Sari la conținut

Kataleya 0731508513 bruneta reala senzuala


kalala

Postări Recomandate

  • Oras:Fără locație
  • Oras:Fără locație

Vă salut !

 

 

Observasem că a revenit și mi-am propus să n-o ratez, mai ales că nu rămâne mult timp .

 

 

Cu sau fără FK rămâne o prezență încântătoare !

 

 

Vizitat în repetate rânduri, atât in trecut cât și în prezent, adică și cu(trecut)/ fără FK(prezent) .

 

 

După multe vizite pot să afirm că face parte dintr-un grup select, cel puțin pt mine( ex: Rallu experiență superbă, Cristina Top Buk, Paula, Anemona și încă câteva persoane puține la număr) .

 

 

Ca și aspect este drăguță atât la față cât si la corp, cu o constituție medie. Timbrul vocii este unul " unicat " pt lumea aceasta, aducând mult cu o voce de radio sau o secretară .

 

 

Celor care le plac discuțiile pe diverse teme, respectiv sunt dornici de un GFE ridicat, este o alegere potrivită .

 

 

Locația în momentul în care am vizitat-o eu era " la un pas de Iulius Mall ". Ca și ospitalitate nu am de reproșat nimic, respectiv precum zicea cineva, citez " vizitez mai puțin pt arhitectură " .

 

 

În ceea ce privește serviciile ei, am găsit mereu ceea ce am căutat, adică " servicii " peste medie, o plăcere să revii de fiecare dată .

 

 

Pe scurt, în prezent am beneficiat de ON foarte bun și un NP in diverse poziții, cu o priveliște de neprețuit( este oglindă alături). GFE-ul cum se zice în vremurile noastre, a fost și acesta " la el acasă " .

 

 

Una peste alta mă mai bucur de posibilitatea limitată de a o mai vedea .

 

 

În încheiere un mulțumesc pt " mica orhidee " cu aprecierile de rigoare .

 

 

Pe data viitoare !

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator kataleya77
Reputație: 0

Ceau dragilor! 😘

Am ajuns in aceasta seara, disponibila de maine dupa 10a.m 🤗

Locatia: Studium Green ( Theodor Mihali )

Pupiiiici 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator kataleya77
Reputație: 0

Se poate oare o lista actualizata de preturi si servicii?

 

Serviciile mele :

-ON/OP ( in functie de igiena )

-Normal protejat

-69, Cunnilingus ( in functie de igiena orala )

-COB

-Handjob

-Footjob

-Foot fetish

-Dominare soft

-Body-oil masaj

-GFE

 

200ron/o finalizare/30 min

300ron/o finalizare sau doua/60min

 

Outcall: 500ron/60 min (doar la hotel)

 

Programari intre orele 10:00-23:00

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

 

Serviciile mele :

-ON/OP ( in functie de igiena )

-Normal protejat

-69, Cunnilingus ( in functie de igiena orala )

-COB

-Handjob

-Footjob

-Foot fetish

-Dominare soft

-Body-oil masaj

-GFE

 

200ron/o finalizare/30 min

300ron/o finalizare sau doua/60min

 

Outcall: 500ron/60 min (doar la hotel)

 

Programari intre orele 10:00-23:00

Noahhh!

No FK, no fun! 😜

 

😚🤗

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Noahhh!

No FK, no fun! 😜

 

😚🤗

Ha, ha, ha.

De acord!

 

P.S.: într-o conversație avuta cu o "excorta" (ghilimelele își au rostul) când am întrebat-o de FK mi-a răspuns foarte ofuscata cum de o pot întreba de FK în vremurile astea cu ... bleah, bleah.

I-am spus ca în aceste vremuri și simplul fapt ca stam aproape bot în bot o jumătate de ora e un risc pentru amandoi, și ca FK-ul în aceasta situație chiar este aproape nesemnificativ în ceea ce privește riscul infectării. Surprinzător, a recunoscut ca știe toate astea dar scuza cu porcăria asta de virus ii vine precum o mănușă ca ea nici înainte nu făcea FK (dar face ON cu CIM!!!) ca i se pare prea mare apropierea de client.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Ha, ha, ha.

De acord!

 

P.S.: într-o conversație avuta cu o "excorta" (ghilimelele își au rostul) când am întrebat-o de FK mi-a răspuns foarte ofuscata cum de o pot întreba de FK în vremurile astea cu ... bleah, bleah.

