Sari la conținut

Bruneta senzuală de lux 0721726690 21 ani


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hei. Mi sa "atras" atentia ca nu sunt foarte prezenta aici asa ca am sa schimb asta postand zilnic si răspunzând la întrebările voastre.

 

Prefer sa fiu contactata prin sms sau pe whats app in orele mele de activitate.

 

Programarile pentru azi le puteti face din acest moment.

  • Like 66
Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

Hei. Mi sa "atras" atentia ca nu sunt foarte prezenta aici asa ca am sa schimb asta postand zilnic si răspunzând la întrebările voastre.

 

Prefer sa fiu contactata prin sms sau pe whats app in orele mele de activitate.

 

Programarile pentru azi le puteti face din acest moment.

Salut Bella: atunci sa pun si eu o intrebare  - accepti sa  fie introdus tot instrumentul in orice pozitie daca e pana in 18-19cm sau nu?

Si daca cineva a venit la tine foarte des, adesea plecand cu 10-15 min inainte de ora dar o singura s-a apropiat de o ora il lasi neterminat retragandu-te subit din instrument?

Intreb pentru un prieten.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut Bella: atunci sa pun si eu o intrebare - accepti sa fie introdus tot instrumentul in orice pozitie daca e pana in 18-19cm sau nu?

Si daca cineva a venit la tine foarte des, adesea plecand cu 10-15 min inainte de ora dar o singura s-a apropiat de o ora il lasi neterminat retragandu-te subit din instrument?

Intreb pentru un prieten.

Hei. Accept pana la o limita. Sexul sportiv devine dureros/incomod la un moment dat

Referitor la timp, nu se cumuleaza de la o întâlnire la alta.

Daca ai ales sa pleci mai devreme cu 10 min, la următoarea întâlnire nu iti pot adauga 10 min.

  • Like 68
Link spre comentariu
  • Oras:B.
  • Oras:B.

Hei. Accept pana la o limita. Sexul sportiv devine dureros/incomod la un moment dat

Referitor la timp, nu se cumuleaza de la o întâlnire la alta.

Daca ai ales sa pleci mai devreme cu 10 min, la următoarea întâlnire nu iti pot adauga 10 min.

 

In niciun caz nu am sugerat 'reportare' de minute; m-am referit ca se poate atrage atentia mult mai cu bun simt ca timpul se termina; mai ales daca e vorba de un vizitator relativ constant.

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Hei. Accept pana la o limita. Sexul sportiv devine dureros/incomod la un moment dat

Referitor la timp, nu se cumuleaza de la o întâlnire la alta.

Daca ai ales sa pleci mai devreme cu 10 min, la următoarea întâlnire nu iti pot adauga 10 min.

 

Bagarea pulii in intregime este sex sportiv pt tine?! :laugh2

cum doresti, sa fii penetrata cu degetul mic sa nu cumva sa fii "incomodata"?

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Bagarea pulii in intregime este sex sportiv pt tine?! :laugh2

cum doresti, sa fii penetrata cu degetul mic sa nu cumva sa fii "incomodata"?

Amice, tu poti sa pui niste intrebari pertinente? Ca observ ca doar te bagi in seama cu ele si cam atat, tratezi totul superficial. Banuiesc ca ai trecut de vremea pubertatii. Sau iti place sa tratezi numai sub forma de circ?!

Nu de alta, dar unii poate chiar sunt interesati de lucruri concrete, spre exemplu recenzii si informari.

Formul asta a devenit plin de off-topic-uri, mascarici si intrebari idioate.

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...