Sari la conținut

Bruneta senzuală de lux 0721726690 21 ani


Postări Recomandate

Vizitator piondealb
Reputație: 0

Bifat Bella!

 

Locatie:9 strada Bucur,langa pasajul Marasesti

ON-7 destul de slab,se ajuta de mana,fara artificii

NP-9 punctul ei forte,ii place,propune pozitii,geme frumos

GF-8 cam retinuta,fara FK

Aspect:9 fizic,9 fata

Pret:250/h

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost si eu la ea

 

Locatia: 10  - curat

 

Bella: 10 - pustoaica., corp de gazela , tate mari (10) , cur frumos de pus in rama (10+), fata e slim .....  la fata 9 ...

 

Actiunea: 10  preludiu ca la carte, iar cand am pus-o capra ... nici nu mai era nevoie sa o bag, fundu ala perfect merita toti banii

 

Atitudinea : 10

 

Igiena : 10   ..

 

De revenit/recomandat : da/da

 

Cotizatia: 250

 

Cu respect

Mafci

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O aveam si eu pe radar dar dupa cateva recenzii ale fratilor mai cu greutate am zis pass nu astia care se duc si sau 10 de sus pana jos, acolo ceva este putred, iar pretul mie mi se pare putin cam mare, la 250 dai si la gaura neagra. Acum nu stiu ce sa zic poate s-o mai da pe brazda si om vedea pe viitor.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din cate stiu eu, Mafci nu e chiar incepator chiar daca arunca cu decarii cam usor, iar userul albastru nu zice deloc ca e de lepadat fata. Iar asta cu FK, nu v-ati prins si voi ca ele nu fac decat cu cine vor? Si le inteleg pe undeva.Cat priveste pretul, nu vedeti ca toate se cam indreapta spre suma asta... E inflatie, ce vreti?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa este. Confratele Mafci nu e începător, doar ca el nu are intervenții mai deloc. Doar recenzeaza . In general ( foarte ) scurt si la obiect.

Vis a vis de pret , personal pare destul de ok. Poate ar fi bine sa opteze si pentru o varianta la finalizare. Sunt multe persoane interesate si pentru asa ceva.

Parerea mea , daca ar fi un pic mai implicată in fut , ar fi coada la ea la cat de frumușică este.

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator stefanel1923
Reputație: 0

Salutare, am uitat sa specific in recenzie: eu am avut parte de fk. Într-adevăr este putin timidă dar per ansamblu micuță+tinerica+timiditate = o dragalasenie de fată. Eu chiar m-am simtit bine in campania caprioarei.

Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

 

Buna dragilor eu sunt Bella   :* , noua in domeniu, am  20 de ani, 164cm și 50kg. Sunt bruneta,sânii voluptosi sociabilă, dulce si rafinata 

Serviciile mele sunt următoarele :

Contact oral,normal și masaj de relaxare ,Oral Deep neprotejat strict in funcție de igiena,69,footfetish,masaj erotic,dus asistat,role play plus diverse fantezii, FK in functie de compatibilitate

Prețul este de 250 lei ora

va pup si va astept cu drag 0721726690

 

 

 

Buna Bella

Ne poti lamuri daca in serviciile tale oferi si FK

 

Ofera, insa in functie de compatibilitate. Ar fi mai usor pentru toti sa gasim informatii utile daca Bella si-ar trece in semnatura detalierea serviciilor.

Eu unul n-am fost considerat compatibil; din cele 4 intalniri n-am incercat decat o data, dar am fost 'redirectionat'. Asta e, sunt urat si cu puta mica :habarnam  .

Bella este o prezenta foarte placuta, arata (mult) peste medie si e implicata. Are si o senzualitate aparte si o naturalete care ma face sa revin si sa o 'chinui' cu placere.

Programarile prin SMS.

Program: se pare ca dupa 11; cel mai tarziu am ajuns inspre 16.

Locatie: are tot ce e necesar

Bella: si ea are tot ce necesar si mai mult. Cum s-a mai scris, cel putin "frumusica", Sani naturali, mari pentru statura ei, si ei la fel de frumusei.; pentru mine piesa de rezistenta e funduletul ei.

