Sari la conținut

TOP:De bifat - Rebeca 0753420394


robert83

Postări Recomandate

  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

:)))) Dacă sta pana de Moș Nicolae face coaie albastre :))

Hoo că-i șanț, unde te intinzi atâta .

In 3 sapt mă "infig in problemă".

Iar legat de albastru...mhhh, as sta pana la pasti, da si cu o frunza de stejar pe 00

Stii ce zic ?!!😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Vizitat, plăcut, futut 😈

Nu are rost sa mai dau detalii pt ca am facut-o în recenzia anterioara , fata e top, si ea si colega.

Bravo fetelor, 10 pe linie, sper sa rămâneți aici ca v-am dus dorul!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bună dragilor, astăzi mă găsiți disponibilă pentru programări până la ora 22:00 . Vă pup și vă aștept :*

Pfuuuu Rebecaaaaa🥰mai lasat fara cuvinte,silentio stampa🙊

Te pwp si mie dor de tine😘🤗

  • Like 2
Link spre comentariu

A trecut o luna de cand nu am mai vizitat-o, asteptand sa revina in Sibiu. Am zis sa imi iau revansa si sa fac o programare.

 

Locatie: 10 Fiind prima data in zona m-am plimbat putin pana am gasit blocul. Apartamentul curat, aerisit, in baie prosop si tot ce trebuie iar dormitorul de vis.

Aspect: 10 Aceasta nota este pur subiectiva, sanii mici dar asta e putin important,fundul la fel de bombat si dragut si buze foarte frumoase. :wink2

Atitudine: 10 Este o persoana foarte deschisa, amuzanta si ai ce povesti cu ea.

ON: 10 Cel mai bun oral la ora actuala cu lins, supt si deep. De fiecare data tremur de placere :laugh2

Igiena: 10 Igiena ireprosabila, curata, fara mirosuri.

NP: 10 Inceput partida cu ea deasupra , a dat in mine de am crezut ca se rupe patul :)) , continuat cu alte 2 pozitii si terminat in balon. Receptiva la pozitiile propuse.

 

Ca intotdeauna a fost o placere sa te vizitez. A treia oara a fost cu noroc. :wink2 :luv 

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara

A trecut o luna de cand nu am mai vizitat-o, asteptand sa revina in Sibiu. Am zis sa imi iau revansa si sa fac o programare.

 

Locatie: 10 Fiind prima data in zona m-am plimbat putin pana am gasit blocul. Apartamentul curat, aerisit, in baie prosop si tot ce trebuie iar dormitorul de vis.

Aspect: 10 Aceasta nota este pur subiectiva, sanii mici dar asta e putin important,fundul la fel de bombat si dragut si buze foarte frumoase. :wink2

Atitudine: 10 Este o persoana foarte deschisa, amuzanta si ai ce povesti cu ea.

ON: 10 Cel mai bun oral la ora actuala cu lins, supt si deep. De fiecare data tremur de placere :laugh2

Igiena: 10 Igiena ireprosabila, curata, fara mirosuri.

NP: 10 Inceput partida cu ea deasupra , a dat in mine de am crezut ca se rupe patul :)) , continuat cu alte 2 pozitii si terminat in balon. Receptiva la pozitiile propuse.

 

Ca intotdeauna a fost o placere sa te vizitez. A treia oara a fost cu noroc. :wink2 :luv

Bravo Blueeyes, daca o ti tot asa forumul asta are de castigat. Astia mai vechi ne retragem incet incet.

Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf

Bravo Blueeyes, daca o ti tot asa forumul asta are de castigat. Astia mai vechi ne retragem incet incet.

Dpdv personal, eu as vrea sa afirm urmatoarele:

 

- scriu recenzie completa, incercand sa respect standardul, in special dupa prima vizita la o fata

-mai scriu si dupa a doua vizita, tot recenzie completa, in cazul in care prima vizita nu a fost de 10 pe linie, dar a existat potential...

-recenziile ulterioare, pe care le scriu aceleiasi fete, nu mai contin note,ci doar o descriere strict dpdv personal a actiunii, cuprinzand totodata si noile experiente ale intalnirii. Asadar daca scriem mai rar sau mai altfel, nu inseamna ca batem in retragere!!!

Spor tuturor !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare la baieti !!! Daca tot eram in trecere pe langa Sibiu am zis sa vizitez aceasta fata ....si bine am facut !!! Veneam din tarile "calde" si naaa hai sa incerc ceva bun la Sibiu :) ....domnisoara era in apartament cu inca 2 fete dragute ( toate de pe meleaguri Dobrogene cred ) pentru ca eram dupa drum am facut un dus ...dupa a facut si tipa !!! Asteptam epuizat in pat si cand am vazut.o pe tocuri mo lovit valul de energie :))) ACTIUNEA:a fost ok tinerica ....slabuta frumoasa.....mai are de invatat dar nici nu ma pot plange ....

 

Normal: ok nota 8

 

Oral:nota 8

 

Gfe: 10 foarte de treaba !!!

 

Eu zic ca merita vizitata ..poate ca acum este mai experimentata !!! Seara frumoasa la toata lumea !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...