Sari la conținut

Bună tuturor


Postări Recomandate

  • Oras:Nicaeri
  • Oras:Nicaeri

Buna , inteleg ca unii dintre voi a-ti fost la colega mea , Creata . Poate ea nu este genul vostru sau nu s-a ridicat la asteptarile voastre . Totusi avem acelasi numar de tefon si v-as ruga sa precizati despre cine este vorba sau sa nu trageti concluzia ca amandoua suntem la fel deoarece avem acelasi numar de telefon si nu mi-as dori ca din cauza ei sa ajung si eu la de evitat . Am avut doar o singura recenzie si cred ca este destul de buna si pana acum nu am avut pe cineva care sa se planga . Dar voi incerca sa vorbesc cu colega mea sa aiba o igiena corespunzatoare si sa fie totul ok iar cu numarul de telefon la fel.

Si de ce scrii pe topicul la fata asta?de ce nu srii la Creata ca are topic deschis
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Buna , inteleg ca unii dintre voi a-ti fost la colega mea , Creata . Poate ea nu este genul vostru sau nu s-a ridicat la asteptarile voastre . Totusi avem acelasi numar de tefon si v-as ruga sa precizati despre cine este vorba sau sa nu trageti concluzia ca amandoua suntem la fel deoarece avem acelasi numar de telefon si nu mi-as dori ca din cauza ei sa ajung si eu la de evitat . Am avut doar o singura recenzie si cred ca este destul de buna si pana acum nu am avut pe cineva care sa se planga . Dar voi incerca sa vorbesc cu colega mea sa aiba o igiena corespunzatoare si sa fie totul ok iar cu numarul de telefon la fel.

😲😲😲
Link spre comentariu
  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

Am vazut ca ai pus si pe Bacau,dar despre titulara nu se scrie nimic decat se cearta toti intre ei.daca crezi căi faci rău cu topicul asta esti prost

a scris si la ploiesti ...nu scrie de nimeni decat de mine,tin sa il anunt ca e topic deschis si pe piatra neamt si pe tg jiu zic asa ca sa aibe un pic de activitate,ca vad ca i sa facut dor de mine
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...