Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Bianca - 0734797372

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
79 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#61 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2018

Postat 18 december 2019 - 05:24

Buna dimineata Bianca,

Lucrezi astazi?
Am vazut anunt activ pe Publi, dar aici liniste totala. De aceea te intreb.

Multumesc.

Buna dragule voi mai sta în Oraș pana duminica
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#62 rudeboy

rudeboy

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 43 Postari:
  • Inscris la:
    24 mei 2012

Postat 20 december 2019 - 07:17

salutari tuturor, am reusit sa ajung si eu la Bianca saptamana asta, si sincer nu stiu ce sa zic, pentru mine a fost o experienta in dezacord cu recenziile entuziaste de pe forum. nu va suparati, dar nu le-am inteles. e o tipa banala, pusa pe fast-fuck. anyway, trec la descriere.

sunat, facut programare, indicat adresa si am revenit cu telefon cand ajuns la scara. oferit detalii, sunat la interfon si urcat. locatia este pe strada Sever Bocu, peste strada de parcarea acoperita de la Iulius Mall. m-a asteptat in haine de casa, desculta, nemachiata si cu parul prins in coada. parea cam plictisita. tipa este slim, inalta, cam 1.80, frumos proportionata, fund bombat, sani medii. corpul este reusit, in schimb la fata este cel mult comuna, mai degraba nasoala. are un singur tatuaj discret la incheietura mainii stangi. 22 de ani declarati. m-am cam desumflat cand am vazut-o, dar nu mai aveam chef si nici timp sa ma duc in alta parte, asa ca am zis cel putin sa ma descarc, si am ramas la o finalizare.

cum am intrat, m-a poftit in prima camera pe stanga si era gata sa ne apucam de treaba. wtf, zero ospitalitate, zero socializare, nici nu s-a pus problema de apa, suc, bere, etc. am incercat sa schimbam cateva vorbe, dar nimic, foarte rezervata, plictisita. asa ca am cerut un prosop si m-am dus la baie. baia curata, cu geluri de dus la alegere. am vazut haine si chestii barbatesti la baie, asa ca sigur exista si un peste/prieten prin preajma. in aparatament nu am mai simtit pe nimeni cat am fost eu. iesit de la dus si ma astepta dezbracata in dormitor, si am trecut direct la actiune.

inceput cu FK, asta a fost o surpriza placuta, ca participa activ la FK si pare ca ii place. apoi, cand sa coboare la oral, imi spune ca ON este 50ron in plus. serios ??!! deja la 150 finalizarea mi se parea ca este suprapret pentru ce primesti, dar la 200 e chiar teapa. asa ca am spus pas.  a pus preze si a trecut la oral, eu in picioare, ea asezata pe pat. destul de mecanic, cu o tentativa de dt, dar fara atentie la oo. dupa asta am trecut la un doggy unde am pompat ceva, urmat de un misionar sportiv, unde am si finalizat. repede la dus, imbracat si plecat. ea nu a facut dus nici inainte, nici dupa. m-am incadrat exact in 30 de minute, cu dusuri cu tot.

cat am incercat sa facem o conversatie trasa de par, mi-a spus ca a lucat mai mult pe afara, 'pe bani seriosi', de la 250 de euro in sus ora, nu ca la noi. nici nu stiu de ce isi mai pierde timpul cu noi, amaratii din tara. ma rog. a mai spus ca in ianuarie urmeaza sa isi puna silicoane si apoi revine, dar la cu totul alte preturi, si nu pe site-uri ca nimfomane.  :laugh2 pe bune, spusele ei. si acum notele.

Locatie: 7 - bloc comunist, apartament vechi, semi-renovat. proximitatea fata de mall, totusi un plus (pentru radar)

Aspect: 7 - corp frumos, slim, picioare lungi, carne tare, sani medii, fund bombat. la fata in schimb e naspa.

OP: 7 - destul de mecanic, fara oo

NP: 9 - destul de stramta, sta cum o pui, se implica

GFE: 6 - o salveaza FK, altfel e absenta si plictisita

Cadou: 150/o finalizare

Concluzie: o experienta banala, cu tipa pusa pe fast-fuck. eu unul cu siguranta nu o sa revin, nici pe gratis. nu o recomand, dar nici nu e teapa. merge pentru o descarcare rapida. as zice ca 100/finalizare, 200/ora este un cost mai realist pentru ce ofera (cu sau fara silicoane).

am scris pe graba, asa ca daca am omis ceva, va rog sa ma intrebati.

va doresc ciocane tari si sarbatori fericite  :rockettes-1

• 5

#63 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2018

Postat 21 december 2019 - 09:31

salutari tuturor, am reusit sa ajung si eu la Bianca saptamana asta, si sincer nu stiu ce sa zic, pentru mine a fost o experienta in dezacord cu recenziile entuziaste de pe forum. nu va suparati, dar nu le-am inteles. e o tipa banala, pusa pe fast-fuck. anyway, trec la descriere.

