Sari la conținut

0735772443 experienta superba


Postări Recomandate

Ieri avand mai mult timp liber, am zis sa o vizitez din nou pe Raluca, programat pe wa cu o zi inainte pe a doua zi dimineata.

 

Dupa vizita asta am zis ca merita o recenzie frumoasa, nu doar niste note.

 

Legat de aspcet si tinuta, deja-mi cunoaste gusturile si pretentiile.

Baut o cafea, mers la dus pe rand si surpriza....

 

Nu stiu daca actiunea a fost premeditata, sau improvizata pe moment, dar scoate Raluca o esarfa din dulap si zice "aseaza-te pe canapea", ma leaga la ochi, (in sinea mea am zis ai de plm, fii atent cum apare Ernest si echipa cand dau asta jos :))

A inceput cu cateva mangaieri pe corp, saruturi, urmat de un oral demn de top-ul personal. Umed, adanc, supt, lins cu mici "artificii", are ea o technica...In momente de genul, cu ochii legati, parca timpul si spatiul se dilatau, dar a durat cu siguranta destul de mult :)).

Pe urma in doggy style pe canapea, unde i-am oferit si eu un oral (aici ea gemea frumos, nu cred ca is eu asa de bun :)) dar oricum cand o aud cum geme ma excit si mai tare), am montat anvelopa dat putin din doggy, dar cu ea din pozitia asta nu rezis mult:)) deci s-a pus la mine in polale cu spatele la mine, unde m-am bucurat de o priveliste minunata in timp ce strangeam de bucutele alea. Pe urma am zis sa o chinui si eu pe ea, si am plimba-to putin prin casa :))

Am pus-o cu fata la perete si am luat-o din spate, in timp ce o sarutam si ii tineam mainile lipite de perete. Trecut pe masa, luata pe sus si pusa iarasi la perete, de data asta cu spatele, urmand ca apogeul sa survina tot cu ea cu fata la perete si cu genunchii mei tremurand :)). Toata actiuna a fost insotita de sarutari, gemete asa fine si  implicare buna din partea ei.

 

Mai stat la tigara si un suc, si plecat am fost. Poate am fost putin nesimtit si am stat mai mult de 1h, dar nu m-am simtit grabit si timpul a trecut zburand.

La sfarsit mi-a spus "te-am chinuit astazi putin"....pff asa sa tot fi chinuit :)), sunt curios ce-mi rezerva urmatoarea vizita.

 

 

Ca incheiere, dupa parerea mea umila, propun Raluca for president :)), cum spunea alexios. E prea faina fata asta, mereu binedispusa, foarte receptiva si o gazda foarte primitoare.

  • Like 3
Link spre comentariu

Ieri avand mai mult timp liber, am zis sa o vizitez din nou pe Raluca, programat pe wa cu o zi inainte pe a doua zi dimineata.

 

Dupa vizita asta am zis ca merita o recenzie frumoasa, nu doar niste note.

 

Legat de aspcet si tinuta, deja-mi cunoaste gusturile si pretentiile.

Baut o cafea, mers la dus pe rand si surpriza....

 

Nu stiu daca actiunea a fost premeditata, sau improvizata pe moment, dar scoate Raluca o esarfa din dulap si zice "aseaza-te pe canapea", ma leaga la ochi, (in sinea mea am zis ai de plm, fii atent cum apare Ernest si echipa cand dau asta jos :))

A inceput cu cateva mangaieri pe corp, saruturi, urmat de un oral demn de top-ul personal. Umed, adanc, supt, lins cu mici "artificii", are ea o technica...In momente de genul, cu ochii legati, parca timpul si spatiul se dilatau, dar a durat cu siguranta destul de mult :)).

Pe urma in doggy style pe canapea, unde i-am oferit si eu un oral (aici ea gemea frumos, nu cred ca is eu asa de bun :)) dar oricum cand o aud cum geme ma excit si mai tare), am montat anvelopa dat putin din doggy, dar cu ea din pozitia asta nu rezis mult:)) deci s-a pus la mine in polale cu spatele la mine, unde m-am bucurat de o priveliste minunata in timp ce strangeam de bucutele alea. Pe urma am zis sa o chinui si eu pe ea, si am plimba-to putin prin casa :))

Am pus-o cu fata la perete si am luat-o din spate, in timp ce o sarutam si ii tineam mainile lipite de perete. Trecut pe masa, luata pe sus si pusa iarasi la perete, de data asta cu spatele, urmand ca apogeul sa survina tot cu ea cu fata la perete si cu genunchii mei tremurand :)). Toata actiuna a fost insotita de sarutari, gemete asa fine si  implicare buna din partea ei.

