Sari la conținut

Hei... salut! :*


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hei... mai e puțin până revin în minunatul Iași :*

După un weekend de relaxare voi fi mama zen-ului :D

 

Ne revedem curând :*

Bună Monica,

Cum pot afla care sunt week end urile din mai, iunie (sper să n o lungesc până n iulie 😊) in care vei fi activă la Brașov. Că știu că la Cluj nu vii...😢

Mulțumesc tare de tot.🤩🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună Monica,

Cum pot afla care sunt week end urile din mai, iunie (sper să n o lungesc până n iulie 😊) in care vei fi activă la Brașov. Că știu că la Cluj nu vii...😢

Mulțumesc tare de tot.🤩🤗

Probabil că voi anunta în luna mai,respectiv iunie :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bună dimi :*

Ați trecut cu bine de 1 aprilie? :)

 

Dacă vrei să ne întâlnim astept sms cu userul de pe nimfo la numărul de telefon 0759677237 :*

 

Ca și "meniu" este vorba de masaj de relaxare, companie intimă ( sex oral și normal, ambele protejate, diferite poziții și fantezii ) si consiliere :D

 

Eu sunt o tipă simpatică,frumoasă, extraordinară :D , așa că dă-ți voie să simti bine :*

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dupa o mare dezamagire cu Larisssa am reusit sa ma sincronizez cu Monica si am intalnit-o astazi pe la pranz, o femeie in toata regula cu care m-am simtit foarte bine, am inceput printr-o discutie de cunoastere, facut dush si apoi in camera de actiune. Intr-adevar nu stii cand pune prezervativul pe soldat, initial am crezut ca e oral neprotejat si m-am uitat imediat in oglinda dar am vazut ca era pus prezervativul spre bucuria mea.

 

Notele

Oral: Protejat, nota 9 are tente de DT dar etalonul meu este Andreea si din pacate nu a egalat-o.

NP: 10 a fost o actiune pe cinste, oglinda din partea laterala este super.

Corp: Pentru anii ei arata bine, daca evaluez corpul ei in relatie cu varsta dau un 10 daca, notez corpul ei in relatie cu piata aunci voi da un 8.

GFE:10- m-am simtit ca si cand as fi fost cu o amanta.

 

250 o ora, nu m-am uitat la ceas dar nici ea.

 

Monica, sper ca nu m-am lungit la vorba cu tine spre final.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te-ai trezi cu fața la cearceaf?

Ai trecut greu prin ziua de marți cu cele 3 ceasuri rele??

Vrei să te simți mai bine???

 

Dacă răspunsul tău este DA la toate intrebarile, atunci ai starea potrivită pentru a DA O ȚEAPĂ UNEI PROSTITUATE!!!

 

Nu stii cum???

 

Nu-i bai, te învăț eu!!!

 

Reguli pentru reușita unei țepe:

- Fă programarea de pe o zi pe alta

( sau chiar în cadrul aceleiași zile);

- ... pentru o oră cât mai matinală;

- scrie conținutul mesajului corect gramatical, pentru asta nu folosi google translate :) ci site-uri de profil;

- nu trimite nici mesajul de confirmare, nici pe cel de anulare a programării.

 

Acum ca ai prins esențialul, lasă-mă sa-ti dezvălui avantajele si dezavantajele unei țepe.

 

Dezavantaje:

1. Rămâi nefutut, dar...Vezi pct 3 de la rubrica avantaje;

2. Intri într-o listă de neseriosi, dar asta e că, ce, nu esti terorist si prostituata nu e sri;

 

Avantaje:

1. te face sa te simti bărbat și în putere;

2. iti va crește respectul Si increderea de sine;

3. rămâi cu banii-n buzunar, ca tot a venit primăvara și s-au deschis terasele;

4. ai un motiv de bucurie pentru cel putin 3 zile, tu stii ca orice minune tine 3 zile.

 

Asa-i ca avantajele sunt mai numeroase decât dezavantajele?

 

Asa-i ca acum te simți mai bine???

 

Acum te poți bucura de cele 3 zile :)

 

PS: funcționează cu orice oră ( Vezi alineatul doi de la reguli)

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mda, regretabil că unii se pretează la așa ceva.

Mai demult imi convinsesem partenera de atunci să-l ajutăm pe un prăpădit sa scape de virginitate. Puștiu' părea dornic și f motivat. Până în seara cu pricina, când a început să chelălăie că nu poate pleca de acasă, că nu-l lasă tacsu, că nu ș ce are de făcut, că-i pare așa de rău să rateze această oportunitate... I am scris: hai, gata, ciocu mic, lasă vrăjeala, fuck u și marș d'aici. Peste vreo cateva saptamani a reaparut cu mesaje de regret si ca de data asta nu mai intervine nimic, kk pișu.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Mda, regretabil că unii se pretează la așa ceva.

Mai demult imi convinsesem partenera de atunci să-l ajutăm pe un prăpădit sa scape de virginitate. Puștiu' părea dornic și f motivat. Până în seara cu pricina, când a început să chelălăie că nu poate pleca de acasă, că nu-l lasă tacsu, că nu ș ce are de făcut, că-i pare așa de rău să rateze această oportunitate... I am scris: hai, gata, ciocu mic, lasă vrăjeala, fuck u și marș d'aici. Peste vreo cateva saptamani a reaparut cu mesaje de regret si ca de data asta nu mai intervine nimic, kk pișu.

Sorry boy, apelează cu încredere la elemenții de la calorifer, Fuck off!

Ä‚știa ar trebui băgați intr o bază de date și să li se refuze dezvirginarea. Când mergi la orice damă ce prestează servicii sexuale, să îți scaneze codul de bare de pe dosu sculii și să îți oprească prestarea serviciului. Să vezi câtă seriozitate dup'aia!☻😃

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

 

"Ai lăv iu, ma gărl !"

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...