I-am spus ca în aceste vremuri și simplul fapt ca stam aproape bot în bot o jumătate de ora e un risc pentru amandoi, și ca FK-ul în aceasta situație chiar este aproape nesemnificativ în ceea ce privește riscul infectării. Surprinzător, a recunoscut ca știe toate astea dar scuza cu porcăria asta de virus ii vine precum o mănușă ca ea nici înainte nu făcea FK (dar face ON cu CIM!!!) ca i se pare prea mare apropierea de client.

Foarte bine punctat!ðŸ‘

Link spre comentariu
Vizitator sorin87
Reputație: 0

Am trecut si eu pragul usii domnisoreai Kataleya de curand. Programarea a decurs usor, ma rugat sa confirm cu 30 de minute, ma gandesc pentru ca a fost prima data cand ne intalnim. Am ajuns la locatia, bat la usa, aud niste tocuri... se deschide incet usa.... Am citit eu povesti pe alte topicuri si elogieri 😅 iar cand am ajuns acolo am ramas dezamagit dupa ce sa deschis usa. Din start iti taie jumatate din chef, incepe in dezavantaj. Nu a fost cazul aici, ba din potriva, mi-a depasit asteptarile. Era imbracata intr-un body alb care scotea in evidenta sanii ei primitori, un fel de welcome. Prima data cand i-am vazut in toata splendoarea lor ma gandeam ca are silicoane 😂, dupa o pechezitie am realizat ca m-am inselat. Ok, sanii ca sani dar cand sunt atasati de un corp ca al ei, te asteapta aranzaja si cu zambetul pe buze, de asa primire sa tot am parte ðŸ˜. Toate bune si frumoase, o tigara si o scurta poveste si deja incep sa ma dezbrac... nu mai auzeam nimic numai la sex imi era capul cu senzuala bruneta la 1 metru distanta. Ma mut in dormitor si ma fac confortabil in pat, ea schimba putin atmosfera cu o alta piesa si incepe sa se miste lasciv in timp ce da jos singurul articol textil de pe ea, dupa care vine peste mine si isi arcueste spatele in timp ce isi freaca corpul si sanii ei de mine. In puncul asta si daca nu aveam chef de sex imi vedea cheful 😂. Deja imi saliva gura, propun un 69, imi trebuie ocupatie nu pot sa stau doar sa privesc. Se conformeaza si incepe actiune. Dupa cateva minute vine peste mine, privelistea de jos face toti bani. Dintre toate pozitile pe care le-am incercat aia ma excitat cel mai mult. Ar mai fi multe de zis dar ma opresc aici, orcum am cam lungit review-ul. 😅 

ON: 8 executat cu pasiune doar ca a fost putin cam scurt, numai 5 minute
NP: 9 nu stiu, mai lipsea ceva pana la 10 dar nu imi dau seama ce anume
GFE: 10* la capitolul asta nimic de comentat

 

Link spre comentariu
Vizitator kataleya77
Reputație: 0

Am trecut si eu pragul usii domnisoreai Kataleya de curand. Programarea a decurs usor, ma rugat sa confirm cu 30 de minute, ma gandesc pentru ca a fost prima data cand ne intalnim. Am ajuns la locatia, bat la usa, aud niste tocuri... se deschide incet usa.... Am citit eu povesti pe alte topicuri si elogieri 😅 iar cand am ajuns acolo am ramas dezamagit dupa ce sa deschis usa. Din start iti taie jumatate din chef, incepe in dezavantaj. Nu a fost cazul aici, ba din potriva, mi-a depasit asteptarile. Era imbracata intr-un body alb care scotea in evidenta sanii ei primitori, un fel de welcome. Prima data cand i-am vazut in toata splendoarea lor ma gandeam ca are silicoane 😂, dupa o pechezitie am realizat ca m-am inselat. Ok, sanii ca sani dar cand sunt atasati de un corp ca al ei, te asteapta aranzaja si cu zambetul pe buze, de asa primire sa tot am parte ðŸ˜. Toate bune si frumoase, o tigara si o scurta poveste si deja incep sa ma dezbrac... nu mai auzeam nimic numai la sex imi era capul cu senzuala bruneta la 1 metru distanta. Ma mut in dormitor si ma fac confortabil in pat, ea schimba putin atmosfera cu o alta piesa si incepe sa se miste lasciv in timp ce da jos singurul articol textil de pe ea, dupa care vine peste mine si isi arcueste spatele in timp ce isi freaca corpul si sanii ei de mine. In puncul asta si daca nu aveam chef de sex imi vedea cheful 😂. Deja imi saliva gura, propun un 69, imi trebuie ocupatie nu pot sa stau doar sa privesc. Se conformeaza si incepe actiune. Dupa cateva minute vine peste mine, privelistea de jos face toti bani. Dintre toate pozitile pe care le-am incercat aia ma excitat cel mai mult. Ar mai fi multe de zis dar ma opresc aici, orcum am cam lungit review-ul. 😅

 

ON: 8 executat cu pasiune doar ca a fost putin cam scurt, numai 5 minute

NP: 9 nu stiu, mai lipsea ceva pana la 10 dar nu imi dau seama ce anume

GFE: 10* la capitolul asta nimic de comentat

 

 

Multumesc frumos 🤗 te puup ! 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Iad
  • Oras:Iad

Salutare,

 

De mult îmi doream o reîntoarce a Kataleiei, și uite ca nici nu a venit bine ca deja i-am trecut pragul.

