Sari la conținut

A fost cineva??? 0755575397


crystyan25

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Doamna este "stapana Vicky" ...cea care practica BDSM la Braila.Am fost eu odata la dansa dar nu pot face o recenzie corecta pentru ca nu s-a intamplat nimic (eu crezand ca practica normal,oral,etc) ....,nu o gasiti mereu in oras,ea fiind activa in mai multe zone ale tarii.Vin cu urmatoarele detalii CORECTE SI 100% SIGURE ! Are in jur de 50 de ani,nu arata rau pentru varsta ei,tunsa scurt,locatie prin Apollo ( nu dau strada ) , lucreaza singura si are o camera plina de dildo-uri,bice,masa de tortura,si tot felul de chestii din domeniul lor.Deci daca vrei sa fi biciuit,lovit,injurat,umilit,scuipat...daca vrei ca cineva sa isi faca nevoiele pe tine ,si alte chestii dubioase...Numarul de telefon si anuntul le gasiti pe Publi...are doua anunturi cu doua numere de telefon diferite..si le gasiti doar cand dansa e in oras.Ba chiar mi-a propus sa vin la party facut de ea cu sclavi,sclave...orgii...face si asa ceva.

Sunt un user vechi si tot ce spun e adevarat,nu-mi sta in caracter sa vin cu afirmatii de 2 lei cum practica multi altii pe aici ci doar sa va spun realitatea.

Cei interesati de aceste servicii,dansa cred ca e singura pe Braila care le face. Va salut cu respect !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Doamna este "stapana Vicky" ...cea care practica BDSM la Braila.Am fost eu odata la dansa dar nu pot face o recenzie corecta pentru ca nu s-a intamplat nimic (eu crezand ca practica normal,oral,etc) ....,nu o gasiti mereu in oras,ea fiind activa in mai multe zone ale tarii.Vin cu urmatoarele detalii CORECTE SI 100% SIGURE ! Are in jur de 50 de ani,nu arata rau pentru varsta ei,tunsa scurt,locatie prin Apollo ( nu dau strada ) , lucreaza singura si are o camera plina de dildo-uri,bice,masa de tortura,si tot felul de chestii din domeniul lor.Deci daca vrei sa fi biciuit,lovit,injurat,umilit,scuipat...daca vrei ca cineva sa isi faca nevoiele pe tine ,si alte chestii dubioase...Numarul de telefon si anuntul le gasiti pe Publi...are doua anunturi cu doua numere de telefon diferite..si le gasiti doar cand dansa e in oras.Ba chiar mi-a propus sa vin la party facut de ea cu sclavi,sclave...orgii...face si asa ceva.

Sunt un user vechi si tot ce spun e adevarat,nu-mi sta in caracter sa vin cu afirmatii de 2 lei cum practica multi altii pe aici ci doar sa va spun realitatea.

Cei interesati de aceste servicii,dansa cred ca e singura pe Braila care le face. Va salut cu respect !

da, asa este. Ai dreptate. Practica bdsm hard. Și eu practic bdsm, dar soft
Link spre comentariu
  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

Am fost și eu la doamna Vicky, când a fost la Focșani, sunt un client fidel, neavând mature în Focșani am dat de dânsa, vine cam la o lună în oraș! Mi-am îndeplinit si o fantezie mai veche, am fost foarte mulțumit de fiecare dată. Prima oară am fost cam reticent din cauza unor comentarii, dar cu mine sa comportat foarte bine! Chiar o recomand!

Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Ce vă mai place unora dintre voi să vă umiliți.

Și să fiți sclavi.

În fine, e vorba de gusturile fiecăruia.

Și nu se discută.

Prima data cand sunt deacord cu tine,e un inceput.
Link spre comentariu

  • Oras:vrancea
  • Oras:vrancea

Doamna este stăpâna numai cu cine dorește! Dacă vrei oral sau normal nu te refuza! E foarte bună la oral! Am fost la dânsa de mai multe ori, dar ultima dată nu știu ce sa întâmplat ca era foarte plictisită, nu sa implicat deloc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...