Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Bianca - 0736322364

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
26 raspunsuri in acest thread

#21 >ferisabin89<

ferisabin89

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 701 Postari:
  • Inscris la:
    29 november 2016
  • Reputatie: 786

Postat 08 maart 2019 - 06:09

La multi ani Bianca, sa ai o zi frumoasă!  :kiss3  :kiss3  :hug1

Fisiere atasate

• 3

I like Blondes, but love Brunettes!

" Prestige is temporary. Loyalty is permanent! "

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 bianca 97

bianca 97

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      22 april 2018
  • Reputatie: 7

Postat 08 maart 2019 - 07:21

Multumesc 😘😘😘😘
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 crysty29

crysty29

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      12 februari 2013
  • Reputatie: 29

Postat 09 maart 2019 - 02:11

Salutare tuturor, am fost și eu la Bianca. Ne știam mai demult. Sincer nu știu de ce o lăudați atâta toți. Da arată bine, dar nu e wow.

A mai slăbit de când nu ne-am văzut noi ultima oară. Nu știu , nici ultima oara nu prea am făcut click asa 100%. Oralul a fost umpic cam dur, normalul fain. Geme frumos.

O cam durea puțin. Am avut semnale mixte cu ea. Gen ori ca ii place ori ca urăște treaba asta.

Mai mult lucrează prin afară.

Câteodată ma surprindeți ma cu standardele voastre. Jur. Ca sunt multe wow ca sunt incredible. Și când ajungi acolo sunt acceptabile at best.

Asa ați făcut și cu Silvy, care nu știu cum drac a ajuns aia la top.

Poate eu am alte standarde, dar na eu stau mai mult pe afară și acolo e total alta treabă.

Note: oral 7 - cam dur pentru mine
    NP: 8 semnale mixte gemea fain, dar aveam impresia ca o doare oarecum.
    GFE: 7 ne știam deja de anul trecut dar again, nu prea multă chimie.

De revenit : dacă nu găsești altceva.

De aceasi parere sunt si eu.
    Nu stiu ce standarde au unii...dar am luat multe tepe cu fete care pe forum se spunea ca sunt woow....la fata locului cel mult mediu.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 >ferisabin89<

ferisabin89

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 701 Postari:
    • Inscris la:
      29 november 2016

Postat 12 maart 2019 - 12:14

Salutare tuturor, buna Bianca,

Am fost in aceasta seara din nou la Bianca, cu ocazia aceasta am tinut sa ii ofer un buchet de trandafiri rosii asemanator cu cel ce i-am dedicat aici pe topicul ei pe data de 8 martie cand am felicitat-o pentru ca asa e frumos daca feliciti cu flori online sa ii ofer si in realitate, fapt ce i-a placut si ei foarte mult, ne-am si sarutat imediat cum am ajuns la ea, dupa ce i-am oferit buchetul de trandafiri. :)
    Am fost foarte fericiti sa ne revedem am vorbit cateva minute dupa care am trecut la actiune, am stabilit sa raman o finalizare ON, NP, 69 pret 150 de lei plus FK extra 50 de lei.
    Si am inceput cu absolut tot ce stie ea cel mai bine si pentru care cel putin pentru mine este ceva once in a lifetime, de pastrat mereu si de tinut totdeauna pentru mine ;)
    A scris un coleg ca nici la top nu avem noi asa ceva in Timisoara acest si acest lucru il sustin si eu si sunt convins de faptul acesta, eu care am fost cam aproape la tot topul nostru si am multe favorite printre ele si este un top tare de tot, dar asa cum e Bianca, consider ca nu e nimeni la noi de la top, pentru mine toate calitatiile Biancai sunt cele mai bune, atat aspectul ei, fiind o fata foarte frumoasa si atractiva cu un farmec aparte, serviciile ei de cea mai inalta calitate absolut tot de la cel mai bestial si pasional FK, ON oferit de ea chiar este printre cele mai bune de care am avut parte si de dreptul iti suge si maduva spinarii asa de bine il face, NP alaturi de ea este perfect, se implica foarte bine si te satisface la maxim, iar GFE pe care il ofera este perfect de cea mai inalta calitate, te simti perfect alaturi de ea, respectiv naturaletea de care da dovada si si cu cat de multa placere face toate aceste lucruri si energia de care da dovada este una unica, asa consider eu.
    Actiunea a decurs foarte bine, ne-am sarutat foarte pasional timp de cateva minute dupa care m-am jucat cu sanii ei faini, dupa care i-am oferit eu oral ei intai, savurand piersicuta ei dulce si gustoasa timp de cateva minute satisfacand-o la maxim, dupa care a facut ea un ON de cea mai buna calitate, umed, adanc cu deepthroat foarte bun de simteam ca imi suge si maduva spinari de cat de bine poate sa il faca, am continuat cu un 69 foarte pasional unde ne-am satisfacut reciproc. Am trecut dupa aceea la NP, care este perfect cu ea, se implica foarte bine, miscandu-se foarte bine, geme placut si intre timp ne sarutam, este perfect acest moment cu ea, am schimbat 3 pozitii, lady on top, misionar si doggystyle, la aceasta pozitii privelistea este superba, respectiv satisfactia care o simti, si am finalizat de data asta cu finalizare corporala pe sanii ei bestiali, fiind satisfacut la maxim.
    Timp petrecut alaturi de ea 40 de minute.
    Ca nota genarala are 10+++
    Multumesc frumos Bianca, si te sarut 😘😘😘

