Sari la conținut

Bună tuturor


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Da ce colega îți mai trebuie ?ce nu sti ce sa intamplat data trecutâ cu colega .Vai doamne dacă aș fi odata in casa la una sa vad asa ceva dau toate pe una ma jur ca întorc orașul pe dos

Link spre comentariu
  • Oras:sv
  • Oras:sv

Salut pe toata lumea.O sa fac o scurta prezentare alucrurilor.Aam fost la tipa, e Ok, putin grasuta dar din punctul meu de vedere  ok ,fara  graba, vesela,joviala,,atitudine ok, pro client.Preludiu frumos cu de toate,eu nu sunt fan oral, insa chiar a fost placut.Se umezeste natural cand o mangaii,normalul in 2 pozitii,mimeaza frumos ca ii place.Singurul inconvenient e ca nu prea poti sa o atingi pe sani(ceva nu ii place),asta m-a facut sa termin ceva mai greu,ea a insistat sa ma termine combinat oral - intre sani.

Timp aprox 40 min,fara ceas(mai vibra telefonul ei),tarif 100 dati din proprie initiativa la intrarea in baie.

Eu nun dau note, am spus ca mi se par subiective,dar eu voi reveni, in primul rand pt atitudinea dinaintea actului,

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut. Am fost eu la aceasta domnisoara. Tot ce pot spune este ca merita încercată.. Am optat pentru un oral care a fost de nota 10. Nu am rezistat eu cât ar fi trebuit și am terminat. Locație 10. Părerea mea este ca domnisoara merita vizitata. Foarte de treaba. Și deschisa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...