 

Mai stat la tigara si un suc, si plecat am fost. Poate am fost putin nesimtit si am stat mai mult de 1h, dar nu m-am simtit grabit si timpul a trecut zburand.

La sfarsit mi-a spus "te-am chinuit astazi putin"....pff asa sa tot fi chinuit :)), sunt curios ce-mi rezerva urmatoarea vizita.

 

 

Ca incheiere, dupa parerea mea umila, propun Raluca for president :)), cum spunea alexios. E prea faina fata asta, mereu binedispusa, foarte receptiva si o gazda foarte primitoare.

:ras  :ras  :ras  Multumesc !  :dancing

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna seara !

Am vizitat-o pe domnisoara Raluca astazi , programare facuta cu o zi inainte pe whatsapp .

ON - 10. 
NP - 10.

GFE - 10. 

O domnisoara foarte frumoasa, ma asteptat machiata intr-o lenjerie neagra, corp foarte frumos!

Recomand ! De vizitat ori de cate ori am ocazia !

Multumesc domnisoara Raluca pentru o duminica frumoasa petrecuta in compania ta !

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara !

Am vizitat-o pe domnisoara Raluca astazi , programare facuta cu o zi inainte pe whatsapp .

ON - 10. 

NP - 10.

GFE - 10. 

O domnisoara foarte frumoasa, ma asteptat machiata intr-o lenjerie neagra, corp foarte frumos!

Recomand ! De vizitat ori de cate ori am ocazia !

Multumesc domnisoara Raluca pentru o duminica frumoasa petrecuta in compania ta !I

Multumesc frumos! :* 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Fără locație
  • Oras:Fără locație

Punct de reputație nu pot să dau că sunt sărac :laugh2 Așa că scriu: WOW și... :hihat

 

Perfect de acord cu tine și eu ma aflu in aceeași situație, adică și sărac dar și foarte entuziasmat. Noroc cu Rallu că îmbogățește sufletește .

 

Am dorit să pun emoticoane dar nu le prea am cu ele .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Fără locație
  • Oras:Fără locație

 

 

Nu știu de ce nu am zis-o acum mult timp dar o PROPUN pe Rallu LA TOP( bineînțeles dacă dorește), merită cu prisosință .

 

 

Ok, recunosc am statut mic pe acest forum + regulamentul dar observ că nu sunt singurul care face o astfel de propunere, deci curaj domnilor !

 

 

În altă ordine de idei, Rallu ești o fată de milioane și meriți tot ce e mai bun !

 

 

Toți avem dreptul la o părere iar pe această cale vă rog să vă expuneți părerea într-un mod constructiv .

 

 

Vă salut !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Vizitat si eu posesoarea topicului, pentru prima data, saptamana trecuta. Totul la superlativ. Are un comportament pro client. Eu m-am simtit f bine. Notele si detalii nu isi mai au rostul. Si da, clar este de top. Eu am sa o revizitez. Spor in toate!

  • Like 1
Link spre comentariu

Raluca asta arată tot mai bine... :)

Prin Tm cand mai apari?

:)))) Doar ti-am spus asta vara ca simt ca vine , vremea mea :)))

 

Surpriza :))) nici mie nu vrea sa imi spuna :)))

 :))))

 

Raluca te așteptăm la Timisoara

Momentan mai raman in Cluj, dupa care o sa ma duc acasica la mine :D. Cel mai probabil ne vedem la anu! :*:*:* 

 

 

 

VA PUP!! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Cu asa fete frumoase si cu o atitudine super pozitivă si pro client, pe la noi prin oraș... prevăd o revoluție, dacă ne impun ăștia restricții de circulație si pe timpul zilei. 💣

 

P.S. Nu-i prea înțeleg pe unii pe aici, care tot vor sa încerce marea cu degetul mergând in blind, la tot felul de anunțuri cu poze false, cand avem asemenea minuni in zonă!?

 

Pupici si să rămâi cat mai mult pe la noi! 😚🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator kataleya77
Reputație: 0

Si pe mine ma SCUZAÈšI, înainte sigur ar trebui pusă Mădălina bruneta, si poate eventual maybe, deși dpmdv nu, Raluca....

 

Mai gresim, graba, oameni suntem 😊

Fiecare dintre noi este liber sa isi exprime parerea.

Pupiiiici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...