Sari la conținut

TOP:De bifat - Rebeca 0753420394


robert83

Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
1 oră în urmă, _amarok_ a spus:

Măăă. Nu știu de la ce v-ați luat și nici nu prea mă interesează. Mie  să nu vă mai  luați de motan. Din ce am verificat (acum vreo 5 zile și vreo 3 ore) e tuns și nu lasă păr. 

Sunt de aceas părere

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 42 minute, adi432 a spus:

Sunt de aceas părere

 

Acum 46 minute, raul_123 a spus:

Neaparat, un asemenea mister trebuie elucidat 😂

 

Acum 57 minute, _amarok_ a spus:

  Chiar nu știu ce e, pisică sau motan. Crezi că trebuie să mă întorc să îl/o verific? 

   Așa zic și eu că o găsește și cu lumina stinsă. 

Vă aștept să elucidăm misterul 🤓😍😈

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Am vizitat din nou această minunată fetiță. 

Despre Rebeca ce as mai putea să spun decât că îi aceaş fata superbå cu servicii de super clasă tot timpul îi atentă finută și pro client se asigură că te simți bine în compania iei de când intri pe ușă și până pleci, doar nu degeaba îi în top la noi. Ca și note din punctul meu de vedere îi de 10 cu multe stele la toate capitolele. 

De remarcat da oricând cu mult drag și multă încredere. 

Te pup Rebeca și să ne vedem cu bine multă baftă și numai bine 💋💋💋🙊💯

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 55 minute, Brunetaa_XXX a spus:

Bună, Scuză-mă am făcut asta? Ca nu îmi amintesc acest lucru , adică din ce știu, eu mi-am respectat programările...

Nu le-ai respectat pe toate. Nici măcar nu ți-ai cerut scuze pentru acest lucru. 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 oră în urmă, woooop a spus:

Cred ca mănânci rahat, o cunosc pe fata asta, nu cred ca face asa ceva 

Te-am jignit cu ceva? De unde știi tu ce face și ce nu face? Tu poți spune dacă tia făcut sau nu ți-e așa ceva. Jigniți fără sa știți despre ce e vorba . Sa spună ea dacă a făcut sau nu așa ceva in Calarasi.

Link spre comentariu
6 minutes ago, boss74 said:

Te-am jignit cu ceva? De unde știi tu ce face și ce nu face? Tu poți spune dacă tia făcut sau nu ți-e așa ceva. Jigniți fără sa știți despre ce e vorba . Sa spună ea dacă a făcut sau nu așa ceva in Calarasi.

Scrie-i pe topicul din Calarasi. De unde sa stie ca tu esti din Calarasi cand scri pe un topic din Sibiu?! 

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 17 minute, raul_123 a spus:

Scrie-i pe topicul din Calarasi. De unde sa stie ca tu esti din Calarasi cand scri pe un topic din Sibiu?! 

Ce treaba are una cu alta? Persoana este aceeași indiferent in ce oraș profesează . Eu am întrebat-o pe topicul de Sibiu pentru ca pe asta este activa acum. Teapa mi-a dat-o duminica trecută plecând luni din oraș .Crezi ca ii diferă caracterul in funcție de oraș ?

  • Trist 1
Link spre comentariu
13 hours ago, boss74 said:

Ți se întâmpla des sa programezi un client, sa confirmi cu 30 min înainte iar când ajunge jos la ora programată sa nu mai răspunzi ? 

Eu nu pot baga in seama pe cineva ca nu duce niciun aport pe forum si doar comentarii negative.

De unde am sa stiu ca nu esti un peste cand forum e plin de ei? 🤔

  • Confuz 1
Link spre comentariu
3 minutes ago, boss74 said:

Ce treaba are una cu alta? Persoana este aceeași indiferent in ce oraș profesează . Eu am întrebat-o pe topicul de Sibiu pentru ca pe asta este activa acum. Teapa mi-a dat-o duminica trecută plecând luni din oraș .Crezi ca ii diferă caracterul in funcție de oraș ?

Are treaba una cu alta, daca ai scris aici ea crede ca esti din Sibiu. Daca ea nu a dat nici o teapa in Sibiu ce vrei sa-ti zica? 

Nu conteaza unde este activa, deaia este topic pe fiecare oras. Scri recenzia/parerea pe topicul din orasul unde ai vizitat-o. 

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 9 ore, boss74 a spus:

Te-am jignit cu ceva? De unde știi tu ce face și ce nu face? Tu poți spune dacă tia făcut sau nu ți-e așa ceva. Jigniți fără sa știți despre ce e vorba . Sa spună ea dacă a făcut sau nu așa ceva in Calarasi.

Bună , dacă ai făcut o programare și ai și confirmat-o crede-mă că mă țineam de ea. În Călărași puține au fost programările pe wapp si foarte puțini au fost și băieți care sunau și chiar veneau. Din păcate nu îmi amintesc, chiar nu-s genul care să dea țepe , dar din nou vorbind de Călărași băieții nu prea au fost serioși... iar cum nu prea a fost seriozitate am lucrat și eu cum am putut. Departe de mine gândul de a supăra pe cineva sau de a da țeapă cuiva așa la oha... 😐

te pup și o zi frumoasă, sper să înțelegi situația 😘

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 27.02.2022 la 23:23, boss74 a spus:

Te-am jignit cu ceva? De unde știi tu ce face și ce nu face? Tu poți spune dacă tia făcut sau nu ți-e așa ceva. Jigniți fără sa știți despre ce e vorba . Sa spună ea dacă a făcut sau nu așa ceva in Calarasi.

Casca ochii bine când scri, ești pe un topic cu câteva județe mai sus de Călărași :). Nu pot sa cred ca ești atât de bolnav cu capu sa o cauți în topicele din toate orașele să-i faci recenzii negative. 

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu
Acum 11 ore, Brunetaa_XXX a spus:

dispooo până la ora 22:00 😙😙😙

IMG-20220301-WA0001.jpg

Iești superbă Rebe ai un corp de invidiat o adevărată fotomodel ai grijă de tine și să fi întotdeauna aceas fată superbă și naturală cum iești tu o ființă super drăguță și specială te pup.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...