Sari la conținut

Ionela 0731513907


Postări Recomandate

  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Am fost si eu la ea zilele trecute. Locatie - Rapsodiei. Blonda micuta, slabuta, sani maricei. Actiune: ON (fara deep) dupa nici 30 sec. se pregatea sa-mi puna prez., am sugerat sa continuam intre sani (destul de ok), apoi am trecut la NP (aici nu am comentarii - nimic deosebit). Bineinteles ca mi-a sugerat sa incerc sa termin ... Achitat 100. Pentru mine experienta a fost de un 7, max. 7,5. De revenit ... doar daca nu gasesc nimic mai bun si nu ma mai pot abtine

Link spre comentariu
  • Oras:Ramnicu Valcea
  • Oras:Ramnicu Valcea

Am fost si eu la ea zilele trecute. Locatie - Rapsodiei. Blonda micuta, slabuta, sani maricei. Actiune: ON (fara deep) dupa nici 30 sec. se pregatea sa-mi puna prez., am sugerat sa continuam intre sani (destul de ok), apoi am trecut la NP (aici nu am comentarii - nimic deosebit). Bineinteles ca mi-a sugerat sa incerc sa termin ... Achitat 100. Pentru mine experienta a fost de un 7, max. 7,5. De revenit ... doar daca nu gasesc nimic mai bun si nu ma mai pot abtine

Heloo all. Am fost si eu la posesoarea topicului, Sunt de acord cu ce a zis colegul in proportie de 75%. Contact telefonul din titlu: 0731513907. Fetita frumusica, pe la 1.50m sau 1.55. Sani si cur bunicei pentru marimea ei, ai pe ce pune mana. ON de 7-8, a precizat ca nu face finalizare orala, sunt ok cu acest lucru, nu se saruta, ok si acest lucru. oralul il face bunicel totusi, adica incearca sa te faca sa te simti bine, dar nu e deep. Ea deasupra cam oboseste repede, dar daca dai tu, sta cum vrei tu.

Note: Oral 7-8       - preferam sa il faca mai usor, s-a infipt repede, dar a fost ok. PS - igiena e bine sa o aveti daca vreti oral neprotejat.

Normal: 8               Prefera sa faceti voi munca mai grea :) , dar sta cum iti doresti.

Atitudine: 8            Nu te grabeste, dar o finalizare e bine sa o aveti in 20 minute, totusi mi s-a parut putin grabita, dar nu m-a grabit, nici nu a zis nimic.

Recomandare: E ok de o vizita, cel putin.

 
Link spre comentariu

  • Oras:bruxelle
  • Oras:bruxelle

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...