 

Toata conversația si programarea s-a făcut pe Whatsapp si in câteva ore am fost în fata ușii de pe A.V.V.

 

Când mi-a deschis ușa, în fața mea a apărut o domnișoară brunetă,slim,cu niște sâni perfecți si un fund care nu se lasă mai prejos. M-a invitat în living unde m-a servit cu apa,vin sau cola . Am ales si am stat la o țigară de vorba.

Dupa am fost invitat la duș ,unde ai o gamă largă de geluri de duș, iar lângă cadă prosoape curate.

M-am împrospătat si fuga în dormitor.

Domnișoara a mers la baie pentru igienizarea de rigoare.

 

Dupa ce s-a întors, s-a așezat lângă mine ai a început cu mângâieri.

Păcat ca din cauza pandemie nu face FK,pentru ca ar dinamita și mai mult momentul.

Dar pt ca nu face FK nu trebuie sa va ambalați asa. Eu unu și dacă făcea FK , refuzam. Prima data gândiți-vă voi

 

Si aici pun un semi stop, nu dau eu detaliile picante petrecute între noi!

 

Dupa distracția din dormitor ne-am restras iar în living,la o noua țigară

 

Chiar dacă am plătit pt 1h, fata chiar este foarte deschidă și vorbăreța si se face plăcută !

 

 

 

 

Iar acum urmează notele.

 

ASPECT: 10, frumoasă și are un corp superb.

LOCAȚIE: 10

NP: 9,5 , se misca bine și geme frumos. Se implica!

OP: 9, ( dau 10 doar pt DP)

GFE: 10*

 

 

Halat: 300lei h!

Timp petrecut undeva la 65 de minute 70! Nu te grăbește, nu se uita la ceas, etc!

 

Dacă ar rămâne mult timp în Cluj , garantez ca ar ajunge repede în TOP

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator kataleya77
Reputație: 0

Salutare,

 

De mult îmi doream o reîntoarce a Kataleiei, și uite ca nici nu a venit bine ca deja i-am trecut pragul.

 

Toata conversația si programarea s-a făcut pe Whatsapp si in câteva ore am fost în fata ușii de pe A.V.V.

 

Când mi-a deschis ușa, în fața mea a apărut o domnișoară brunetă,slim,cu niște sâni perfecți si un fund care nu se lasă mai prejos. M-a invitat în living unde m-a servit cu apa,vin sau cola . Am ales si am stat la o țigară de vorba.

Dupa am fost invitat la duș ,unde ai o gamă largă de geluri de duș, iar lângă cadă prosoape curate.

M-am împrospătat si fuga în dormitor.

Domnișoara a mers la baie pentru igienizarea de rigoare.

 

Dupa ce s-a întors, s-a așezat lângă mine ai a început cu mângâieri.

Păcat ca din cauza pandemie nu face FK,pentru ca ar dinamita și mai mult momentul.

Dar pt ca nu face FK nu trebuie sa va ambalați asa. Eu unu și dacă făcea FK , refuzam. Prima data gândiți-vă voi

 

Si aici pun un semi stop, nu dau eu detaliile picante petrecute între noi!

 

Dupa distracția din dormitor ne-am restras iar în living,la o noua țigară

 

Chiar dacă am plătit pt 1h, fata chiar este foarte deschidă și vorbăreța si se face plăcută !

 

 

 

 

Iar acum urmează notele.

 

ASPECT: 10, frumoasă și are un corp superb.

LOCAÈšIE: 10

NP: 9,5 , se misca bine și geme frumos. Se implica!

OP: 9, ( dau 10 doar pt DP)

GFE: 10*

 

 

Halat: 300lei h!

Timp petrecut undeva la 65 de minute 70! Nu te grăbește, nu se uita la ceas, etc!

 

Dacă ar rămâne mult timp în Cluj , garantez ca ar ajunge repede în TOP

 

Multumesc frumos! 🤗 Te pup 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...