Sari la conținut

Hei... salut! :*


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bună :*

Momentan nu sunt în Iași, revin la începutul lunii aprilie si voi sta 3 zile: de joi, 4.04 până, inclusiv, sâmbătă 6.04.

 

De abia astept :*

Hey!🤗 Monica, există și varianta să nu mai poți veni? Eu aș vrea să îmi trec deja in planul lunar o deplasare la iași în perioada aia. Mă pot baza 100%? Mulțumesc!ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@mayert77,Monica va veni la Iași atâta timp cât va avea suficienți clienți cât să merite deplasarea.

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

@mayert77,Monica va veni la Iași atâta timp cât va avea suficienți clienți cât să merite deplasarea.

Prima dată nu cred că a avut o listă și cu toate astea a venit. Cred ca a meritat, din moment ce revine.

Anunță aici pls dacă se face o listă cu doritori.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună. Schimbare de planuri: revin in Iași în perioada 1-4 aprilie, adică de luni până inclusiv, joi. :*

Buna, Monica! Ceva sanse sa te gasesc in Bucuresti? In Iasi se pare ca nu se potriveste perioada cu planurile mele. Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Vezi topicul de la Brașov :*

ÃŽn Brașov voi fi astăzi si maine, apoi sunt "liberă " până ajung in Iași. :*

Din păcate nu te voi putea întâlni în Iași nici se data asta, din acest motiv doream sa stiu daca esti de găsit permanent in vreun alt oraș.

E adevărat zvonul că te transferi în Iași pe termen lung?...🤩🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu sunt de găsit permanent în nici un oraș :)

Lucrez doar 2 zile pe săptămână în Brașov și în Iași am venit o dată, prima dată, și revin în perioada mai sus menționată.

Nu mă prostituez permanent, ci doar în weekend,2 zile, 3-4 weekend-uri pe lună.

Weekend-ul ăsta sunt în Brașov, următorul weekend nu lucrez, apoi vin la Iași de luni,01.04, până, inclusiv, joi,04.04, și după aceea voi fi in Brașov în weekend-ul 12-13 aprilie. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu sunt de găsit permanent în nici un oraș :)

Lucrez doar 2 zile pe săptămână în Brașov și în Iași am venit o dată, prima dată, și revin în perioada mai sus menționată.

Nu mă prostituez permanent, ci doar în weekend,2 zile, 3-4 weekend-uri pe lună.

Weekend-ul ăsta sunt în Brașov, următorul weekend nu lucrez, apoi vin la Iași de luni,01.04, până, inclusiv, joi,04.04, și după aceea voi fi in Brașov în weekend-ul 12-13 aprilie. :)

Deci week-endul de luni pana joi, vei fi in Iasi, asa am inteles. Multumesc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu sunt de găsit permanent în nici un oraș :)

Lucrez doar 2 zile pe săptămână în Brașov și în Iași am venit o dată, prima dată, și revin în perioada mai sus menționată.

Nu mă prostituez permanent, ci doar în weekend,2 zile, 3-4 weekend-uri pe lună.

Weekend-ul ăsta sunt în Brașov, următorul weekend nu lucrez, apoi vin la Iași de luni,01.04, până, inclusiv, joi,04.04, și după aceea voi fi in Brașov în weekend-ul 12-13 aprilie. :)

Bn, mulțumesc de detalii. Te ai gandit sa vii și la Cluj intr un week end? Sigur ai avea un fanclub numeros acolo. Sper să nu te retragi, vara ce vine fac cumva sa ma sincronizez cu tine. Așa că din când în când o să te întreb pe forum pe unde vei activa. As face o n privat, dar nu ai what's app.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...