Sari la conținut

NOU! Salon masaj erotic Q_LADY


Vizitator masaj.bianca

Postări Recomandate

Vizitator masaj.bianca
Reputație: 0

Masaj erotic la hotel / bacau

Blonda senzuala ofer companie placuta domnilor dornici de o aventura in maxima discretie in judetul bacau.
Va veti bucura de o experienta unica, veti simti mai mult decat ati visat vreodata, si toate se vor intampla in camera dumneavoastra de hotel
Voi oferi o experienta care sa va schimbe parerea referitoare la masajul erotic clasic, o oportunitate capabila sa schimbe mentalitati
si care va va face sa apreciati arta unui masaj de calitate.      tel. 0756 771 787

post-74567-0-98757600-1367409948_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

salutare. eu nu am inteles ce legatura are domnisoara cu salonul de masaj din acest topic. cred ca dorea sa deschida un topic pt ea si a gresit. rog un moderator daca se poate sa mute postarile 19 si 20 intr-un topic separat. in rest sunt de acord cu bisnitrul........scuze valutistul :laugh2 ,o przntar mai amanuntita a serviciilor si preturilor ,plus niste poze mai elocvente cred ca ar fi pe placul tuturor confratilor. salutare si spor

Link spre comentariu

mai maxxx io nu te-am jicnit ca ti-ai pus nick de caine totusi la majoritatea dintre noi sunt niste nick-uri fictive asa ca nu vad ironia ta la adresa mea da hai sa trecem peste asta ca nu facem chat aici si hai sa-ti explic de ce cred io ca domnisoara si-a postat anuntul aici si in acelasi tipm rog un moderator sa nu se grabeasca sa mute postarile 19 si 20 pana ce ne va confirma sau nu bianca

io banuiesc dar nu pot sam-mi dau seama foarte bine din poza postata de ea ca ar fi bianca care a lucrat sau poate mai lucreaza si in prezent ca nu am mai fost demult la salonul karma pe la care am trecut si io de vreo 2 ori si poate tipa presteaza si la salon si in privat si de asta banuiesc ca si-ar fi postat anuntul aici,dar dupa cum ziceam nu sunt % sigur asa ca o rugam pe domnisoara bianca sa ne lamureasca

o zi faina tuturor si scuzati-mi disputa mea cu tom........scuze maxxx

Link spre comentariu

Salutare @valutistu-bc scuza-ma daca te-am deranjat vroiam sa fie o gluma.nu doream sa te jignesc sau chestii de genul asta.dimpotriva eu chiar apreciez activitatea ta pe forum si pt asta mi se pare ca ti-am dat si puncte de reputatie.imi pare rau ca ai interpretat gresit. Salutare si spor

Link spre comentariu
Reputație: 8170

    Maxx si Valutistu  ce naiba mai fratilor acum va luati si voi la harta? Ia bagati-va niste PM-uri si sa va vad impacati ca nu are rost sa avem scandaluri pe ruta Bacau- Italia.

   Lasam postarea Biancai pana ne lamurim despre ce este vorba.

