Sari la conținut

Kataleya 0731508513 bruneta reala senzuala


kalala

Postări Recomandate

Vizitator kataleya77
Reputație: 0
16 hours ago, kalala said:

După o buna bucată de vreme, am revizitat aceasta frumoasa și gingașă floare. Întâlnirea nu am sa o uit degrabă. Hmmm... sunt chiar norocos că s-au aliniat planetele de data asta.

Multumesc frumos! 😘 Te pup

Ma bucur ca te-am revazut! 

Link spre comentariu
  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Efectiv, pentru mine, fata asta e deosebita. Chiar daca am revizitat-o după mult timp alaltăieri, aflând că mai sta până azi, ieri am făcut pe dracu'-n patru sa ajung din nou la ea. Efectiv nu știu ce și cum face, dar tipa asta parca a fost menită să fie amanta. Frumoasa, inteligenta cu un erotism nativ ce parca ii iese prin piele. Nu detailez întâlnirile că nu are rost, deoarece cuvintele ce le posed eu in vocabular nu pot descrie suficient trăirile avute din întâlnirile de ieri și alaltăieri. Le-am pus deja in sertarul cu sentimente de neuitat.

Serviciile, tarifele, locația sunt deja expuse mai sus așa că nu văd de ce le-aș repeta.

Păcat că pleacă astăzi. Aștept revenirea ei după sărbători.

Mulțumesc pentru timpul de calitate oferit, frumoasa floare !

Link spre comentariu
Vizitator kataleya77
Reputație: 0
1 hour ago, kalala said:

Efectiv, pentru mine, fata asta e deosebita. Chiar daca am revizitat-o după mult timp alaltăieri, aflând că mai sta până azi, ieri am făcut pe dracu'-n patru sa ajung din nou la ea. Efectiv nu știu ce și cum face, dar tipa asta parca a fost menită să fie amanta. Frumoasa, inteligenta cu un erotism nativ ce parca ii iese prin piele. Nu detailez întâlnirile că nu are rost, deoarece cuvintele ce le posed eu in vocabular nu pot descrie suficient trăirile avute din întâlnirile de ieri și alaltăieri. Le-am pus deja in sertarul cu sentimente de neuitat.

Serviciile, tarifele, locația sunt deja expuse mai sus așa că nu văd de ce le-aș repeta.

Păcat că pleacă astăzi. Aștept revenirea ei după sărbători.

Mulțumesc pentru timpul de calitate oferit, frumoasa floare !

Multumesc si eu! Te puup 😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731508513
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0731508513
  • Oras:Cluj
5 minutes ago, raluca rallu said:

Zici ca ajungi si tu ?!🤣🤣🤣🤣

Te urmaresc 😂😂😂

 

Dragutilor, disponibila de maine 🤗

Aceeasi locatie AVV langa FSEGA.

Aceleasi servicii si tarife.

Pupiiiici 😘 seara frumoasa

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

In sfarsit am reusit si eu sa prind o programare! Marele si singurul meu regret este ca nu am insistat mai mult in trecut.

Nu as mai putea adauga nimic in plus inafara de ceea ce s-a scris deja aici. DA - totul e adevarat - e superba, sexi, amabila, prietenoasa si desteapta! 

Din punctul meu de vedere a fost o intalnire cum nu am mai avut de mult!

300 lei bine investiti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731508513
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0731508513
  • Oras:Cluj
18 hours ago, snow.john said:

In sfarsit am reusit si eu sa prind o programare! Marele si singurul meu regret este ca nu am insistat mai mult in trecut.

Nu as mai putea adauga nimic in plus inafara de ceea ce s-a scris deja aici. DA - totul e adevarat - e superba, sexi, amabila, prietenoasa si desteapta! 

Din punctul meu de vedere a fost o intalnire cum nu am mai avut de mult!

300 lei bine investiti!

Multumesc frumos! 🤗

Ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea.

Te pup 😘

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Revizitat ieri frumoasa. Aceeasi locatie, langa FSEGA. Aceeasi prezenta incantatoare, de la care primesti toata atentia pe timpul intregii intalniri. Timp de calitate oferit de ea. Nu stiu ce naiba are fata, dar te face sa astepti cu nerabdare revenirea. Multumesc de sansa, frumoaso! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...