Sari la conținut

0735772443 experienta superba


Postări Recomandate

Buna! Azi sunt disponibila dupa ora 16:30 ! Zi faina sa aveti ! :*

Noroc ca Raluca e fata matinala,  si azi la 9 m-am prezentat la ea, conform programarii facuta ieri.

 

Locatia, neschimbata, s-a mutat doar cu un etaj mai jos. Apartament aproape identic, doar ca aici aproape ca dau cu capul de para de dus din baie :))

Aceasi fata mereu bine dispusa, amabila si primitoare, parca mergi la o amanta.

M-a asteptat imbracata cum am cerut, servit un suc, povestit putin la o tigara si trecut pe la dus.

In dormitor am impartasit cateva sarutati pasionale, am dezbraca-to si m-am jucat putin cu sfarcurile ei. A urmat un oral din partea mea, dupa care am fost intins pe spate, sarutat, mangaiat, (pff, cum se ondula trupul ei desupra trupului meu..), am primit si eu un oral, putin NP pe urma din nou oral, cu finalizare pe sanii ei.

Un dus, am mai stat putin la povesti si am plecat in putin peste o ora.

Parca astazi totusi a fost prea devreme, deci urmatoarea vizita am stabilit-o dupa lasarea intunericului.

Note deja am dat la primele vizite, desi am ajuns la concluzia ca Raluca si timpul petrecut alaturi de ea, merita mai mult decat note,

 

Raluca, mersi!

  • Like 2
Link spre comentariu

Noroc ca Raluca e fata matinala,  si azi la 9 m-am prezentat la ea, conform programarii facuta ieri.

 

Locatia, neschimbata, s-a mutat doar cu un etaj mai jos. Apartament aproape identic, doar ca aici aproape ca dau cu capul de para de dus din baie :))

Aceasi fata mereu bine dispusa, amabila si primitoare, parca mergi la o amanta.

M-a asteptat imbracata cum am cerut, servit un suc, povestit putin la o tigara si trecut pe la dus.

In dormitor am impartasit cateva sarutati pasionale, am dezbraca-to si m-am jucat putin cu sfarcurile ei. A urmat un oral din partea mea, dupa care am fost intins pe spate, sarutat, mangaiat, (pff, cum se ondula trupul ei desupra trupului meu..), am primit si eu un oral, putin NP pe urma din nou oral, cu finalizare pe sanii ei.

Un dus, am mai stat putin la povesti si am plecat in putin peste o ora.

Parca astazi totusi a fost prea devreme, deci urmatoarea vizita am stabilit-o dupa lasarea intunericului.

Note deja am dat la primele vizite, desi am ajuns la concluzia ca Raluca si timpul petrecut alaturi de ea, merita mai mult decat note,

 

Raluca, mersi!

Teeeeeeeeeee astepttt !! :))))) Multumesc !:*

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

A doua oara cand trec pe la Raluca, ca si la prima “mini recenzie†eu zic ca nici nu are rost sa intru in detalii, mergeti si va convingeti, fata e superba,tot ce vrei,pentru mine personal tot cea mai tare gagica e la care am fost vreodata. Te pup Raluca 😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Care din voi ati fost azi pe la fata asta pe la 16:30??? N.aveti alta treaba prin oras?? Ajung si eu rar prin Cluj, si pe fugă.....toată ziua cu gândul la minunea asta....si o fute altu, in loc sa ma bucur eu de ea!! Pffff

  • Like 2
Link spre comentariu

A doua oara cand trec pe la Raluca, ca si la prima “mini recenzie” eu zic ca nici nu are rost sa intru in detalii, mergeti si va convingeti, fata e superba,tot ce vrei,pentru mine personal tot cea mai tare gagica e la care am fost vreodata. Te pup Raluca

Nu am mai ras cu asa o pofta demult tare !! Multumesc de vizita , grija de tine! :*:*:*

Link spre comentariu
  • Oras:Fără locație
  • Oras:Fără locație

Salutare,

 

 

PROPUN din nou pe Rallu la TOP CLUJ( @ pisicutz -> de aici încolo cred că ține de tine😋 ) .

 

O să mai fac acest lucru în continuare, nu de alta dar observ că subiectul se răcește și e păcat cred eu .

 

Pentru cei care vor dori să mă acuze de " management " pot să vă transmit că nu am nici cel mai mic contact cu așa ceva. De asemenea nu beneficiez de alte facilități. Rămân la " umila " părere că Rallu oferă mult persoanei ce îi trece pragul și pe de altă parte acest lucru ar trebui cumva " recompensat " .

