Sari la conținut

Kataleya 0731508513 bruneta reala senzuala


kalala

Postări Recomandate

  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
La 10.12.2020 la 4:47, amblo13 a spus:

Ai putea sa îmi lași niște date de contact. Nu de alta dar aș dori să ne vedem după ora 16.

Oare cifrele alea din titlul topicului, dupa numele domnisoarei, sa fie cifru de la geamantan? 🤦‍♂️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Tocmai ce vin e la frumoasa domnisoara ! 

Locatie zona FSEGA : 10 Curat frumos si cu tot ce trebuie gel dus apa de gura etc. 

Domnisoara (parere personala) SUPERBA, naturala...genu care ti-o faci iubita. Pt mine este in top 3, regret ca nu am mers mai repede la ea ! 

Actiunea nota 10 atenta la detalii si perstat tot ce am cerut . 

Atitudine de nota 10 pro client, nu te grabeste nu se uita la ceas. 

Halat 200 de lei bine cheltuiti. 

Eu cu siguranta voi revenii!

O zi buna tuturor si multumesc Katalyna pt intalniere ! 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator kataleya77
Reputație: 0
22 hours ago, jerka said:

Tocmai ce vin e la frumoasa domnisoara ! 

Locatie zona FSEGA : 10 Curat frumos si cu tot ce trebuie gel dus apa de gura etc. 

Domnisoara (parere personala) SUPERBA, naturala...genu care ti-o faci iubita. Pt mine este in top 3, regret ca nu am mers mai repede la ea ! 

Actiunea nota 10 atenta la detalii si perstat tot ce am cerut . 

Atitudine de nota 10 pro client, nu te grabeste nu se uita la ceas. 

Halat 200 de lei bine cheltuiti. 

Eu cu siguranta voi revenii!

O zi buna tuturor si multumesc Katalyna pt intalniere ! 

 

 

Multumesc frumos! 😘

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Alloha vă pupă al vostru tiruleț,sau șoferul drumurilor cum vreți să-mi Spune-ți 😂 

asa trecem la subiectu,amu nu Săriți ca vorbesc mult ca azi și maine ma petrec ca de’ziua onomastica etc. 
 

am cunoscut aceasta fata printr-o programare la telefon foarte amabila,pe lângă Iullius Mall cam pe acolo ajung la ea ma pupa pe obraz foarte simpatica ma servește cu energizant de parca nu eram energizat maxim 😂 pentru prima data la fete slabe sa precizez or “ skinny “ cum S-o zice 🥺 

oral 8.0  

NP 10

fantezii,poziții 10 ( e deschisă nu face figuri )

Părerea mea e ca nu sunt pentru mine fetele slabe vreau ceva mai pulpanos 😂😘 

ce sa zic mai am fix 500 lei așa ca maine mai încerc una sper 🙄,și dacă am tiimp sau ma trezesc “ viu “ ca azi beu frumos 😂 servus preteniii mei ❤️ !!! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 23 minute, florin3818 a spus:

Alloha vă pupă al vostru tiruleț,sau șoferul drumurilor cum vreți să-mi Spune-ți 😂 

asa trecem la subiectu,amu nu Săriți ca vorbesc mult ca azi și maine ma petrec ca de’ziua onomastica etc. 
 

am cunoscut aceasta fata printr-o programare la telefon foarte amabila,pe lângă Iullius Mall cam pe acolo ajung la ea ma pupa pe obraz foarte simpatica ma servește cu energizant de parca nu eram energizat maxim 😂 pentru prima data la fete slabe sa precizez or “ skinny “ cum S-o zice 🥺 

oral 8.0  

NP 10

fantezii,poziții 10 ( e deschisă nu face figuri )

Părerea mea e ca nu sunt pentru mine fetele slabe vreau ceva mai pulpanos 😂😘 

ce sa zic mai am fix 500 lei așa ca maine mai încerc una sper 🙄,și dacă am tiimp sau ma trezesc “ viu “ ca azi beu frumos 😂 servus preteniii mei ❤️ !!! 

Du-te si la Eva asta noua ca e mai pulpoasa cum zici tu 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo
Acum 4 ore, florin3818 a spus:

Alloha vă pupă al vostru tiruleț,sau șoferul drumurilor cum vreți să-mi Spune-ți 😂 

asa trecem la subiectu,amu nu Săriți ca vorbesc mult ca azi și maine ma petrec ca de’ziua onomastica etc. 
 

am cunoscut aceasta fata printr-o programare la telefon foarte amabila,pe lângă Iullius Mall cam pe acolo ajung la ea ma pupa pe obraz foarte simpatica ma servește cu energizant de parca nu eram energizat maxim 😂 pentru prima data la fete slabe sa precizez or “ skinny “ cum S-o zice 🥺 

oral 8.0  

NP 10

fantezii,poziții 10 ( e deschisă nu face figuri )

Părerea mea e ca nu sunt pentru mine fetele slabe vreau ceva mai pulpanos 😂😘 

ce sa zic mai am fix 500 lei așa ca maine mai încerc una sper 🙄,și dacă am tiimp sau ma trezesc “ viu “ ca azi beu frumos 😂 servus preteniii mei ❤️ !!! 

Salutări confrate șofer de camion. O zi asemănătoare am avut și io, beui la fel ca tine însă nu avusei norocul să ajung la o fătucă precum ai nimerit tu. Ce să faci, merem înainte!

Drumuri bune îți doresc!🚚

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău
Acum 16 ore, sophiedee a spus:

Du-te si la Eva asta noua ca e mai pulpoasa cum zici tu 

 

M-am programat acum la ea,țineți-va bine 😂😂😂 ori plec bătut și cu banii luați ori o iau de nevasta 🤷🏻‍♂️ 
Va pupa Tiruleț al vostru 😘😘😘 sunt mai mult decât cheaun,amu’ nu-i bai ca doar merem la gagici 😂 

 

o zi superba dragii mei preteni !!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 3 minute, florin3818 a spus:

M-am programat acum la ea,țineți-va bine 😂😂😂 ori plec bătut și cu banii luați ori o iau de nevasta 🤷🏻‍♂️ 
Va pupa Tiruleț al vostru 😘😘😘 sunt mai mult decât cheaun,amu’ nu-i bai ca doar merem la gagici 😂 

 

o zi superba dragii mei preteni !!

Sa lasi si o recenzie 

Bafta 

Link spre comentariu
Vizitator kataleya77
Reputație: 0
16 hours ago, florin3818 said:

Alloha vă pupă al vostru tiruleț,sau șoferul drumurilor cum vreți să-mi Spune-ți 😂 

asa trecem la subiectu,amu nu Săriți ca vorbesc mult ca azi și maine ma petrec ca de’ziua onomastica etc. 
 

am cunoscut aceasta fata printr-o programare la telefon foarte amabila,pe lângă Iullius Mall cam pe acolo ajung la ea ma pupa pe obraz foarte simpatica ma servește cu energizant de parca nu eram energizat maxim 😂 pentru prima data la fete slabe sa precizez or “ skinny “ cum S-o zice 🥺 

oral 8.0  

NP 10

fantezii,poziții 10 ( e deschisă nu face figuri )

Părerea mea e ca nu sunt pentru mine fetele slabe vreau ceva mai pulpanos 😂😘 

ce sa zic mai am fix 500 lei așa ca maine mai încerc una sper 🙄,și dacă am tiimp sau ma trezesc “ viu “ ca azi beu frumos 😂 servus preteniii mei ❤️ !!! 

Multumesc frumos! Pupici 😘🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...