŸ”â¤

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...