Sari la conținut

Maria, in vizita!!! 😘 0738022408


maria000

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Maria.... ai oglinda mincinoasa sau e putin stufoasa veverita??? :crazylove

 

Si daca Maria nu zice stop la bancuri mai am unul fain:

 

Ion o instruieste pe tanara nevasta Maria:
Auzi tu Marie, ca sa stii cum va sta treaba la noi in familie. Tu trebuie sa te uiti acolo sus pe deal cand vin eu de la lucru:
Daca ma vezi ca am clopul intr-o parte sa stii ca mi foame... fugi si pui masa
Daca ma vezi cu clopul dat pe spate sa stii ca-s obosit... patu sa fie facut
Daca ma vezi ca am clopul tras pe ochi atunci vreau sa te fut... ma astepti cracita pe masa
Ai priceput?
La care Maria zice.
Auzi tu ma Ioane, sa te uiti bine... si daca ma vezi din varful dealului cu mainile in solduri apoi sa faci bine sa tragi clopul pe ochi ca nici nu manci, nici nu dormi pana nu ma futi corespunzator. :crazylove :innocent

  • Like 4
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Alataieri inspirat de povestirea lui bluedevil am incercat sa iau legatura cu ambele fete, respectiv Kim si Maria... cu Kim am reusit sa iau legatura prima data dar apoi mi-a raspuns si Maria, sa o refuz? nu se putea, doar ca imi place sa dezamagesc o singura femeie intr-o zi, nu era cazul sa le dezamagesc pe ambele (desi ulterior am cochetat cu ideea de cum ar fi cu ele doua.... de fapt inca o mai am in cap dar... sa trecem la recenzie

 

Adresa o stiam deja din ziua precedenta cand am fost la Kim, e cu un etaj mai jos, nimic de obiectat totul curat, OK.
M-a asteptat intr-o lenjerie care lasa sa se vada sanii generosi (cu tuning, dar super draguti) si am avut probleme sa ma concentrez la discutia de introducere ca imi tot fugeau ochii la unul dintre sfarcurile care dadea sa iasa din lenjerie. Am stat la un pahar de suc si o tigara (pe care am furat-o de la ea ca eu le uitasem pe ale mele) si in cele din urma am purces la improspatare. 

A inceput cu un oral foarte bun si cumva m-as fi multumit cu ala, am avertizat-o ca fut prost (nah, csf, nu putem fi perfecti) dar ea a insistat ca poate totusi imi iese... si culmea... a iesit... un lady on top demential urmat de un misionar unde am si finalizat, platisem o ora dar v-am zis ca fut prost si e un miracol ca mi-a iesit prima tura, la a doua clar nu m-as fi riscat deci am preferat sa mai stam la povesti... super fata, amuzanta, ai cu cine vorbi. 

 

Note: 

Aspect: 10
Oral: 9

NP: 10

Igiena/curanie si ce se mai puncteaza: 10
De recomandat: da
De revenit: da

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Alataieri inspirat de povestirea lui bluedevil am incercat sa iau legatura cu ambele fete, respectiv Kim si Maria... cu Kim am reusit sa iau legatura prima data dar apoi mi-a raspuns si Maria, sa o refuz? nu se putea, doar ca imi place sa dezamagesc o singura femeie intr-o zi, nu era cazul sa le dezamagesc pe ambele (desi ulterior am cochetat cu ideea de cum ar fi cu ele doua.... de fapt inca o mai am in cap dar... sa trecem la recenzie

 

Adresa o stiam deja din ziua precedenta cand am fost la Kim, e cu un etaj mai jos, nimic de obiectat totul curat, OK.
M-a asteptat intr-o lenjerie care lasa sa se vada sanii generosi (cu tuning, dar super draguti) si am avut probleme sa ma concentrez la discutia de introducere ca imi tot fugeau ochii la unul dintre sfarcurile care dadea sa iasa din lenjerie. Am stat la un pahar de suc si o tigara (pe care am furat-o de la ea ca eu le uitasem pe ale mele) si in cele din urma am purces la improspatare. 

A inceput cu un oral foarte bun si cumva m-as fi multumit cu ala, am avertizat-o ca fut prost (nah, csf, nu putem fi perfecti) dar ea a insistat ca poate totusi imi iese... si culmea... a iesit... un lady on top demential urmat de un misionar unde am si finalizat, platisem o ora dar v-am zis ca fut prost si e un miracol ca mi-a iesit prima tura, la a doua clar nu m-as fi riscat deci am preferat sa mai stam la povesti... super fata, amuzanta, ai cu cine vorbi. 

 

Note: 

Aspect: 10
Oral: 9

NP: 10

Igiena/curanie si ce se mai puncteaza: 10
De recomandat: da
De revenit: da

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator orpheus
Reputație: 0

Buna dimineata !!! Din motive de sănătate astazi nu voi fi disponibilă , nici zilele următoare !!!! Va voi anunta cand revin !!! Pupiciii❤️

 

 

Să te faci bine Maria  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator manheim
Reputație: 0

Buna nimfomanilor
Vizitat Maria
Intro-invitat la un suc,ii vorbăreață,de treabă,dat prosop curat la duș,nu te grăbește de loc
Aspect-10-intorci capu pe stradă dupa ea,drăguță la față,sânii superbi
ON-9-umed,lins pe lungime,cel mai mult imi plăcea sanzația buzelor pe cap cu priviri perverse,o bate de limbă dar fără atentie la zonele invecinate si fără deep
NP-10-se implica si nu comentează,acceptă orice poziție
GFE-9-din cauza că nu face FK,in rest nu am ce comenta,ii lipicioasa
Halat-150 ron o finalizare
De revenit-DA
Multumesc Maria pentru tot :hug1

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Nicaieri
  • Oras:Nicaieri

Hello!!!Multumesc pt gândurile bune !!! Sper sa revin cat mai curand ,inca nu m am refăcut complet , sunt pe drumul cel bun si sper sa ne revedem in curand!!! Voi posta aici cand revin !!! Pupici 😘🥰â¤ï¸ðŸ™

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Hello!!!Multumesc pt gândurile bune !!! Sper sa revin cat mai curand ,inca nu m am refăcut complet , sunt pe drumul cel bun si sper sa ne revedem in curand!!! Voi posta aici cand revin !!! Pupici 😘🥰â¤ï¸ðŸ™

Fă-te bine cat mai repede că te dorim inqpoi. :)
Link spre comentariu

  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea
  • Telefon: 0741 61 41 81
  • Oras:oradea

Off Maria. Tare mult iti ducem lipsa. Cam in 7 zile orice problema meducala **spam editat** se vindeca. Te asteptam refacuta sa incepem saptamana cu tine. Te rugam ca de luni sa ne faci bucuria cu prezenta ta la noi. Te asteptam cu foarte mult drag chiar si de azi incolo. Haide vino urgent....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...