Sari la conținut

Bruneta senzuală de lux 0721726690 21 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Nordului
  • Oras:Nordului
34 minutes ago, aloizi said:

300 la fin, la mine a fost cu CIM included

Ala a fost inclus mereu. La cati litri de kober a bagat in buze, nu se incurca ea de cativa mililitri de zmecleu. Ma intreb daca prietenele ei țigănci se prostitueaza. Poate ne spune 

  • Haha 1
Link spre comentariu

500 taxa 

veni vidi vici 

pierdere de timp 

oral bătaie de joc lins capul pulii o iau de cap si zice ah termina ma doare , pai ptr ce am plătit ? 

Sunt mega curat in rest da din cur e ptr copii până n30de ani fascinați 

pacat de trup ca serviciile sunt deficitare 

poate ți vei reveni 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Prea mult hate totusi. Cred ca depinde si de chimie. Eu unul revin periodic la ea si sunt multumit. Poate e ea mai introvertita.

Arata f bine la corp si e draguta si la fata. Chiar dc nu se implica la nivelul asteptat de unii, are un stil care ma provoaca sa dau tare in ea. 

+ ca face CIM.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
La 17.01.2021 la 21:03, orlando muistul a spus:

Jurate cu mana pe pwla ca nu esti sinsin, fostul noroi-petre, equity...ai mai avut si alte clone, nu am timp sa le pun acum pe toate. Hai trollule sa te aud! Ca tot iti place sa futi topicul fetei!

Ai tu pula mah.labagiule clonat?

  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 15.04.2022 la 10:21, bulache a spus:

Buna Bella,

Mai lucrezi? Da un semn aici cu programul. Merci

 

Lucreaza dar la ore tarzii si pe un fel de  circuit inchis cum spune. Locatia aceiasi in rond la Alba Iulia si doar in anumite zile. Am fost acum cateva zile , programare pe whatsapp,  am facut-o pe alt numar de telefon primit de la ea. Programat am fost la ora 19 si alta data la 20. Complicat programul pentru mine, locuri parcare ok, dar stau pe Decebal si ajung repede pe jos . Te conditioneaza sa stai mai mult de 30 minute daca vrei sa presteze. In rest cam aceleasi sevicii, una calda una rece. Atentie cu portarul, este incisiv din cauza orei tarzii . Aceleasi tarife cu serviciile de negociat, da impresia ca daca stai mai mult le face pe toate, fara anal.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754906690
  • Oras:Japonia
  • Telefon: 0754906690
  • Oras:Japonia
6 hours ago, crystyold said:

Lucreaza dar la ore tarzii si pe un fel de  circuit inchis cum spune. Locatia aceiasi in rond la Alba Iulia si doar in anumite zile. Am fost acum cateva zile , programare pe whatsapp,  am facut-o pe alt numar de telefon primit de la ea. Programat am fost la ora 19 si alta data la 20. Complicat programul pentru mine, locuri parcare ok, dar stau pe Decebal si ajung repede pe jos . Te conditioneaza sa stai mai mult de 30 minute daca vrei sa presteze. In rest cam aceleasi sevicii, una calda una rece. Atentie cu portarul, este incisiv din cauza orei tarzii . Aceleasi tarife cu serviciile de negociat, da impresia ca daca stai mai mult le face pe toate, fara anal.

Pai sii...nu ne dai si noua numarul? Sau as putea sa ti-l scriu pe al meu sa mi-l trimiti pe numar daca vrei sa ajuti un frate! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0754906690
  • Oras:Japonia
  • Telefon: 0754906690
  • Oras:Japonia
6 hours ago, crystyold said:

Lucreaza dar la ore tarzii si pe un fel de  circuit inchis cum spune. Locatia aceiasi in rond la Alba Iulia si doar in anumite zile. Am fost acum cateva zile , programare pe whatsapp,  am facut-o pe alt numar de telefon primit de la ea. Programat am fost la ora 19 si alta data la 20. Complicat programul pentru mine, locuri parcare ok, dar stau pe Decebal si ajung repede pe jos . Te conditioneaza sa stai mai mult de 30 minute daca vrei sa presteze. In rest cam aceleasi sevicii, una calda una rece. Atentie cu portarul, este incisiv din cauza orei tarzii . Aceleasi tarife cu serviciile de negociat, da impresia ca daca stai mai mult le face pe toate, fara anal.

As aprecia mult...eram client fidel dar am fost plecat o perioada si probabil m-a sarit la impartirea mesajelor cu noul numar! Daca crezi ca poti da-mi mesaj pe 0754906690! Mersi! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 6 ore, ionutzzz87 a spus:

As aprecia mult...eram client fidel dar am fost plecat o perioada si probabil m-a sarit la impartirea mesajelor cu noul numar! Daca crezi ca poti da-mi mesaj pe 0754906690! Mersi! 

Halal client fidel, vrea sa scape de tine nu te-ai prins ? Mergi in alta parte.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0754906690
  • Oras:Japonia
  • Telefon: 0754906690
  • Oras:Japonia
1 hour ago, bella97 said:

M-am retras ,

Se va inchide contul !

Sunt baiatul de la Bacau, in cazul in care te razgandesti da-mi un mesaj te rog! Daca nu mai muncesti, te scot la un suc!  Ai numar mai sus! 😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 43 minute, ionutzzz87 a spus:

Sunt baiatul de la Bacau, in cazul in care te razgandesti da-mi un mesaj te rog! Daca nu mai muncesti, te scot la un suc!  Ai numar mai sus! 😘

Pulseaza cash moldovene daca nu esti sarac ca fata e intelegatoare. Daca n-ai cash lasa pe altu. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 18 minute, barosanu1 a spus:

Pulseaza cash moldovene daca nu esti sarac ca fata e intelegatoare. Daca n-ai cash lasa pe altu. 

Eu cred ca e târziu …fata are deja probabil un as și nu vrea sa îl piardă. Nu cred ca se retrăgea sa își ia servici. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 18.04.2022 la 20:26, crystyold a spus:

Lucreaza dar la ore tarzii si pe un fel de  circuit inchis cum spune. Locatia aceiasi in rond la Alba Iulia si doar in anumite zile. Am fost acum cateva zile , programare pe whatsapp,  am facut-o pe alt numar de telefon primit de la ea. Programat am fost la ora 19 si alta data la 20. Complicat programul pentru mine, locuri parcare ok, dar stau pe Decebal si ajung repede pe jos . Te conditioneaza sa stai mai mult de 30 minute daca vrei sa presteze. In rest cam aceleasi sevicii, una calda una rece. Atentie cu portarul, este incisiv din cauza orei tarzii . Aceleasi tarife cu serviciile de negociat, da impresia ca daca stai mai mult le face pe toate, fara anal.

Până la urmă, ne dai și nouă numărul? Sau ne-ai mințit ca să te dai mare?

Link spre comentariu

  • Oras:România
  • Oras:România
La 19.04.2022 la 9:58, bella97 a spus:

M-am retras ,

Se va inchide contul !

Te-ai retras sau mai lucrezi? Pari activa …acum cateva zile , … lasa ca revi tu la pula noastra iar, nu sta iubi fara venit! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...