Sari la conținut

Sofer de tir


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

..incep prin a spune ca e o problema serioasa a zilelor noastre,am un prieten care a obtinut permisul profesionist si doreste sa plece in echipaj pe comunitate,gen 2 luni plecat cu 2 saptamani acasa,insa il roade o chestie...poate sta o femeie cuminte atata timp?pe el il framanta acest lucru legat de sotia lui,am tot discutat cu el..adica,poate prima tura,a doua..asteapta sa vina el acasa,insa cu timpul..poate se gaseste unul care sa ii bage parul pe gaura cum se zice,si de obicei,acel cineva e cel mai bun prieten...nu ma gandesc la asa ceva,daca te-ai gandit la asta,insa...ma gandesc ca daca vrei sa inseli,poti si o faci cand e el acasa,nu?cred ca totul se rezuma la incredere,dar..mai poti avea incredere in incredere?in plm...asta e dilema cea mare

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pai e ok baiatu meu, asa cum prietenul tau va fute tiganci sidoase si sifilicoase pe centurile diverselor orase, asa si nevasta-sa o sa fute toti vecinii din cartier, poate si pe tine, norocosule, cat este ala plecat

E win-win pentru amandoi

Esti putin cam cu capul in nori..ai prieteni adevarati?iar daca tu ai fute prietena celui mai bun prieten al tau..spune multe despre tine,iar referitor la tigangi sifilicoase,daca tu ai futut acel gen de specimene,nu inseamna ca toata lumea o face..vezi,tigancile alea sifilicoase stau exact pentru genul tau de om...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

E destul de simplă treaba asta.

Dacă'l iubește cu adevărat poate sta chiar mai mult de 2 luni.

Dacă vrea să'l înșele, o poate face și cu el de mână (chestie pe bune, 100% adevărată, povestită chiar de către o femeie) nu este nevoie să fie plecat bărbatu'su.

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E destul de simplă treaba asta.

Dacă'l iubește cu adevărat poate sta chiar mai mult de 2 luni.

Dacă vrea să'l înșele, o poate face și cu el de mână (chestie pe bune, 100% adevărată, povestită chiar de către o femeie) nu este nevoie să fie plecat bărbatu'su.

din ce spui tu,daca imi permiti sa te tutuiesc...totul e simplu,pai sa iti spun ca posibil sa nu fie asa,in primul rand..si viata ar trebui sa fie simpla..sa facem tot ce vrem,insa..cand cand apar problemele atunci se vede adevarata fata a unui om,si atunci..conducand un mastodont e si viata ta in pericol si al celorlalti participanti la trafic daca esti framantat de anumite lucruri,multumesc pentru raspunsul tau,e un raspuns dat cu capul de sus..nu cu capul de jos..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si revin...sotia lui s-a inscris pentru permis profesionist...sa fie cu el,sa fie impreuna,ce frumos ziceau..impreuna pentru todeauna,o sa plece amandoi impreuna pe tir,nu stiu cate sotii ar accepta..insa,prietenii mei sunt o familie deosebita,pot sa zic ca ma mandresc cu ei,uite ca mai exista si persoane care se iubesc cu adevarat..si pun sotul sau sotia pe primul loc..stiam asta de la inceput,insa vroiam sa aflu cateva pareri pe aici,cum gandesc barbatii despre prietenii lor care pleaca pe tir,multumesc...

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

din ce spui tu,daca imi permiti sa te tutuiesc...totul e simplu,pai sa iti spun ca posibil sa nu fie asa,in primul rand..si viata ar trebui sa fie simpla..sa facem tot ce vrem,insa..cand cand apar problemele atunci se vede adevarata fata a unui om,si atunci..conducand un mastodont e si viata ta in pericol si al celorlalti participanti la trafic daca esti framantat de anumite lucruri,multumesc pentru raspunsul tau,e un raspuns dat cu capul de sus..nu cu capul de jos..

Nu am răspuns deloc în râs sau la mișto.

În niciun caz de sus.

Am scris exact cum văd eu lucrurile.

