Jump to content

bianca pentru prima oară în orașul tău.0764094798

Recommended Posts

E o fata de treaba, bruneta cu tatuaje. Are sanii mici si un fund fain bombat si mai lata in talie. Citeste forumul :) imi place ca si-a imbunatatit tehnica la oral si a invatat implicarea probabil de la Alice in timpul sedintelor in 3.

Pacat ca e greu de gasit.

Deci aici e altcineva?

Wtx stai așa 🤣🤣🤣 ca aici e vorba despre alta fata! Georgeana a fost ca o paranteza ca se plictisea rafanadal și a deschis subiectul ! încă spera sa se șteargă dar aici nu este vorba despre ea

🤣🤣😋🤣🤣😘🤩
  • 3 weeks later...

Interesant e ca Pisicuts a fost de mai multe ori la ea :)

Lui ii plac tatele mari, de aceea. Chiar daca notele sunt mici, isi satiface fetish-ul asa ca trece peste alte aspecte (mi se intampla si mie dar sunt mai selectiv). 

Lui ii plac tatele mari, de aceea. Chiar daca notele sunt mici, isi satiface fetish-ul asa ca trece peste alte aspecte (mi se intampla si mie dar sunt mai selectiv).

Eu nu sunt cu sanii, mie imi plac medii :)
  • 11 months later...
  • Membru Premium

Nuu recomand,fa orice cu banii doar nu i da ei. Parca nu s eu daca nu mi iau din cand in cand o tzeapa. Masiva,sanii sunt lasati,dar pot fi faini pt unii care s amatori de sani imensi.o domnisoara tinerica,sfioasa.dar ca atitudine zici ca se f cu un dusman.locatie,garsoniera pe zamca in scara cu diana,doar ca la alt etaj.oral pr nota 3,normal nota -5,nu voia sa scoata tamponul,neepilata.

Plictisita.singurul motiv sa o incercati e pt cine are fantezii cu xena,o varianta satena la vreo 22 de ani.

• Like 1
  • 3 weeks later...