Link spre comentariu
Vizitator masaj.bianca
Reputație: 0

Noul salon Q-LADY ofera companie placuta domnilor dornici de o aventura in maxima discretie in judetul bacau. Va veti bucura de o experienta unica, veti simti mai mult decat ati visat vreodata, si toate se vor intampla in noul salon sau cu deplasare in camera dumneavoastra de hotel Va vom oferii o experienta care sa va schimbe parerea referitoare la masajul erotic clasic, o oportunitate capabila sa schimbe mentalitati si care va va face sa apreciati arta unui masaj de calitate.

 ~~~0756771787~~~

post-74567-0-94207900-1368166086_thumb.jpg

post-74567-0-92680700-1368166091_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator masaj.bianca
Reputație: 0

Imi cer scuze ca imi apare direct acic, eu deschid topic nou si ma redirectioneaza direct aici, probabil e o problema de la site.

Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113801
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Imi cer scuze ca imi apare direct acic, eu deschid topic nou si ma redirectioneaza direct aici, probabil e o problema de la site.

 

buna Bianca si bine ai venit pe forum.

Am mutat topicul creat de tine la sectiunea bacau/masaj erotic aici : https://nimfomane.com/forum/topic/12944-nou-salon-masaj-erotic-q-lady/

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
Vizitator masaj.bianca
Reputație: 0

Catre administrator.

te rog sa stergi din forum ul karma toate postarile mele

eu am deschis topic nou si a postat aici

mersi

Link spre comentariu

buna bianca. asa cum spune confratele valutistu_bc cred ca o prezentare detaliata a serviciilor si a preturilor ,precum si niste poze cu tine ar fi bine primite de comunitate. vad ca dupa postarea valutistului ai mai avut cateva postari insa nu ai binevoit sa ne satisfaci doleantele. multumim anticipat si spor la treaba

Link spre comentariu

salutari maxxx80 si la toata lumea

nu stiu de ce dar eu am impresia ca aceasta domnisoara vrea doar sa traga foloasele acestui site dar ea sa nu ofere nimic

odata ce a intrat dupa postarile mele si a postat altceva,trebuia sa ne confirme sau se ne invirme si noua banuielile in legatura cu pretatia ei anterioara la salonul karma si macar sa ne zica ce presteaza si ce preturi are daca poze nu o fi vrand sa posteze,dar nimic...nu i-a pasat asa ca tins sa cred ce am zis la inceputul postarii

oricum eu ieri am fost de mi-am spalat masina si avand ziare la terasa respectiva m-am uitat si ce mai e nou pe la noi prin oras...si am vazut si anuntul de aici cu salonul q-lady,neavand timp prea ult la dispozitie am zis sa dau un telefon sa vad despre ce e vb...mi-a raspuns o domnisoara care a vorbit dragut si mi-a comunicat preturile:

130 masaj erotic cu finalizare prin tehnici de masaj,cu trei tipuri de masaj si tra lala

200 deplasari la hotel

salonul a zis ca e pe stefan cel mare,mai multe detalii nu am cerut stiind ca deocamdata nu pot sa ajung

in incheiere am intrebat-o daca la finalizare se mai discuta la fata locului si a zis un da foarte promt ceea ce e sigur ca se presteaza mai mult decat masaj erotic

am vrut sa insist mai mult si sa intreb cat e ora normal si oral dar mi-a zis ca asta se discuta la fata locului

si eram sa uit am intrebat si cate domnite sunt si mi s-a spus ca sunt 2 fete:una blonda si una bruneta

deocamdata cu atat v-am putut ajuta daca se poate numi ajutor.

daca le viziteaza cineva pe aceste domnite sa speram ca ne spune si noua cum a stat treaba,sau poate se mai gandeste domnisoara bianca si ne spune ea detaliile care i le-am cerut mai sus

bafta si ciocane tari!!!

  • Like 3
Link spre comentariu

salutare la toti!
exact ce spuneam in postarea anterioara banuielile mi se confirma ca bianca e ca un fel de parazit care vrea doar sa traga foloasele acestui site si sa nu ofere nimic pentru imbunatatirea lui sau ajutarea membrilor de aici.Nu stiu daca am dreptul sa cer asta dar parerea mea e ca o astfel de persoana nu prea are ce cauta printre noi.

Daca a vut timp sa posteze in mare parte acelasi anunt de vreo 3 ori,nu cred ca ii lua asa mult timp macar sa afiseze serviciile cu tot cu preturile din dotare daca a fost rugata insistent si de mine si de maxxx80.

Ramane la mana moderatorilor sa se decida cum vor proceda cu aceasta domnisoara

Link spre comentariu