Oral - la primele intalniri am lasat-o sa-mi faca; de obicei nu cer, dar pot spune ca a fost ok.

Actiune: stie sa incite, nu e incepatoare chiar daca e tanara. E de top la "Lady on top" . Se misca se implica.In general accepta majoritatea pozitiilor clasice.

E adevarat ca sta un pic mai mult la baie dar asta poate sa insemne probabil doar ca se igienizeaza temeinic. La mine nu a contat oricum din moment ce prefer un singur numar lung.

Cadou 250/h

De recomandat ; da

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost ieri la Bella, care are aceeasi locatie cu Maya Sweet (favorita momentului pentru mine) si am descoperit o fata intr-adevar micuta dar foarte draguta, cu sani frumosi si corpul exact ca in fotografii. Dupa dus am trecut la oral protejat (nu am insistat pentru neprotejat) si apoi la sex normal am trecut-o  la o pozitie pe care nu am mai exersat-o de mult, reverse lady on top, unde am putut sa o las sa se infiga ea in scula cu spatele si in acelasi timp sa ii admir fundul in miscare si sa ii mangai sanii frumosi. Am finalizat in aceasta pozitie pentru ca m-a luat valul si nu am vrut sa mai schimb pozitia asta si am finalizat in prezervativ. Un telefon neasteptat m-a determinat sa parasesc locatia dupa o finalizare, dar oricum mi-a placut si asa. Am lasat 250 de la inceput si daca am fost nevoit sa plec mai devreme nu a fost din cauza ei. In concluzie, fata merita vizitata, locatia e foarte ok, posibil sa mai revin si la ea, dar cu siguranta voi reveni in locatie pentru Maya, care ramane in topul personal! Te pup Bella! Iar pentru tine Maya, ...I will be back soon!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost ieri la Bella, care are aceeasi locatie cu Maya Sweet (favorita momentului pentru mine) si am descoperit o fata intr-adevar micuta dar foarte draguta, cu sani frumosi si corpul exact ca in fotografii. Dupa dus am trecut la oral protejat (nu am insistat pentru neprotejat) si apoi la sex normal am trecut-o  la o pozitie pe care nu am mai exersat-o de mult, reverse lady on top, unde am putut sa o las sa se infiga ea in scula cu spatele si in acelasi timp sa ii admir fundul in miscare si sa ii mangai sanii frumosi. Am finalizat in aceasta pozitie pentru ca m-a luat valul si nu am vrut sa mai schimb pozitia asta si am finalizat in prezervativ. Un telefon neasteptat m-a determinat sa parasesc locatia dupa o finalizare, dar oricum mi-a placut si asa. Am lasat 250 de la inceput si daca am fost nevoit sa plec mai devreme nu a fost din cauza ei. In concluzie, fata merita vizitata, locatia e foarte ok, posibil sa mai revin si la ea, dar cu siguranta voi reveni in locatie pentru Maya, care ramane in topul personal! Te pup Bella! Iar pentru tine Maya, ...I will be back soon!

FK accepta?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

 

Vizitat și eu domnișoară acum o săptămână, dar nu am avut timp de recenzie pana acum.

Locația este ok și domnișoară arată bine. Bineînțeles sânii sunt arma principala dar și la fața este frumușică.

După duș am început cu o intaratare, adică o expunere a bunurilor din dotare destul de excitanta și apoi un oral np dar destul de modest, doar capul a primit atenție, destul de puțin cred eu.

Am continuat cu normal pe la spate, foarte frumos apoi am schimbat și a trecut ea deasupra. Se mișcă foarte bine și nu sa oprit pana nu am terminat. De apreciat majoritatea fetelor obosesc relativ repede când dau ele din buci.

În loc de nr 2 am preferat un masaj, pe care la făcut chiar bine.

Note

 

Locație 8

Aspect 8

Oral 6

Normal 9

Atitudine 8

 

Per total o experiență plăcută pentru care am plătit 250/h.

Recomand.

 

Spor.

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...