Sari la conținut

0735772443 experienta superba


Postări Recomandate

  • Oras:Fără locație
  • Oras:Fără locație

Răvășitoare experiență ðŸ˜

 

Cea mai smart domnișoara, aș revizita-o la nesfârșit si tot nu m-aș sătura de ea, e puțin spus experiență superbă .

 

 

 

Astăzi am bifat cea mai tare experiență de până acum la ea( pasiunea a fost dusă la un alt nivel), așa pe ultima sută de metri .

 

 

Am regăsit-o in aceeași locație, cu servicii la superlativ, vorba aia din fotbal, " splendoare in iarbă "🤗 .

 

 

Dacă femeia ideală ar arăta/ comporta ca ea, cred că toate adicțiile ar fi atinse .

 

 

Poate am fost " puțin subiectiv " dar dacă eu m-am simțit foarte bine, nu am cum să ma exprim altfel .

 

 

Drum bun îți doresc și îți mulțumesc pt că mai delectat în această lună .

 

 

Pe data viitoare !

  • Like 1
Link spre comentariu

Rallu, the countdown finished :))

Mai ajungi pe la noi? Ne e cam dor de tine :*

Buna ! Imi cer scuze ,stiu ca am spus ca apar curand la Cj , insa a intervenit pe plan personal o micuta problema ce mai necesita putin timp de rezolvare , dupa care promit sa ma pun la drum .  Va pup si va imbratisez :* .

 P.S. : Am primit toate mesajele , insa nu mi-am permis sa scriu inapoi pt ca nu am apucat sa le vad chiar la timp . O zi frumoasa va doresc ! :*:*:*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:la maicata in pat
  • Oras:la maicata in pat

Buna ! Imi cer scuze ,stiu ca am spus ca apar curand la Cj , insa a intervenit pe plan personal o micuta problema ce mai necesita putin timp de rezolvare , dupa care promit sa ma pun la drum .  Va pup si va imbratisez :* .

 P.S. : Am primit toate mesajele , insa nu mi-am permis sa scriu inapoi pt ca nu am apucat sa le vad chiar la timp . O zi frumoasa va doresc ! :*:* :*

ceau printesa vrei sa mergem la o ciorba de fasole?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Buna ! Imi cer scuze ,stiu ca am spus ca apar curand la Cj , insa a intervenit pe plan personal o micuta problema ce mai necesita putin timp de rezolvare , dupa care promit sa ma pun la drum .  Va pup si va imbratisez :* .

 P.S. : Am primit toate mesajele , insa nu mi-am permis sa scriu inapoi pt ca nu am apucat sa le vad chiar la timp . O zi frumoasa va doresc ! :*:* :*

Nu esti tu cea mai draguta fata? :)

Te asteptam cu drag

Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Disponibila de maine  :girly

Binye amu..."de mâine"... când îs full...pedeasupra, atașezi și poze! No las'că îți arăt io săptămâna viitoare...  :laugh2  Bine ai revenit și să rămâi, (quote comrade citymag) "Minim o luna"....ehh pe dracu', aici să rămâi pi veci!  :laugh2   :hug1

  • Like 2
Link spre comentariu

Binye amu..."de mâine"... când îs full...pedeasupra, atașezi și poze! No las'că îți arăt io săptămâna viitoare...  :laugh2  Bine ai revenit și să rămâi, (quote comrade citymag) "Minim o luna"....ehh pe dracu', aici să rămâi pi veci!  :laugh2   :hug1

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Te astept! :boob

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...