Sari la conținut

TOP:Adelina 0746868045


Vizitator adelina_drakusor

Postări Recomandate

Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Adelina 0745939424

By adelina_drakusor on 05 feb 2019 Pentru prima dată la voi in oras.Va pup si va astept dragii mei!!!

0747608580 Programări si prin whatsapp! 😘
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Ce să-mi lăsați are !

Am sânii lăsați,deoarece am trecut printr o sarcina si mi se pare ceva normal. Eu macar nu ma feresc sa pun poze cu mine si sa arat exact ce am de aratat! O seara frumoasa!
  • Like 8
Link spre comentariu

Manat de curiozitate am facut astazi o vizita domnitei.

Am contactat-o pe whatsapp si a raspuns prompt. Am facut o programare si la ora convenita am purces spre dansa.

Locatia este in Gavana 3, intr-o locatie OK. Deh, apartament in regim hotelier, cu tot ce trebuie pentru actiune.

Fata este exact cea din poze. Pentru mine arata foarte bine, dar fiecare cu gusturile lui. Am fost invitat la un pahar de suc si am discutat "conditiile" oral p/n, normal p, nu accepta CIM, anal, fk in functie de chimie, 100 nr. /200 ora.

Am optat pentru o finalizare, iar dupa un dus scurt am purces la actiune.

Oral np excelent executat, cu deep, atentie la toate zonele.

Normal inceput cu lady on top si finalizat tot asa. A acceptat orice i-am propus.

In cazul meu a acceptat fk, lucrucare a grabir timpul actiunii.

Dupa o alta scurta vizita la dus, am mai discutat cateva vorbe, am platit serviciul si am plecat linistit si bucuros.

 

Domnita are intentia sa poposeasca mai mult timp pe la noi.

 

Eu cu siguranta am sa revin.

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Manat de curiozitate am facut astazi o vizita domnitei.

Am contactat-o pe whatsapp si a raspuns prompt. Am facut o programare si la ora convenita am purces spre dansa.

Locatia este in Gavana 3, intr-o locatie OK. Deh, apartament in regim hotelier, cu tot ce trebuie pentru actiune.

Fata este exact cea din poze. Pentru mine arata foarte bine, dar fiecare cu gusturile lui. Am fost invitat la un pahar de suc si am discutat "conditiile" oral p/n, normal p, nu accepta CIM, anal, fk in functie de chimie, 100 nr. /200 ora.

Am optat pentru o finalizare, iar dupa un dus scurt am purces la actiune.

Oral np excelent executat, cu deep, atentie la toate zonele.

Normal inceput cu lady on top si finalizat tot asa. A acceptat orice i-am propus.

In cazul meu a acceptat fk, lucrucare a grabir timpul actiunii.

Dupa o alta scurta vizita la dus, am mai discutat cateva vorbe, am platit serviciul si am plecat linistit si bucuros.

 

Domnita are intentia sa poposeasca mai mult timp pe la noi.

 

Eu cu siguranta am sa revin.

Pupici si te mai astept!! 😘
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Drakusorule telefonul tau e în neregulă

Ne spune , nr incorect ,!!!!!

Am atasat mai jos in prima postare numarul corect!Acela este vechi si nu mi a fost modificat de un admin.
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Gagico tu ai mai fost in Pitesti ,acum un an cred...si ai stat destul de putin la pensiunea din Craiovei ,de langa targul saptamanal...greșesc ? Te pup ,abia astept sa te revad !

Da,eu sunt!!! Pupici!!!
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Adelina 0745939424

By adelina_drakusor on 05 feb 2019 Pentru prima dată la voi in oras.Va pup si va astept dragii mei!!!

Te rugam sa ne anunti cand revii in Iasi :). Sa auzim numai de bine.

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Dragi colegi futaciosi

Vizitat pe domnita astazi, cred ca a avut vreo zi proasta, oral facut in scârbă, normal cu ea pe spate mai mult moarta decat vie.

Prin concluzie prestația a fost foarte jalnica.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:.
  • Oras:.

Varza cu carnati pe topicul asta...!!!

Adelina, ce se intampla draga cu prestatia asta? Chiar vroiam si eu sa vin, dar acum e clara situatia!

Daca stau bine sa ma gandesc, luni o sa te contactez sa vin si eu o ora la tine, ca prea mi.au placut pozele :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...