Viața nu este deloc simplă!!!

Ba chiar uneori este al naibii de complicată!

 

Acuma, îți scriu puțintel mai mult...

Gelozia este o boală foarte nasoală.

Iti tulbură gândurile și în dese rânduri comportamentul.

Dacă cumva primul gând al prietenului tău a fost după cât timp (nu doar dacă) o să-l înșele partenera, mai bine să stea acasă. O să turbeze săracul gândindu-se mereu la treaba asta și sunând-o zilnic de ț ori, stând cu ea ore'n șir la telefon, nu o să ducă la nimic bun, o să se sature și ea săracă.

Dacă cumva nu răspunde... Nici nu vreau să mă gândesc :))

Sunt destule locuri de munca în oraș, sigur își găsește ceva cu program normal 8h/zi trebuie doar să vrea și să caute.

Poate nu o să câștige la fel de bine dar aia e!

Viața e grea, dar dacă sunt 2 persoane pentru care banii nu înseamnă totul cu siguranță se vor descurca.

Toți facem compromisuri vrem nu vrem.

 

Da!

Oamenii își arată adevărată față când au probleme, când sunt la greu...

Aici nu te pot contrazice. :)

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Si revin...sotia lui s-a inscris pentru permis profesionist...sa fie cu el,sa fie impreuna,ce frumos ziceau..impreuna pentru todeauna,o sa plece amandoi impreuna pe tir,nu stiu cate sotii ar accepta..insa,prietenii mei sunt o familie deosebita,pot sa zic ca ma mandresc cu ei,uite ca mai exista si persoane care se iubesc cu adevarat..si pun sotul sau sotia pe primul loc..stiam asta de la inceput,insa vroiam sa aflu cateva pareri pe aici,cum gandesc barbatii despre prietenii lor care pleaca pe tir,multumesc...

:)

În cazul ăsta cinste lor și drumuri bune!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu am răspuns deloc în râs sau la mișto.

În niciun caz de sus.

Am scris exact cum văd eu lucrurile.

Viața nu este deloc simplă!!!

Ba chiar uneori este al naibii de complicată!

 

Acuma, îți scriu puțintel mai mult...

Gelozia este o boală foarte nasoală.

Iti tulbură gândurile și în dese rânduri comportamentul.

Dacă cumva primul gând al prietenului tău a fost după cât timp (nu doar dacă) o să-l înșele partenera, mai bine să stea acasă. O să turbeze săracul gândindu-se mereu la treaba asta și sunând-o zilnic de ț ori, stând cu ea ore'n șir la telefon, nu o să ducă la nimic bun, o să se sature și ea săracă.

Dacă cumva nu răspunde... Nici nu vreau să mă gândesc :))

Sunt destule locuri de munca în oraș, sigur își găsește ceva cu program normal 8h/zi trebuie doar să vrea și să caute.

Poate nu o să câștige la fel de bine dar aia e!

Viața e grea, dar dacă sunt 2 persoane pentru care banii nu înseamnă totul cu siguranță se vor descurca.

Toți facem compromisuri vrem nu vrem.

 

Da!

Oamenii își arată adevărată față când au probleme, când sunt la greu...

Aici nu te pot contrazice. :)

Un raspuns demn de o personalitate puternica,poate nu trebuie..insa iti multumesc,sa ne scriem cu bine

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Si revin...sotia lui s-a inscris pentru permis profesionist...sa fie cu el,sa fie impreuna,ce frumos ziceau..impreuna pentru todeauna,o sa plece amandoi impreuna pe tir,nu stiu cate sotii ar accepta..insa,prietenii mei sunt o familie deosebita,pot sa zic ca ma mandresc cu ei,uite ca mai exista si persoane care se iubesc cu adevarat..si pun sotul sau sotia pe primul loc..stiam asta de la inceput,insa vroiam sa aflu cateva pareri pe aici,cum gandesc barbatii despre prietenii lor care pleaca pe tir,multumesc...

