Sari la conținut

Masaj, doamna hot.... reala???? 0765029802


Vizitator

Postări Recomandate

  • Telefon: 0744304468
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0744304468
  • Oras:Bucuresti

Daca este Carla de pe O.Goga , are cam 44 de ani , blonda cu ochii verzi.

Carne tare , buna la corp , pussy stramta.

Merita 100 Lei , atitudine buna , te relaxeaza , este vesela si calma.☺

 

Multumesc. O sa o incerc si eu...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi am vizitat-o pe Carla.Locatia este langa amanetul de pe Goga,la parter  :laugh2 Dreapta- stanga vorba ei.Carla este o tipa cam la 1.65,tate frumoase ,pasarica foarte stramta, frumoasa la fata.Cand mi-a deschis usa era ascunsa complet in spatele si m-am gandit ca o sa am deaface cu o stramba. M-a invitat in dormitor unde are si masa de masaj.I-am inmanat cadoul si am fost intrebat ce doresc sa beau,am ales apa plata.Dupa ce mi-a adus o sticla cu apa si-a cerut scuze zicandu-mi ca merge la dus,eu facusem inainte acasa.Reintoarsa de la igienizare actiunea a inceput cu sarutari,French Kiss,mangaieri din partea ei,am privit inoglinda dulapului si mi-a placut ce vad am cotinuat n pat pana l-a sculat pe Gigel.m-a intrebat cum doresc oralul? P/n si a coborat cu sarutari catre ala micu pe care l-a luat in gura .Am lasat-o sa se joace cu el in gura cam 3 minute dupa care am pus-o pe spate,dupa ce si-a dat cu ceva uleios ca sa o pot patrunde.Intradevar este foarte stramta.S-a asezat singura in pozitia umeri craci si am dat in ea pana s-a udat si mi-a infipt unghiile in spate gemand usor netratal .Dupa ce am terminat m-a tinut in brate cam 3/4 minute nedorind sa o scot din ea.M-a sters cu servetel uscat si apoi cuservetel umed dupa care m-a invitat la baie pentru o igienizare completa

Locatie 9

Gfe 10

Oral 8

Normal 9

Cadou 100/200 fara sa ma grabeasca,fara sa se uite la ceas.chiar am depasit timpul cu 30/35 de minute

  • Like 15
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Azi am vizitat-o pe Carla.Locatia este langa amanetul de pe Goga,la parter :laugh2 Dreapta- stanga vorba ei.Carla este o tipa cam la 1.65,tate frumoase ,pasarica foarte stramta, frumoasa la fata.Cand mi-a deschis usa era ascunsa complet in spatele si m-am gandit ca o sa am deaface cu o stramba. M-a invitat in dormitor unde are si masa de masaj.I-am inmanat cadoul si am fost intrebat ce doresc sa beau,am ales apa plata.Dupa ce mi-a adus o sticla cu apa si-a cerut scuze zicandu-mi ca merge la dus,eu facusem inainte acasa.Reintoarsa de la igienizare actiunea a inceput cu sarutari,French Kiss,mangaieri din partea ei,am privit inoglinda dulapului si mi-a placut ce vad am cotinuat n pat pana l-a sculat pe Gigel.m-a intrebat cum doresc oralul? P/n si a coborat cu sarutari catre ala micu pe care l-a luat in gura .Am lasat-o sa se joace cu el in gura cam 3 minute dupa care am pus-o pe spate,dupa ce si-a dat cu ceva uleios ca sa o pot patrunde.Intradevar este foarte stramta.S-a asezat singura in pozitia umeri craci si am dat in ea pana s-a udat si mi-a infipt unghiile in spate gemand usor netratal .Dupa ce am terminat m-a tinut in brate cam 3/4 minute nedorind sa o scot din ea.M-a sters cu servetel uscat si apoi cuservetel umed dupa care m-a invitat la baie pentru o igienizare completa

Locatie 9

Gfe 10

Oral 8

Normal 9

Cadou 100/200 fara sa ma grabeasca,fara sa se uite la ceas.chiar am depasit timpul cu 30/35 de minute

Și-a schimbat numărul?

Link spre comentariu

Salutare,

 

Am fost ieri la fete. Zic fete pt că era ocupată blonda și am intrat cu colega ei.

O tipă bruneta, drăguță la fata, cu forme. Primit prosop, făcut un dus apoi am avut parte de un oral protejat (nu face no) bun cu atenție peste tot și un normal in 2-3 poziții. A fost o partida buna și am sa revin. Nu m-am simțit grăbit deloc. O sa revin sa o fut și pe blonda. :Da

 

Cadou 100 /fin

 

 

Stima!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, astazi am fost si eu la blonda, Are si o colega bruneta, noua in locatie dupa spusele ei care face totul protejat. Blonda, ca varsta undeva pe la 45 de ani, dar o piele fina pe ea, sani frumosi, frumoasa la fata, cam 1,63, putina burtica. Oralul, cu atentie la zonele adiacente, nu face deep, dar exercita o suctie si o atingere interesanta pe capul pulii. Eu am ales varianta protejat. Se poate si fara, din cate am inteles si cu finalizare orala. Nu face anal. Normalul a fost protejat in doua pozitii, doggie si lady on top, iar finalizarea a fost orala in prezervativ. Se lubrifiaza cu ulei. Este foarte stramta si mica. Geme discret si destul de excitant. E vorbareata si are un debit verbal mare. Am inteles ca intra si cu colega pentru 200 pe finalizare. Eu m-am simtit bine si recomand.

