Sari la conținut

TOP:De bifat - Rebeca 0753420394


robert83

Postări Recomandate

Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Neserioasa...imi spune ca are locatia in spate la Libra si sa o sun cand sunt acolo si cand am ajuns nu a mai raspuns la telefon !!!

cred ca ai vb cu colega ei si a uitat sa ii spuna, eu eram la ea ðŸ˜
Link spre comentariu
Vizitator kyky two
Reputație: 0

Disponibilă de la 6:30 pana la 00:00

Va pup și vă așteeept😘😘😘

O brunețică mincinoasă ÅŸi a pus anunțul toată noaptea ea care stătea pana la 23.😅😅😅

post-287580-0-51857400-1553759582_thumb.png

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

O brunețică mincinoasă şi a pus anunțul toată noaptea ea care stătea pana la 23.

vorbe fara rost... eu am fost acuma o ora la ea si era treaza, ba chiar era suparata ca azinoapte a stat treaza degeaba si nu a cautato nimeni

Link spre comentariu
Vizitator kyky two
Reputație: 0

vorbe fara rost... eu am fost acuma o ora la ea si era treaza, ba chiar era suparata ca azinoapte a stat treaza degeaba si nu a cautato nimeni

Tu prietene raspunzi ca ea pentru ea ești tare e clar ca e tot contul ei naşpa.Sau ești vecin de budă ca prea le știi pe toate.Pute a reclama la tine .
Link spre comentariu

😂😂😂 nu pot să cred ! De ce mi-aș face un cont pentru chestia asta? Si cum ai dedus chestia asta? Băiatul chiar a fost la min la fel ca și restul persoanelor care practic m-au mentionat pe acest forum... dar in fine, cine sunt eu ca sa judec fiecare cu ale lui...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

Tu prietene raspunzi ca ea pentru ea ești tare e clar ca e tot contul ei naşpa.Sau ești vecin de budă ca prea le știi pe toate.Pute a reclama la tine .

tu prietene ai contul de o perioada foarte scurta de timp, deci nu imi spune mie de conturi naspa

Link spre comentariu
Vizitator yoyo14
Reputație: 0

In dimineața asta am adormit fara sa vreau de aceea s-a intamplat asta si cand m-am trezit am vazut mesajul dar nu mi-am permis sa sun inapoi deoarece nu stiam daca o fii vreun "radar" ceva prin jurul tau. Scuze 🙄

manance tata pe ea de fetita frumoasa😘ðŸ˜

te-a luat somnicul

 

Imi cer scuze celor care le-am creat probleme

cand imi fac eu aparitia, tot timpul ii trebuie pauza dupa

ce sa faci ador fata asta si doar atat, eram sigur ca o sa apara discuti de genu ca sunt pestele ei, as vrea eu😂

de aia nici nu am mai postat recenzi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...