Sari la conținut

TOP:De bifat - Rebeca 0753420394


robert83

Postări Recomandate

1 hour ago, Brunetaa_XXX said:

Dispooo până la ora 23:00 :* :* :*

IMG-20210925-WA0034.jpg

Ce fain Iti sta cu jucaria in fundulet 🤗Imi place, mai ales ca nu prea sunt fete care folosesc si jucarii erotice. Iar eu cel putin sunt un fan al sexului anal ☺️.

Intrebarea mea e daca se pot utiliza/sunt incluse si jucarii erotice pe care baiatul sa le poata folosi in timpul partidei de sex cu tine 🙃😘? (nu am vazut ca in serviciile tale sa fie specificat ceva legat de jucariile erotice, de asta intreb (sau cel putin eu nu am vazut))

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Himmelsdorf
  • Oras:Himmelsdorf
27 minutes ago, Lucas0 said:

Ce fain Iti sta cu jucaria in fundulet 🤗Imi place, mai ales ca nu prea sunt fete care folosesc si jucarii erotice. Iar eu cel putin sunt un fan al sexului anal ☺️.

Intrebarea mea e daca se pot utiliza/sunt incluse si jucarii erotice pe care baiatul sa le poata folosi in timpul partidei de sex cu tine 🙃😘? (nu am vazut ca in serviciile tale sa fie specificat ceva legat de jucariile erotice, de asta intreb (sau cel putin eu nu am vazut))

"AP preparation" 😂😁

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu

Salutare lume! 

Cu ceva treaba prin Sibiu si cu chef de f...ceva, deschid forumul si incep sa rasfoiesc topicurile...cam slaba oferta in perioada asta. Intr-un final ajung pe topicul Rebecai si citesc unele recenzii ale colegilor de "suferinta" (mersi, chiar m-au ajutat sa-mi formez o parere), m-ai arunc un ochii si pe poze si ma decid, fac programare. 

Deci:

Programare pe whattsap, confirmata cu 30 min inainte si respectata de ambele partii...un prim plus

Locatie: acelasi Avantgarden, apartament ok, baie la fel. 

Aspect: Rebeca e o fata micuta de statura, slim, cu sanii micuti, fund rotund frumos, cateva tatauaje (mi se pare chiar reusite). La fata frumusica, aici un mic minus avea prea mult make up...dar pana la urma nimeni nu-i peefect, nu?! 

Actiune:ON bun, cu atentie mare la zonele adiacente, umed...al doilea mic minus e ca nu prea reuseste deep, desi a incercat. NP foarte bun, cu sarutari pe gat, pe corp (cred ca face si FK), gemete, te trage in ea...plm nu am rezistat decat o pozitie 🙄. Inainte de NP m-am jucat putin si cu vibratorul de pe noptiera, foarte incitanta privelistea cu Rebeca in timp ce foloseam "scula"...

Atitudine: dezinvolta, fara fite, poti povesti cu ea orice, am fost servit cu un pahar de apa la alegerea mea. 

Note si recomandari cred ca a primit destule, nu cred ca mai are nevoie. 

De revenit: cu siguranta Da

Pret: 150 fin/30-35 min dtd

In conuzie: a fost o experienta foarte reusita pe care as dori sa o repet cu prima ocazie. 

Rebeca multumesc pt tot si sa ne revedem cu bine. ☺️

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal Sibiu
  • Oras:Ardeal Sibiu

Am reușit să o vizitez pentru a nu știu cât ta oară pe Rebeca. 

Despre Rebeca ce pot sa mai spun decât că a rămas aceaș fată frumoasă, isteață cu mult bun simț și cu servicii de top, pro client, se asigură de când ajungi și până pleci că te simți bine în compania iei și nu ai cum să pleci de la ia trist s-au nesatisfăcut doar nu degeaba îi în top. 

Acțiunea nu am să o mai descriu pentru că am făcut-o de nenumărate ori și se știe că din punctul meu de vedere Rebeca îi numărul 1,o fată de nota 10 cu trei stele la toate capitolele și o recomand cu mult drag oricând. 

Te pup și te îmbrățișez cu mult drag Rebeca abea aștept să ne întâlnim din nou 🙊🙊💋💋💯

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, raul_123 a spus:

Salutare lume! 

Cu ceva treaba prin Sibiu si cu chef de f...ceva, deschid forumul si incep sa rasfoiesc topicurile...cam slaba oferta in perioada asta. Intr-un final ajung pe topicul Rebecai si citesc unele recenzii ale colegilor de "suferinta" (mersi, chiar m-au ajutat sa-mi formez o parere), m-ai arunc un ochii si pe poze si ma decid, fac programare. 

Deci:

Programare pe whattsap, confirmata cu 30 min inainte si respectata de ambele partii...un prim plus

Locatie: acelasi Avantgarden, apartament ok, baie la fel. 

Aspect: Rebeca e o fata micuta de statura, slim, cu sanii micuti, fund rotund frumos, cateva tatauaje (mi se pare chiar reusite). La fata frumusica, aici un mic minus avea prea mult make up...dar pana la urma nimeni nu-i peefect, nu?! 

Actiune:ON bun, cu atentie mare la zonele adiacente, umed...al doilea mic minus e ca nu prea reuseste deep, desi a incercat. NP foarte bun, cu sarutari pe gat, pe corp (cred ca face si FK), gemete, te trage in ea...plm nu am rezistat decat o pozitie 🙄. Inainte de NP m-am jucat putin si cu vibratorul de pe noptiera, foarte incitanta privelistea cu Rebeca in timp ce foloseam "scula"...

Atitudine: dezinvolta, fara fite, poti povesti cu ea orice, am fost servit cu un pahar de apa la alegerea mea. 

Note si recomandari cred ca a primit destule, nu cred ca mai are nevoie. 

De revenit: cu siguranta Da

Pret: 150 fin/30-35 min dtd

In conuzie: a fost o experienta foarte reusita pe care as dori sa o repet cu prima ocazie. 

Rebeca multumesc pt tot si sa ne revedem cu bine. ☺️

Te pup dulceee și abea aștept sa ne revedem  :* :* :*

Link spre comentariu

Bună drăguților! 🤩

De mâine începând cu ora 13:00 voi fii disponibilă în Sibiu pentru câteva zile.  🥰

Voi insista mai mult cu programările pe whatsapp și la fiecare programare voi cere confirmarea cu 30 de minute înainte , iar în cazul în care nu se va respecta acest lucru voi anula programarea . 

Vă pup și o seară faină vă doresc , ne vedem mâine . 🥰🥰🥰

Locația va fii in City Residence 🤯

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...