Locatie 9,00, are si masa de masaj dar nu am intrebat de acest serviciu

Fata aspect general 8,00 

Oral 7,00

Normal 8,5

Gfe 9,00

Igiena 10,00 a facut dus de fata cu mine

Cadou 100/30 min fara graba

  • Like 7
Link spre comentariu
Reputație: 24016
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Daca este Carla de pe O.Goga , are cam 44 de ani , blonda cu ochii verzi.

Carne tare , buna la corp , pussy stramta.

Merita 100 Lei , atitudine buna , te relaxeaza , este vesela si calma.☺

ðŸ‘
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare, astazi am fost si eu la blonda, Are si o colega bruneta, noua in locatie dupa spusele ei care face totul protejat. Blonda, ca varsta undeva pe la 45 de ani, dar o piele fina pe ea, sani frumosi, frumoasa la fata, cam 1,63, putina burtica. Oralul, cu atentie la zonele adiacente, nu face deep, dar exercita o suctie si o atingere interesanta pe capul pulii. Eu am ales varianta protejat. Se poate si fara, din cate am inteles si cu finalizare orala. Nu face anal. Normalul a fost protejat in doua pozitii, doggie si lady on top, iar finalizarea a fost orala in prezervativ. Se lubrifiaza cu ulei. Este foarte stramta si mica. Geme discret si destul de excitant. E vorbareata si are un debit verbal mare. Am inteles ca intra si cu colega pentru 200 pe finalizare. Eu m-am simtit bine si recomand.

Locatie 9,00, are si masa de masaj dar nu am intrebat de acest serviciu

Fata aspect general 8,00 

Oral 7,00

Normal 8,5

Gfe 9,00

Igiena 10,00 a facut dus de fata cu mine

Cadou 100/30 min fara graba

Interesanta, deci...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chiar azi as fi vrut sa ii fac o vizita doamnei, in special datorita recenziilor pozitive. Sun, raspunde doamna, foarte ok imi da toate detaliile si stabilim sa ne vedem intr o ora.

 

Ajung acolo, revin cu un telefon si imi indica exact blocul. Tot acolo imi spune sa astept un pic ca iese un domn cu pantaloni scurti si pot intra si eu dupa el....zic wtf?! Cand sunasem sa intreb de locatie imi spunea ca in 10 minute ii pleaca un client....trecusera deja mai bine de 25 30 min. Zic ok, hai sa intru dupa nenea asta....iese un barbat pe la 30 si ceva de ani, in pantaloni scurti, la camasa si tot cu el o domnisoara blonda. Fratilor, puteti sa spuneti ca sufar de manica persecutiei, ca sunt nebun sau mai stiu eu ce insa....intru in bloc si nu o sun. Astept sa vad ce fac cei 2. Am uitat sa mentionez ca vorbeau in engleza amandoi dar nu am fost atent exact ce discutau. Am stat un pic sa vad daca pleaca cei doi si....intra, din nou, amandoi in bloc discutand....el a ramas la parter iar ea s a urcat in lift. Sincer nu stiu la ce etaj avea apartamentul insa am ales sa plec....la parter mai era un cabinet dentar. Poate a intra acolo, el....o fi fost proprietarul apartamanetului, nu stiu. Insa am ales sa nu ma risc....el parea un om ok, nu arata a peste insa nu stiu ce sa zic. Ea poate o fi fost colega de care imi spunea.

 

Am ales sa ii dau un mesaj si sa imi cer scuze cum ca nu pot ajunge ca a intervenit ceva. Dupa vreo 10 min. Primesc un mesaj cum ca isi cere mii de scuze...eu nu va cer sa nu va duceti la ea, insa fi ti atentie totusi. Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu inteleg ce te-a facut sa te razgandesti. Din relatarile anterioare, inteleg ca mai este o bruneta si ca intra si la duet. A incercat cineva?

 

Chiar azi as fi vrut sa ii fac o vizita doamnei, in special datorita recenziilor pozitive. Sun, raspunde doamna, foarte ok imi da toate detaliile si stabilim sa ne vedem intr o ora.