Ceea ce ai scris tu (si am ingrosat eu) suna al dracului de bine. Daca e asa, atunci nu are de ce sa-si faca griji. Ce imi da mie cu virgula, e de ce prietenul tau are indoieli? Eu am doua exemple de femei, pentru care pot pune capul la ghilotina ca nu si-ar insela sotii. Sa fie convins ca sotia poate rezista o luna, doua, trei fara sex. NU nevoia neaparata de sex ar putea-o face sa calce stramb ci singuratatea, lipsa unui partener de dialog. Vine unul cu cuvintele la el si din vorba-n vorba, ajung sa constate ca au chestiuni comune. Poate ruga un prieten(pe tine de exemplu) sau o prietena, doua sa ii fie alaturi cat timp e plecat. Si nu ma refer sa fie tot timpul cu ea, sa o spioneze. Ci atunci cand se simte singura. Nu stiu daca am fost suficient de explicit. Sunt treaz de la ora 4 dimineata.

P.S. Sa stii ca si eu sunt ca tine: nu as putea sa ma culc cu sotia (prietena) celui mai bun prieten al meu. Lucru valabil chiar in cazul amicilor mei, cu care, sa zicem, ma vad ocazional in diverse imprejurari.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am cuvintele la mine si consolez femeile singure.

Nefututele sa apeleze la mine.

Iti dai seama ca nu ma asteptam la alt raspuns din partea ta. Tocmai pentru ca ai cuvintele la tine. De aceea imi si esti atat de simpatic. Hai sa traiesti (cu cine vrei tu)!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde trebuie
  • Oras:Acolo unde trebuie

Am și eu niște vecini, el tirist, ea tiristă, toată ziua hai-hui pe drumuri.

Și au o bunăciune de fată.

Măricică.

Trecută de 20 și ceva de ani.

Fără noroc în viață.

Și cică virgină, din păcate :wink2

Ce ziceți.

Deschid topic pe această temă...sau ziceți să o facă și pe fată tiristă :refoz

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu am răspuns deloc în râs sau la mișto.

În niciun caz de sus.

Am scris exact cum văd eu lucrurile.

Viața nu este deloc simplă!!!

Ba chiar uneori este al naibii de complicată!

 

Acuma, îți scriu puțintel mai mult...

Gelozia este o boală foarte nasoală.

Iti tulbură gândurile și în dese rânduri comportamentul.

Dacă cumva primul gând al prietenului tău a fost după cât timp (nu doar dacă) o să-l înșele partenera, mai bine să stea acasă. O să turbeze săracul gândindu-se mereu la treaba asta și sunând-o zilnic de ț ori, stând cu ea ore'n șir la telefon, nu o să ducă la nimic bun, o să se sature și ea săracă.

Dacă cumva nu răspunde... Nici nu vreau să mă gândesc :))

Sunt destule locuri de munca în oraș, sigur își găsește ceva cu program normal 8h/zi trebuie doar să vrea și să caute.

Poate nu o să câștige la fel de bine dar aia e!

Viața e grea, dar dacă sunt 2 persoane pentru care banii nu înseamnă totul cu siguranță se vor descurca.

Toți facem compromisuri vrem nu vrem.

 

Da!

Oamenii își arată adevărată față când au probleme, când sunt la greu...

Aici nu te pot contrazice. :)

Din pacate,nu sunt fiu de ministru sau senator,nici parinti patroni nu am,daca problema financiara nu era o problema,poate te invitam la un party cu Alina..insa,din pacate..trebuie sa trag din greu pentru banutii care sunt destinati acestei cauze caritabile pentru placerea fiecaruia din noi

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Din pacate,nu sunt fiu de ministru sau senator,nici parinti patroni nu am,daca problema financiara nu era o problema,poate te invitam la un party cu Alina..insa,din pacate..trebuie sa trag din greu pentru banutii care sunt destinati acestei cauze caritabile pentru placerea fiecaruia din noi

Nici eu, din fericire. :)

Bucură-te de vizitele tale la Alina.

Bănuiesc că este o experiență mișto de.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...