Aceasta postare a fost editata de ferisabin89: 12 maart 2019 - 12:15

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >ferisabin89<

ferisabin89

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 701 Postari:
    • Inscris la:
      29 november 2016

Postat 16 maart 2019 - 04:08

La Multi Ani, Bianca!
    Cu ocazia zilei tale de nastere iti doresc multa sanatate, fericire si implinirea tuturor dorintelor, respectiv sa ai o zi de nastere la fel de frumoasa precum esti tu! :D
    Te sarut 😘😘😘

Aceasta postare a fost editata de ferisabin89: 16 maart 2019 - 04:09

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 >ferisabin89<

ferisabin89

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 701 Postari:
    • Inscris la:
      29 november 2016

Postat 22 maart 2019 - 11:20

Salutare tuturor, bună Bianca,

Am avut placerea sa o vizitez in aceasta seara pe domnisoara Bianca, cu aceasta ocazie i-am dus si un buchet de trandafiri rosii, care i-am oferit imediat dupa ce m-a primit fiind amandoi foarte fericiti ca ne-am revazut ne-am si sarutat imediat. 

Ea tot asa faina este cum o stiam, chiar mai mult mi-se pare pe zi ce trece mai frumoasa, mai sexy si mai atractiva, iar zambetul ei este cu adevarat cuceritor. Am vorbit timp de cateva minute dupa care am stabilit sa raman o finalizare, ON, NP, 69, pret 150 lei, plus FK extra 50 de lei.

Am trecut dupa aceia la actiune, ne-am sarutat pasional timp de cateva minute, cum am mai zis saruta demential, dupa care m-am jucat putin cu sanii ei faini, dupa care a trecut ea la ON, foarte bun, umed, cu deepthroat foarte adanc, te satisface maxim cu oralul ei, pot sa zic ca e printre cele mai bune oraluri de care am avut parte. :)

Am facut dupa aceia si un 69 foarte pasional la care ne-am satisfacut reciproc.

Am continuat dupa aceia cu NP, la care am schimbat 3 pozitii, ea implicandu-se foarte bine, se misca foarte bine, geme foarte placut si se saruta foarte fain in timpul normalului mai ales la lady on top, ce te satisface la maxim,am inceput cu lady on top, urmat de umer-craci si doggystyle, pozitie la cere esti satisfacut la maxim, iar privelistea fundului ei sexy este superba, la aceasta pozitie am si finalizat cu finalizare corporala pe sanii ei bestiali, fiind satisfacut la maxim.

Timp petrecut impreuna cu ea, 30 de minute. Este de revenit cat mai des si de recomandat.

Acum sa acord si notele:

Aspect: 10+, Bianca este noua mea feblete, este o fata foarte frumoasa, atractiva, zambetul ei este cu adevarat cuceritor, are un farmec aparte, si arata super bine atat la corp cat si la aspectul feței.

ON: 10, oral foarte bun, umed, cu deepthroat adanc si foarte bun, printre cele mai bune oraluri de care am avut parte.

NP: 10, normalul cu ea este de cea mai buna calitate, ea implicandu-se foarte bine si esti satisfacut la maxim.

GFE: 10, GFE perfect de cea mai inalta calitate, te simti perfect alaturi de ea, iar FK cu ea este superb pentru ca saruta demential.

Atitudine: 10, atitudine remarcabila.

Igiena: 10, igiena ireprosabila, foarte curata si mirosea foarte placut.

Multumesc frumos Bianca, si te sarut  :kiss3  :kiss3  :hug1

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 ducatista222

ducatista222

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari: