Sari la conținut

Masaj, doamna hot.... reala???? 0765029802


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor! O cunosc eu pe doamna se intitulează Carla... este mult in branșa, prima oară activând pe strada Brăilița primul bloc și prima scara când intri de pe Dudești la parter la garsoniera, avea mai multe colege, asta fiind acum 4 ani, după care se mutase pe Radu Vodă.... , iar in prezent este pe Octavian Goga 21 scara cu amanetul de la parter ... , o cunosc de 4,5 ani pozele sunt reale, o vizitam des intr-o perioada..., doamna matura .... micuța de înălțime .... cu fizic plăcut..... oralul ... nu este punctul ei forte... dar normalul este foarte strâmt... are pizda strâmtă, strâmtă ... cred ca are himen elastic.... te tine oarecum cu picioarele când pompezi .... ca spune ca o cam doare....

Tarif 100fin/200ora

 

Concluzia este ... ca puteți merge nu aveți nimic de pierdut, doamna este plăcută și amabila.... merita fututa măcar odată.... cel puțin pentru pizda foarte strâmtă...

Este verificată de mine, de mulți ani... discreție 100%

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor! O cunosc eu pe doamna se intitulează Carla... este mult in branșa, prima oară activând pe strada Brăilița primul bloc și prima scara când intri de pe Dudești la parter la garsoniera, avea mai multe colege, asta fiind acum 4 ani, după care se mutase pe Radu Vodă.... , iar in prezent este pe Octavian Goga 21 scara cu amanetul de la parter ... , o cunosc de 4,5 ani pozele sunt reale, o vizitam des intr-o perioada..., doamna matura .... micuța de înălțime .... cu fizic plăcut..... oralul ... nu este punctul ei forte... dar normalul este foarte strâmt... are pizda strâmtă, strâmtă ... cred ca are himen elastic.... te tine oarecum cu picioarele când pompezi .... ca spune ca o cam doare....

Tarif 100fin/200ora

 

Concluzia este ... ca puteți merge nu aveți nimic de pierdut, doamna este plăcută și amabila.... merita fututa măcar odată.... cel puțin pentru pizda foarte strâmtă...

Este verificată de mine, de mulți ani... discreție 100%

 

 

sa iti dea Allah sanatate :))) 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0744304468
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0744304468
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor! O cunosc eu pe doamna se intitulează Carla... este mult in branșa, prima oară activând pe strada Brăilița primul bloc și prima scara când intri de pe Dudești la parter la garsoniera, avea mai multe colege, asta fiind acum 4 ani, după care se mutase pe Radu Vodă.... , iar in prezent este pe Octavian Goga 21 scara cu amanetul de la parter ... , o cunosc de 4,5 ani pozele sunt reale, o vizitam des intr-o perioada..., doamna matura .... micuța de înălțime .... cu fizic plăcut..... oralul ... nu este punctul ei forte... dar normalul este foarte strâmt... are pizda strâmtă, strâmtă ... cred ca are himen elastic.... te tine oarecum cu picioarele când pompezi .... ca spune ca o cam doare....

Tarif 100fin/200ora

 

Concluzia este ... ca puteți merge nu aveți nimic de pierdut, doamna este plăcută și amabila.... merita fututa măcar odată.... cel puțin pentru pizda foarte strâmtă...

Este verificată de mine, de mulți ani... discreție 100%

 

Cati ani are doamna?

Link spre comentariu

https://nimfomane.com/forum/topic/86371-blonda-exotica-0765029802/?do=findComment&comment=2643876

Mai este un cont deschis pe nr asta. Pe unul din linkurile puse la dispozitie de colegi apare poze cu ea fara fata blurata.

Nu vreau sa pun la indoiala ce zice colegul nostru de mai sus, dar personal nu cred ca sunt pozele ei reale. Poate o semana cu cea din pozele din anunt dar nu cred ca este ea.

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Daca este Carla de pe O.Goga , are cam 44 de ani , blonda cu ochii verzi.

Carne tare , buna la corp , pussy stramta.

Merita 100 Lei , atitudine buna , te relaxeaza , este vesela si calma.☺

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...