 

ÃŽn altă ordine de idei am vizitat-o Vineri și precum am mai zis-o și până acum a fost o reală plăcere .

 

Ca și reper în ceea ce privește locația este în zona FSEGA, o locație bună cu locuri de parcare disponibile, cel puțin în cazul meu de fiecare dată .

 

Având în vedere probabil că sunt și persoane care nu i-au trecut încă pragul, pot să vă zic că Rallu e o dulceață de fată, sunt și destule poze ca să reflecte acest lucru( din punctul meu de vedere zic că se pliază pe diferite gusturi ) .

 

Acțiunea cred că diferă pt fiecare în parte dar este ceva de neuitat( vorba aia' de povestit nepoților, când vor fi mai mari 😅 ) .

 

Una peste alta mie îmi face deosebită plăcere să revin de fiecare dată, toate lucrurile se aștern natural iar la ieșire vibe-ul este foarte bun .

 

De-a lungul anilor am mers destul în " blind " și am avut experiențe dezamagitoare și ici colo câteva reușite. Ce vreau să subliniez la modul general este că atunci când găsești un lucru potrivit este bine să te ții de el. Bine de asemenea este indicat să ieși și din zona de confort dar cred că este mai puțin relevant pt această lume. ÃŽntr-adevăr poți să ai surprize plăcute dar cred surprizele neplăcute vor cântări greu în balanță( bani irosiți, timp pierdut, etc. ) .

 

ÃŽn încheiere cu riscul de a mă repeta susțin promovarea la top și dacă aș putea aș vota cu ambele mâini( vorba lui Mihu) .

 

Un " super " mulțumesc pt Rallu cu remarca că ești o floare rară și meriți tot ce e mai bun .

 

 

Voie bună, mă înclin !

  • Like 4
Link spre comentariu

Salutare,

 

 

PROPUN din nou pe Rallu la TOP CLUJ( @ pisicutz -> de aici încolo cred că ține de tine ) .

 

O să mai fac acest lucru în continuare, nu de alta dar observ că subiectul se răcește și e păcat cred eu .

 

Pentru cei care vor dori să mă acuze de " management " pot să vă transmit că nu am nici cel mai mic contact cu așa ceva. De asemenea nu beneficiez de alte facilități. Rămân la " umila " părere că Rallu oferă mult persoanei ce îi trece pragul și pe de altă parte acest lucru ar trebui cumva " recompensat " .

 

În altă ordine de idei am vizitat-o Vineri și precum am mai zis-o și până acum a fost o reală plăcere .

 

Ca și reper în ceea ce privește locația este în zona FSEGA, o locație bună cu locuri de parcare disponibile, cel puțin în cazul meu de fiecare dată .

 

Având în vedere probabil că sunt și persoane care nu i-au trecut încă pragul, pot să vă zic că Rallu e o dulceață de fată, sunt și destule poze ca să reflecte acest lucru( din punctul meu de vedere zic că se pliază pe diferite gusturi ) .

 

Acțiunea cred că diferă pt fiecare în parte dar este ceva de neuitat( vorba aia' de povestit nepoților, când vor fi mai mari ) .

 

Una peste alta mie îmi face deosebită plăcere să revin de fiecare dată, toate lucrurile se aștern natural iar la ieșire vibe-ul este foarte bun .

 

De-a lungul anilor am mers destul în " blind " și am avut experiențe dezamagitoare și ici colo câteva reușite. Ce vreau să subliniez la modul general este că atunci când găsești un lucru potrivit este bine să te ții de el. Bine de asemenea este indicat să ieși și din zona de confort dar cred că este mai puțin relevant pt această lume. Într-adevăr poți să ai surprize plăcute dar cred surprizele neplăcute vor cântări greu în balanță( bani irosiți, timp pierdut, etc. ) .

 

În încheiere cu riscul de a mă repeta susțin promovarea la top și dacă aș putea aș vota cu ambele mâini( vorba lui Mihu) .

 

Un " super " mulțumesc pt Rallu cu remarca că ești o floare rară și meriți tot ce e mai bun .

 

 

Voie bună, mă înclin !

iti super multumesc !! :)) :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Buna!

As vrea si eu o programare saptamana viitoare. Sa bem un ceai, cafea, chico..!

:)))))

Pot sa vin si eu, sa fim 3? Stii 3 e numar cu noroc, ca si in basme s-a dat de 3 ori peste cap, a sarit de 3 ori, s-a luptat cu 3 zmei...

 

😚🤗

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...