Ajung acolo, revin cu un telefon si imi indica exact blocul. Tot acolo imi spune sa astept un pic ca iese un domn cu pantaloni scurti si pot intra si eu dupa el....zic wtf?! Cand sunasem sa intreb de locatie imi spunea ca in 10 minute ii pleaca un client....trecusera deja mai bine de 25 30 min. Zic ok, hai sa intru dupa nenea asta....iese un barbat pe la 30 si ceva de ani, in pantaloni scurti, la camasa si tot cu el o domnisoara blonda. Fratilor, puteti sa spuneti ca sufar de manica persecutiei, ca sunt nebun sau mai stiu eu ce insa....intru in bloc si nu o sun. Astept sa vad ce fac cei 2. Am uitat sa mentionez ca vorbeau in engleza amandoi dar nu am fost atent exact ce discutau. Am stat un pic sa vad daca pleaca cei doi si....intra, din nou, amandoi in bloc discutand....el a ramas la parter iar ea s a urcat in lift. Sincer nu stiu la ce etaj avea apartamentul insa am ales sa plec....la parter mai era un cabinet dentar. Poate a intra acolo, el....o fi fost proprietarul apartamanetului, nu stiu. Insa am ales sa nu ma risc....el parea un om ok, nu arata a peste insa nu stiu ce sa zic. Ea poate o fi fost colega de care imi spunea.

Am ales sa ii dau un mesaj si sa imi cer scuze cum ca nu pot ajunge ca a intervenit ceva. Dupa vreo 10 min. Primesc un mesaj cum ca isi cere mii de scuze...eu nu va cer sa nu va duceti la ea, insa fi ti atentie totusi. Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu inteleg ce te-a facut sa te razgandesti. Din relatarile anterioare, inteleg ca mai este o bruneta si ca intra si la duet. A incercat cineva?

Pt ca a fost dubioasa toata faza. Au intrat in bloc iar dupa 2 minute au intrat iar. Ceva era putred acolo.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Posibil ca d-ul sa fi fost pestele. Oricum, stii ca mai toate am si peste... Daca-ti vezi de treaba, sincer nu ai de ce te teme. O sa incerc sa-i fac o vizita, dar as vrea ceva trio ;)

 

 

Pt ca a fost dubioasa toata faza. Au intrat in bloc iar dupa 2 minute au intrat iar. Ceva era putred acolo.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Posibil ca d-ul sa fi fost pestele. Oricum, stii ca mai toate am si peste... Daca-ti vezi de treaba, sincer nu ai de ce te teme. O sa incerc sa-i fac o vizita, dar as vrea ceva trio ;)

Maybee....dar nu imi place sa risc. Am preferat sa imi vad de drum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, astazi am fost si eu la blonda, Are si o colega bruneta, noua in locatie dupa spusele ei care face totul protejat. Blonda, ca varsta undeva pe la 45 de ani, dar o piele fina pe ea, sani frumosi, frumoasa la fata, cam 1,63, putina burtica. Oralul, cu atentie la zonele adiacente, nu face deep, dar exercita o suctie si o atingere interesanta pe capul pulii. Eu am ales varianta protejat. Se poate si fara, din cate am inteles si cu finalizare orala. Nu face anal. Normalul a fost protejat in doua pozitii, doggie si lady on top, iar finalizarea a fost orala in prezervativ. Se lubrifiaza cu ulei. Este foarte stramta si mica. Geme discret si destul de excitant. E vorbareata si are un debit verbal mare. Am inteles ca intra si cu colega pentru 200 pe finalizare. Eu m-am simtit bine si recomand.

Locatie 9,00, are si masa de masaj dar nu am intrebat de acest serviciu

Fata aspect general 8,00 

Oral 7,00

Normal 8,5

Gfe 9,00

Igiena 10,00 a facut dus de fata cu mine

Cadou 100/30 min fara graba

este chiar doamna din poze?!?

Link spre comentariu

Am fost vineri

Muream ce curiozitate și cu gândul ca merg sa rup soldatul in Strâmtoarea doamnei am băgat o fisa.

A fost o vizita ok, ON și NP

Doamna undeva 45+ vorbește destul de mult, nu aiurea; o companie decenta.

Oralul nu e punctul forte și se plictisește repede ...a pus căciula, puțin ulei la motor și dai...lot și doggy.

Este destul de strâmtă, la final tine preze cu mâna sa nu rămână blocat in “baia de ulei”.

Note:

Locație cu ce trebuie 8

ON- 6-7 decent, fără deep, ceva atenție la bijuterii

NP- 8

Igiena 10

Cred ca merita trecută in palmares, odată!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost vineri

Muream ce curiozitate și cu gândul ca merg sa rup soldatul in Strâmtoarea doamnei am băgat o fisa.

A fost o vizita ok, ON și NP

Doamna undeva 45+ vorbește destul de mult, nu aiurea; o companie decenta.

Oralul nu e punctul forte și se plictisește repede ...a pus căciula, puțin ulei la motor și dai...lot și doggy.

Este destul de strâmtă, la final tine preze cu mâna sa nu rămână blocat in “baia de ulei”.

Note:

Locație cu ce trebuie 8

ON- 6-7 decent, fără deep, ceva atenție la bijuterii

NP- 8

Igiena 10

Cred ca merita trecută in palmares, odată!

 

7up este chiar doamna din poze???? pozele sunt reale?

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am avut o partida bună cu doamna în care se văita foarte tare când dădeam în ea dar a doua oara când am vrut să o vizitez și am făcut programare, după ce am ajuns la locație nu mai răspundea la tel și la mesaje.,iar după ce ap plecat la vreo oră mă sună, apoi îmi dă un mesaj în care îmi spune că a fost la cumpărături! Când vreți sa o vizitați luați-vă și altceva în calcul!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...