Sari la conținut

Stie cineva ceva de Dana 0770895083


Vizitator petre filip

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Ce oameni... I-ati pus si numele si poza, femeia e intr-o relatie, clar nu mai pupati nimic de la ea... Daca ar posta si ea pozele voastre undeva pe facebook cu mentiunea ca ati facut ce ati facut? Pfft...

 

E vre-un admin sa curete topicul de poza si detalii personale?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

O cunosc, iar prietenul ei a citit topicul asta deja... Si chiar daca e asa, ce naiba te pui tu sa dai detaliile ei personale? :O Nu am apelat la serviciile ei tocmai din cauza ca ne cunoastem, si ar fi ciudat, dar cum am zis mai sus, daca e adevarat ce zici si s-ar pune si ea sa te faca public ce-ai zice? Nu cred ca ti-ar conveni... De vrea ea sa publice e decizia ei, nu a ta...

Link spre comentariu
Vizitator petre filip
Reputație: 0

Sa ma faca daca are poze cu mine...insa nu prea cred ca are cu ce deoarece nu stau in Baia Mare. Eu am si o filmare cu ultima intalnire(ea nu stie) si daca doreste prietenul in privat va pot pune la dispozitie.

Link spre comentariu
Vizitator petre filip
Reputație: 0

Si e foarte interesant cum prietenul ei a si descoperit ce face ea si gasind acest topic a avut o revelatie.

Link spre comentariu

Sa ma faca daca are poze cu mine...insa nu prea cred ca are cu ce deoarece nu stau in Baia Mare. Eu am si o filmare cu ultima intalnire(ea nu stie) si daca doreste prietenul in privat va pot pune la dispozitie.

Esti un martalog si mai si semnalizezi .....nu ti-e rusine ma sa filmezi femeia si sa pui poze cu fata?Tu te gandesti ce ai facut?Poate ai distrus relatia femeii ca esti tu magar sa dai detalii private .Dute ma la strada ca si asa iti plac stradistele ,bou cu cabina ce esti......

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

De unde stii tu ca e intr-o relatie? Eu am futut-o de mai multe ori si mi-a zis ca e singura.

Nu e frumos sa postezi poze cu fata. E alegerea ei, iar daca a hotarat sa ramana anonima trebuie sa-i respectam decizia. Ar fi bine sa incerci sa stergi poza....

Link spre comentariu
Vizitator petre filip
Reputație: 0

Confirm in privinta oralului, e meseriasa. Eu cand am dat in ea nu mirosea suspect, era cu dusul facut inainte. Pentru mine a fost si putin stramta, a cam gemut tare, mai ales cand am dat cu putere.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Salutare..de 4 ori m.am vazut cu dana trebuie sa o suni dimineata pana ora 12...1 lucrează! E mai naspa ea de felul ei ..toti vrem ceva kalumea sa avem de ce prinde vorba aia! Dar cu 50 ron trece direct la oral ti.o suge de ramai socat, recomand pentru cine vrea oral cu finalizare in gura, cind i zici ca te termini esti in rai, face tot posibilu sa o bage toata in gura e bestiala la oral Recomand! Apropo in masina...in aer liber oriunde se poate , accepta! Spor...

Link spre comentariu
Vizitator sarafin
Reputație: 0

Sa ma faca daca are poze cu mine...insa nu prea cred ca are cu ce deoarece nu stau in Baia Mare. Eu am si o filmare cu ultima intalnire(ea nu stie) si daca doreste prietenul in privat va pot pune la dispozitie.

Ai filmat pe ascuns sau a vrut ea?

Link spre comentariu
Vizitator sarafin
Reputație: 0

Pai nu vezi ca scrie "(ea nu stie)"? :))) Cineva care vrea sa fie filmat se poate sa nu stie ca ii filmat?

Nu am citit tot doar am vazut ca are filmarea.

Link spre comentariu
  • Oras:Calator
  • Oras:Calator

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/relaxing-massage-masaj-de-relaxare/ge7d39d4gi297642d3i5ghgd7h15ei93.html

 

https://anunturiweb.ro/oferta/relaxing-massage-masaj-de-relaxare-baia-mare-maramures-1

0770895083

Masaj profesional de relaxare,terapeutic,anticelulitic,reflexoterapie,sportiv si masaj prostatic realizat de maseuza cu calificare in domeniu,realizat cu uleiuri si creme(unguente) de masaj cu efect relaxant si energizant.
Avand beneficii asupra corpului si mintii ,masajul are ca efecte relaxarea profunda a muschilor si a articulatiilor,intensificarea circulatiei sanguine si limfatice,combaterea anxietatii si a stresului ,un efect benefic asupra pielii reducand celulita,relaxarea musculara si articulara dupa perioade de efort prelungit si convalenscenta,intensificarea mobilitatii musculare si osoase si reducerea durerilor articulare si musculare,un efect benefic asupra intregului organism inclusiv asupra sistemului nervos central.Alaturi de o dieta sanatoasa si sport masajul asigura o stare de bine atat pentru corp cat si pentru minte.
Pentru sedintele de masaj ma deplasez la domiciliul clientului .
Masaj de relaxare general 1h/100lei
Masaj terapeutic 45min/80lei
Masaj anticelulitic 40min/40lei
Masaj prostatic 20min/80lei.
Masaj sportiv 40min/80lei.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...