Sari la conținut

Stie cineva ceva de Dana 0770895083


Vizitator petre filip

Postări Recomandate

  • Oras:In delegație
  • Oras:In delegație

M-am vazut de doua ori cu Dana in decurs de cateva luni. E foarte ok ca si servicii si atitudine. Am solicitat masaj la hotel dar odata ajunsa am negociat pt o sex oral cu finalizare orala.

 

 

Locatie : hotel

Oral : 10 o inghite pana la cotor + CIM

Normal : nu am fost interesat

Fizic : o femeie normala

 

O sa reapelez la ea cand am drum in BM.

Link spre comentariu

Va salut, săptămâna trecută am apelat la serviciile doamnei, era sa uit sa scriu aici. Asa cum s-a mai spus aici, face un oral foarte foarte bun, umed, deep, CIM, lins, tot ce îți poți dori de la un oral calumea. În schimb, ca aspect nu e deloc pe placul meu. Are un defect de vedere și unul **spam editat** locomotor, sincer am avut un sentiment ciudat, pe de o parte ma bucuram de oralul bun, pe de alta parte... Nah... Înțelegeți voi :-) Masajul slăbuț, doamna e amabila, punctuala. Eu am fost, nu mai merg, dar nu pot sa zic sa nu mergeți, oralul e chiar ok.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

M-am vazut de doua ori cu Dana in decurs de cateva luni. E foarte ok ca si servicii si atitudine. Am solicitat masaj la hotel dar odata ajunsa am negociat pt o sex oral cu finalizare orala.

 

 

Locatie : hotel

Oral : 10 o inghite pana la cotor + CIM

Normal : nu am fost interesat

Fizic : o femeie normala

 

O sa reapelez la ea cand am drum in BM.

Salut! O întrebare cam aiurea, dar as vrea să-mi spui/recomanda daca poți hotelul unde ai fost cazat? Ajung și eu în zona și aș avea nevoie de recomandare pentru cazare buna la preț decent. Mulțumesc anticipat ție, dar și altor colegi pentru sugestii?
Link spre comentariu
  • Oras:Bai Mare
  • Oras:Bai Mare

Salut, as avea marea rugăminte ca un admin sa șteargă aceasta postare (nu doar sa blocheze topicul). Am vorbit cu Dana și e foarte indignată despre tot ce se scrie aici despre ea. Din păcate nu are cont și nu dorește să își facă. (Pentru a vedea autenticitatea acestei afirmații pot trimite adminului captură de pe WhatsApp cu conversația cu Dana). Cred că i-a fost violata destul intimitatea și viața personală. Chiar daca face tot ce spuneți voi mi se pare lipsa de respect. Dacă ea e sau vrea sa fie discreta ați fi putut fi și voi și să existe o politică de confidențialitate. Din ce am înțeles asupra persoanei care a filmat a fost depusă plângere la poliție. O zi frumoasă tuturor

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Pe bune,nici eu nu inteleg care-i faza sa postam aici despre cineva care nici macar habar nu are ca e personajul principal! Destul de rau ca ne consideram "barbati" ca putem fute,dam muie,postam cu drag si faima ca o fi, o pati,fara acordul persoanei in cauza...

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Nu mai presteaza.
inainte de pandemie am incercat eu sa o contactez dar nu mai presteaza.

a gasit ceva martalog care are facebook impreuna cu ea si nu o lasa.

am vorbit cu el/ea pe fb si zicea ca o fac in 3 dar numai cu o persoana de sex feminin.

Link spre comentariu

M-am vazut de cateva ori cu ea, inainte sa devina cunoscuta. FAce anallingus si oral, bune ambele. Acum s-a smecherit, a zis ca vrea 300 de lei :)) Inainte daca ii dadeai 100 era super multumita. Are pretentii deja desi arata destul de rau ca fizic. Eu nu o mai caut, am terminat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Eu am un cont fals pe Facebook Marcel Cornel e ușor de recunoscut la poza una care suge, dacă vrei scrie-mi acolo îți pot da niște Facebook-uri de curve în schimb!

 

 

Nu te gasesc

 

da un link pe mail sau da-mi un mail.Chiar as dorii.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...