sunat, facut programare, indicat adresa si am revenit cu telefon cand ajuns la scara. oferit detalii, sunat la interfon si urcat. locatia este pe strada Sever Bocu, peste strada de parcarea acoperita de la Iulius Mall. m-a asteptat in haine de casa, desculta, nemachiata si cu parul prins in coada. parea cam plictisita. tipa este slim, inalta, cam 1.80, frumos proportionata, fund bombat, sani medii. corpul este reusit, in schimb la fata este cel mult comuna, mai degraba nasoala. are un singur tatuaj discret la incheietura mainii stangi. 22 de ani declarati. m-am cam desumflat cand am vazut-o, dar nu mai aveam chef si nici timp sa ma duc in alta parte, asa ca am zis cel putin sa ma descarc, si am ramas la o finalizare.

cum am intrat, m-a poftit in prima camera pe stanga si era gata sa ne apucam de treaba. wtf, zero ospitalitate, zero socializare, nici nu s-a pus problema de apa, suc, bere, etc. am incercat sa schimbam cateva vorbe, dar nimic, foarte rezervata, plictisita. asa ca am cerut un prosop si m-am dus la baie. baia curata, cu geluri de dus la alegere. am vazut haine si chestii barbatesti la baie, asa ca sigur exista si un peste/prieten prin preajma. in aparatament nu am mai simtit pe nimeni cat am fost eu. iesit de la dus si ma astepta dezbracata in dormitor, si am trecut direct la actiune.

inceput cu FK, asta a fost o surpriza placuta, ca participa activ la FK si pare ca ii place. apoi, cand sa coboare la oral, imi spune ca ON este 50ron in plus. serios ??!! deja la 150 finalizarea mi se parea ca este suprapret pentru ce primesti, dar la 200 e chiar teapa. asa ca am spus pas. a pus preze si a trecut la oral, eu in picioare, ea asezata pe pat. destul de mecanic, cu o tentativa de dt, dar fara atentie la oo. dupa asta am trecut la un doggy unde am pompat ceva, urmat de un misionar sportiv, unde am si finalizat. repede la dus, imbracat si plecat. ea nu a facut dus nici inainte, nici dupa. m-am incadrat exact in 30 de minute, cu dusuri cu tot.

cat am incercat sa facem o conversatie trasa de par, mi-a spus ca a lucat mai mult pe afara, 'pe bani seriosi', de la 250 de euro in sus ora, nu ca la noi. nici nu stiu de ce isi mai pierde timpul cu noi, amaratii din tara. ma rog. a mai spus ca in ianuarie urmeaza sa isi puna silicoane si apoi revine, dar la cu totul alte preturi, si nu pe site-uri ca nimfomane. :laugh2 pe bune, spusele ei. si acum notele.

Locatie: 7 - bloc comunist, apartament vechi, semi-renovat. proximitatea fata de mall, totusi un plus (pentru radar)

Aspect: 7 - corp frumos, slim, picioare lungi, carne tare, sani medii, fund bombat. la fata in schimb e naspa.

OP: 7 - destul de mecanic, fara oo

NP: 9 - destul de stramta, sta cum o pui, se implica

GFE: 6 - o salveaza FK, altfel e absenta si plictisita

Cadou: 150/o finalizare

Concluzie: o experienta banala, cu tipa pusa pe fast-fuck. eu unul cu siguranta nu o sa revin, nici pe gratis. nu o recomand, dar nici nu e teapa. merge pentru o descarcare rapida. as zice ca 100/finalizare, 200/ora este un cost mai realist pentru ce ofera (cu sau fara silicoane).

am scris pe graba, asa ca daca am omis ceva, va rog sa ma intrebati.

va doresc ciocane tari si sarbatori fericite :rockettes-1

Auzi dragule din cati clienti am avut si au fost in baie nu au vazut nimic si fix tocmai tu ai vazut hai scutestema cu aburelile tale... nu o sa ma cobor la nivelul tau sa vorbesc urat asa ca o recenzie de la unu ca tine nu ma afecteaza
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#64 urban1st

urban1st

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 1 Postari:
  • Inscris la:
    14 december 2019

Postat 22 december 2019 - 01:32

Am fost si eu astazi la Bianca, mie mi s-a părut super de treaba fata, sociabilă relaxată.

Arată mai bine ca in poze,e înaltă, super sexy, pielea foarte fină, corp bestial, cel mai mult mi-au plăcut buzele alea cu care sărută super pasional dar si face treabă bună jos :D fata chiar știe meserie nu glumă! Cel mai bun oral din viața mea, e artă ce face fata asta. Am plătit extra pt CIM dar s-a meritat toți banii.