     Fiind vorba despre un membru nou , beneficiaza de prezumtia de nevinovatie. Sint ferm convins ca nu a citit nici o secunda regulamentul. Are comentariile mele pe ambele topice si vom vedea ce va face in continuare. Daca va continua in stilul asta sigur ne va parasi. Daca va incerca sa inteleaga scopul si rostul acestui site, putem fi ingaduitori cu greselile de inceput. Timpul ne va lamuri.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Astazi am vizitat su eu acest salon, mai degraba zis pe Bianca. Locatia este pe Stefan cel Mare usor de ajuns si gasit. Pozele sunt din locatie, foarte curat in camera si baie (primitor)

Eu am discutat doar cu Bianca (blonda), pe colega ei nu am vazut-o. Este o tipa ok, subtirica, personal  mie imi place. Dupa ce am facut un dus , am intrebat-o daca se poate si altceva decat masaj, a spus ca da, nu a spus un pret ci doar ca, costa suplimentar. Asadar pentru 300 lei (dati de mine nu ceruti ) am obtinut un oral si normal protejat. Scuzati ca nu descriu actiunea, dar nu prea le am cu povestitul. A incercat sa ma faca sa ma simt bine intreband mereu daca e bine asa, cum vreau etc.

Ca si note:

masaj : nu stiu ca am sarit peste .

oral : 9

normal: 9

Eu voi mai reveni.

  • Like 6
Link spre comentariu

salutare la toti!

friend ai +1 de la mine pentru recenzie chiar daca nu este foarte completa.parerea mea e ca nu ai procedat foarte ok in legatura cu suma acordata,ea poate vroia 150 sau 200 pentru extra de ce ai oferit tu 300 lei?mi se pare o suma destul de mare pentru un numar de oral si normal si uite asa invatam fetele sasa putine cu mofturi si cu sume mari.nu era mult mai ok daca intrebai tu care e costul suplimentar care trebuie oferit si pentru ce servicii?<parerea mea>.si cred ca a mai multora dintre noi.

Cu 300 lei daca mergi la capitala gaseti escotra de lux si stai o ora cu ea nu un numar

Si pe langa asta cred ca ar trebui sa dai mai multe detalii chiar daca nu prea le ai cu povestitu,de exemplu:oralu a fost protejat,neproteja,CIM,COF,COB si asa mai departe,atentie la zonele adiacente.La normal a acceptat mai multe pozitii sau a facut mofturi si asa mai departe.

bafta si ciocane tari!!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

Salutare,

 

Am vizitat si eu un salon care are locatia pe undeva pe langa kaufland,nu stiu daca e vorba de acelasi salon,nu are nici o treaba cu str. Stefan cel Mare iar din cate vad din poze decorul e diferit.

Pe scurt,la telefon mi s-a povesti de 130 RON masajul prin nu stiu cate tehnici de finalizare,iar extra la fata locului.I-am explicat ca vb la fata locului , nu ma intereseaza masaj in mod deosebit.

Ajuns la locati,vis-a-vis de parcarea kaufland ... m-a intampinat o doamna bruneta,foarte ok la corp undeva la 35-40 de ani .Am asteptat sa iasa clientul anterior de la dus,timp in care am vorbit putin cu dansa.MI-a spus ca ceva extra si masaj e undeva la 350 RON.AM inceput sa rad copios si i-am explicat ca pretul este mult peste oferta actuala.I-am explicat ca sunt dispus sa trec peste partea cu masajul,care nu ma intereseaza si direct la obiect a iesit o suma rotunda de 200 RON.

Si asa mi sa parut cam mare,dar am zis ca macar sa vedem ce iese.Bruneta foarte curata,a trecut repede la subiect,am facut un numar de normal in toate pozitiile in care spre surprinderea mea s-a implicat foarte bine si undeva pe la mijloc un cunilingus care se pare ca i-a picat numai bine.Totul a fost facut protejat,halatul dupa cum am spus 200 RON in ideea ca va mai fi o data viitoare.

Ca note: GFE 8,Normal 9 , Oral nu mi-a facut,dar am facut eu si nu a avut nimic in potriva ,per total un 8.Poate data viitoare voi incerca mai multe.

 

Ca si ideea , in camera vecina mai era o domnisoara,poate chiar blonda din poze....ramane de vazut data viitoare.

  • Like 3
Link spre comentariu

foarte interesant. eu am sunat la numarul 0756771787 care corespunde anuntului ( apropo cred ca poate fi adaugat in titlul topicului) cu pozele cu fata blonda si mi sa spus ca este numai ea . spun asta pt ca am intrebat expres daca este vorba despre un salon sau este de una singura. mai interesant este ca am sunat si la acest anunt 

 

Esti indecis?sunt alegerea perfecta pentru clipe de neuitat salonul se afla in orasul Bacau 0760031190

 
 
 
si mi sa dat aceleasi  indicatii ca cele de la salonul q lady. 
 
 
deci este foarte probabil sa fie un cuib
 
salutare si spor
 
 
  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Salon ul din str s. c. mare sa inchis pt ca era la et 4 si nu era prea ok pt discretia clientilor.

momentan sunt mai multe domnisoare dar fiecare e cu nr ei personal.

pentru cea blonda se poate face programare doar la nr 0756771787

de la 1 augost se va descide o locatie noua unde vor fi mai multe domnisoare dar fiecare cu anuntul ei.

.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...