Sari la conținut

Mai exista un masaj bun ?


Postări Recomandate

Mai exista un masaj erotic bun in Constanta ?

Acum 2-3 ani am fost la un "Salon" langa Autorol pe strada Avram Iancu.

Acolo m a masat o doamna pe la 30-35 de ani, a fost un masaj pe cinste, insa nu a vrut sex, oricum tipa era super super buna in ce facea.

ps : incerc s a dau de Diana si degeaba...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

In Constanta doar nimenieu stie ce inseamna masaj erotic si-l executa super.

Masajul de relaxare e foarte bun deasemenea!

Recomand cu toata increderea.

Aha!sa marcat
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Mai ai 13 ;) chiar vroiam sa iti zic pe un alt topic ca esti un pic bulangiu ca nu ne zici si noua despre cine e vorba dar acum te inteleg si astept semnalul tau ;) posibil sa te pot ajuta si eu cu cate ceva :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mai ai 13 ;) chiar vroiam sa iti zic pe un alt topic ca esti un pic bulangiu ca nu ne zici si noua despre cine e vorba dar acum te inteleg si astept semnalul tau ;) posibil sa te pot ajuta si eu cu cate ceva :)

Acolo era altceva , o fatuca de 22-23 ani , doar sex . Legat de masaj , am descoperit intamplator o " comoara " . 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Acolo era altceva , o fatuca de 22-23 ani , doar sex . Legat de masaj , am descoperit intamplator o " comoara " . 

 "Comoara" asta din Navodari sta cumva la parter ,langa biserica catolica?  Micuta de inaltime si  siliconata??  Cat este halatul pt masaj+oral?  Cat ai dat tu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0721620936
  • Oras:Constanta

Fratilor...ce face tanarul asta nu e ok... frate ori impartasesti cu toata lumea...ca de asta e forum....sa ne ajutam...sa recomandam...etc.

Ori numai spune nimic. Pare sa sune a lauda de sine...ca vezi doamne cine esti tu si ce mai comoara ai descoperit...sau mai degraba...reclama mascata.

Fii cu coae....coloana vertebrala..sau cum vrei sa ii mai zici .

Adica esti pe un topic care este pe subiect...si tu ...nu domnule ...nici macar nu ii raspunzi la intrebare celui care a deschis topicul.

Foarte urat din partea ta...

Ce ar fi de acuma...sa deschidem topice...punem poze cu fete descoperite... si fara sa dam detalii despre anunt...sa spunem la 1...2 useri in privat ...ce si cum.ti-ar conveni?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 "Comoara" asta din Navodari sta cumva la parter ,langa biserica catolica?  Micuta de inaltime si  siliconata??  Cat este halatul pt masaj+oral?  Cat ai dat tu?

Da frate . Vad ca unii se supara aici , dar nu am cum sa ofer toate detaliile . Doamna este pe circuit inchis , nu accepta pe oricine , nu as avea cum sa ofer eu detaliile aici , chiar daca acest lucru va supara pe cineva . Lui talibanu o sa ii scriu in mesaj privat pentru ca si eu am apelat la anumite domnisoare dupa recenziile lui si nu am regretat . Sanatate ! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fratilor...ce face tanarul asta nu e ok... frate ori impartasesti cu toata lumea...ca de asta e forum....sa ne ajutam...sa recomandam...etc.

Ori numai spune nimic. Pare sa sune a lauda de sine...ca vezi doamne cine esti tu si ce mai comoara ai descoperit...sau mai degraba...reclama mascata.

Fii cu coae....coloana vertebrala..sau cum vrei sa ii mai zici .

Adica esti pe un topic care este pe subiect...si tu ...nu domnule ...nici macar nu ii raspunzi la intrebare celui care a deschis topicul.

Foarte urat din partea ta...

Ce ar fi de acuma...sa deschidem topice...punem poze cu fete descoperite... si fara sa dam detalii despre anunt...sa spunem la 1...2 useri in privat ...ce si cum.ti-ar conveni?

Calmeaza-te , am coaie si daca nu iti scriu detaliile despre o domnisoara . Esti liber sa faci ce vrei , ca orice alt om . Am scris pe acest topic pentru ca inca nu am posibilitatea de mesaj privat . Nu ma laud , eu nu merg sa fut pentru a ma lauda la cineva , mai postez si aici pentru ca si eu uneori ma folosesc de acest forum ! 

Link spre comentariu
On 2/17/2019 at 6:29 PM, alexandrucristian1948 said:

Da frate . Vad ca unii se supara aici , dar nu am cum sa ofer toate detaliile . Doamna este pe circuit inchis , nu accepta pe oricine , nu as avea cum sa ofer eu detaliile aici , chiar daca acest lucru va supara pe cineva . Lui talibanu o sa ii scriu in mesaj privat pentru ca si eu am apelat la anumite domnisoare dupa recenziile lui si nu am regretat . Sanatate ! 

Salut nu iti pot scrie pe privat.. in legatura cu fata de la navodari.. am auzit si eu se la un prieten de ea, imi poti oferi in pm nr ei te rog.

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...