Una peste alta Bianca de la mine are 10/10, nu am ce comenta, as revenii oricând, păcat ca a zis că pleacă :(
  • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#65 cozonacq

cozonacq
  • Guests
  • Inscris la:
    --

Postat 22 december 2019 - 01:57

Auzi dragule din cati clienti am avut si au fost in baie nu au vazut nimic si fix tocmai tu ai vazut hai scutestema cu aburelile tale... nu o sa ma cobor la nivelul tau sa vorbesc urat asa ca o recenzie de la unu ca tine nu ma afecteaza

Să nu care cumva să faci greșeală asta și să te cobori la nivelul celor de aici...clienților... Cei care te vizitează.
Niște derbedei!!
Foarte bine faci că nu vorbești urât... Este suficient că îi săruți și ți-o tragi cu ei (de preferință lady on top), asta-i cea mai elocventă dovadă de superioritate :)

Îmi cer scuze... mă prinse ploaia.
  • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#66 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2018

Postat 28 december 2019 - 08:39

Sarabatori fericite tuturor deagilor va pup 😘😘😘
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#67 >zoro905<

zoro905

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 474 Postari:
  • Inscris la:
    18 april 2019

Postat 29 december 2019 - 01:07

Cand revii?!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#68 veresdan

veresdan

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 130 Postari:
  • Inscris la:
    28 februari 2018

Postat 11 januari 2020 - 08:26

Buna dimineata,

Vesti de la Bianca? E pe frecvență bănațeană?

Mersi.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#69 benedict_

benedict_

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    30 januari 2020

Postat 24 februari 2020 - 02:04

Abia astept si eu sa se intoarca Bianca. Am fost de mai multe ori la ea in decembrie, si cand era inca pe Carei si mai apoi si langa mall. M-a asteptat si pe mine o data in haine de casa dar mie mi-a fost ok pe filmul de girl next door. Oricum era foarte serviabila si a fost foarte prompta in a se schimba in ce aveam eu chef, daca dispunea de respectiva imbracaminte. Sper sa nu-si puna nu stiu ce silicoane prea mari ca dupa mine avea corpul perfect. Cine apreciaza fetele mai inalte cu carnea tare pe ele nu are cum sa dea gres cu Bianca.

Hai, Bianca, sunt destui carora le este dor de tine in Timisoara! :)
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#70 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2018

Postat 28 juli 2020 - 10:18

Buna dragilor am revenit in Timișoara de mâine ne putem vedea va pup și abia aștept sa ne revedem 💋💋
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#71 vanity99

vanity99

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 36 Postari:
  • Inscris la:
    03 april 2019

Postat 28 juli 2020 - 10:51

Hei 🙂
Ar fi binevenita o actualizare de preturi si serviciile aferente + poze noi
Bine ai revenit
  • 0

#72 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2018

Postat 29 juli 2020 - 09:31

0734 797 372 Acesta este numărul meu de telefon Pentru mai multe detalii aștept sa ma contactați Va pupacesc 💋💋💋💋
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#73 >zoro905<

zoro905

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 474 Postari:
  • Inscris la:
    18 april 2019

Postat 29 juli 2020 - 10:38

Exact, o actualizare de preturi și servicii se poate?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#74 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2018

Postat 29 juli 2020 - 10:40

Exact, o actualizare de preturi și servicii se poate?

Mai multe detalii la telefon
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#75 >zoro905<

zoro905

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 474 Postari:
  • Inscris la:
    18 april 2019

Postat 29 juli 2020 - 12:29

Mai multe detalii la telefon

Multumesc frumos.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#76 mosulet

mosulet

Serious Contributor

• Maistru Curvar
  • 75 Postari:
  • Inscris la:
    29 maart 2012

Postat 31 juli 2020 - 04:28

0734 797 372 Acesta este numărul meu de telefon Pentru mai multe detalii aștept sa ma contactați Va pupacesc 💋💋💋💋

Am incercat azi sa dau de tine dar e inchis. Nu mi clar din noile poze de pe publitim dar.. ti-ai pus silicoane?
  • 0

#77 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2018

Postat 31 juli 2020 - 09:01

Am incercat azi sa dau de tine dar e inchis. Nu mi clar din noile poze de pe publitim dar.. ti-ai pus silicoane?

da mi-am pus 💋
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#78 mitlaur93

mitlaur93

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 62 Postari:
  • Inscris la:
    16 februari 2017

Postat 01 augustus 2020 - 08:18

Buna Bianca mâine ești disponibila și in ce interval orar?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#79 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 20 Postari:
  • Inscris la:
    22 april 2018

Postat 01 augustus 2020 - 11:12

Buna Bianca mâine ești disponibila și in ce interval orar?

Da sunt de la 11:00 pana la 23:00
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#80 alex 37

alex 37

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 9 Postari:
  • Inscris la:
    05 december 2018

Postat Ieri, 13:36

Am sunat-o... 200 finalizarea 350 ora, totul protejat.
I-am zis ca am mai fost la ea și a făcut on. A zis ca nu mai face.
Am zis pas
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

2 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

escobar353, gabi522347