Sari la conținut

TOP:Adelina 0746868045


Vizitator adelina_drakusor

Postări Recomandate

Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Precizez ca am avut o mică infecție urinară dar am scăpat de ea! Nu a fost nimic grav...Așa cum a spus și colegul vostru mai sus,nu mai este absolut nimic!!! Sper ca după acesta “răutate†aruncată aici și nu intr-un mesaj privat pe Wapp sa nu afecteze cu nimic! 😠Va pup și o seara frumoasa!

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Hello 🤗

Va anunț ca mâine voi pleca din Pitesti și nu știu perioada când voi reveni! Ma găsiți pana la 23:00 in aceasta seara după care am încheiat! Cu siguranța când revin,o sa va anunț! Pupici 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare! Ieri am trecut pe la Dracusor,a 2-a oara  parca si mai frumos .Pe scurt  oral executat frumos,mai nou pirce in limba ,normal am schimbat mai multe pozitii ,este slim si usor de manevrat:) nu comenteaza ,chiar te intreaba ce pozitie mai vrei ,comunicativa,zambareata tot timpul ...cine a fost la ea stie despre ce vorbesc sper sa mai stea pe la noi cat mai mult .

  Decartat 100 de lei si de revenit cat mai curand Ade :***

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Salutare! Ieri am trecut pe la Dracusor,a 2-a oara parca si mai frumos .Pe scurt oral executat frumos,mai nou pirce in limba ,normal am schimbat mai multe pozitii ,este slim si usor de manevrat:) nu comenteaza ,chiar te intreaba ce pozitie mai vrei ,comunicativa,zambareata tot timpul ...cine a fost la ea stie despre ce vorbesc sper sa mai stea pe la noi cat mai mult .

Decartat 100 de lei si de revenit cat mai curand Ade :***

pupici 😘
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Vizitat fata. Locație ușor de ajuns. Am ales o finalizare, achitat 100 de lei, chit ca îmi spusese ca ii pot lăsa la final. M-a invitat la baie și după a început acțiunea. A început cu un oral foarte bine executat cu atenție la zonele adiacente. La normal foarte strâmtă și se mișcă. Finalizat la oral. Finalizare corporala, pe mine 🤣🤣🤣.

Oral 9

Normal 9.

Ca și minus, sâni mici și lăsați, ii recomand niște silicoane.

Merita încercată. O recomand. Fata curata și cu bun simt.

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Cand ajungi in Iasi ? Ai promis ceva ultima data cand ne-am vazut ....

Nu ai PM ca ti-as fi scris acolo.

Iti primit ca la începutul lui Septembrie o sa vin la Iasi dar voi sta doar o singura zi! â¤ï¸

Pupici și mi-e dor tine 🤗🤗

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Hello! 🤗

M-am întors din nou la voi😌 Dacă ai crezut ca ai scăpat de mine v-ați înșelat 😠Va aștept din nou sa petrecem câteva clipe împreuna 💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Ce nr de wapp ai vreau sa îmi fac o programare 😙

😉ai aflat și nr pt programări “dani†ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ¤—
Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Buna dragilor! Va anunț ca am schimbat locația! Ma găsiți in Gavana 3 vis -as-vis de Dedeman! (Aleea Căminelor)

Știu ca nu e o zona tocmai ok dar momentan aici o sa lucrez! Pupici și abia aștept sa ne vedem 🤗💋Program 11:00-20:00

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dragilor! Va anunț ca am schimbat locația! Ma găsiți in Gavana 3 vis -as-vis de Dedeman! (Aleea Căminelor)

Știu ca nu e o zona tocmai ok dar momentan aici o sa lucrez! Pupici și abia aștept sa ne vedem 🤗💋Program 11:00-20:00

BUNÄ‚.

SÄ‚ AI SPOR.

Link spre comentariu
Vizitator adelina_drakusor
Reputație: 0

Hey🤗Va anunț ca mai lucrez doar o săptămâna după care intru in vacanta ☺ï¸

Program 11:00-20:00 și programări doar pe Wapp 🥰

Pupici 💋💋

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

numai esti in pitesti acum ?

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

ba da! Am spus ca săptămâna viitoare imi iau vacanta!!

ok mersi :) !

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

ba da! Am spus ca săptămâna viitoare imi iau vacanta!!

PS: imi poti da un nr de contact ...ca nu stiu dupa care sa ma iau...am vazut 3 numere de contact ..unul actual te rog daca se poate...vreau sa discutam pe whatssapp

  • Like 1
  • Minus 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...