Sari la conținut

Kataleya 0731508513 bruneta reala senzuala


kalala

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
22 minutes ago, alex12alex said:

Asta as avea in plan dar as vrea sa o vad un pic înainte 😁

Nu te amagi cu pozele, cand o vezi face2face uiti de tot 😂😂 iar daca ajungi sa socializezi cu ea nu iti vine a mai pleca 😅🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator bubico
Reputație: 0

Um sincer ar fi numai buna de pus in top. Ca si disponibilitate cred ca doar roxana de la top e mai disponibila, in rest e destul de prezenta in cluj. La capitolul servicii si aspect BOMB. Eu unul o propun la top acolo e locul.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731508513
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0731508513
  • Oras:Cluj

Va pup si va imbratisez apasat 💋🤗

 

P.S: este indeajuns sa fiu in topul personal al barbatilor, e mai fain 🙈 

P.P.S: Va multumesc frumos pentru aprecieri 😘 😘😘

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Kataleya. Sau cum sa îți schimbi toată ziua in cateva minute. 

Acțiunea are loc într-o banală zi de joi, dupa o miercure in care am petrecut dupa o perioadă mai solicitantă, programarea fiind una neașteptată, dupa ce a revenit ea cu un mesaj in care imi spunea că s-a eliberat un loc, dupa ce o contactasem mai dimineață pentru o programare.

Ajuns la locul cu pricina cu cateva minute mai devreme, aștept liniștit pe o bancă, urc apoi sus si imi deschide (dupa cum o sa precizez puțin mai încolo) probabil cea mai frumoasă femeie cu care am avut de-a face vreodată pe plan sexual.

Grăbit din fire, obișnuit prost de la altele probabil(😂), ma arunc înspre dormitor fără sa mai iau in calcul o țigară si o apă inainte de acțiune. Am stat, deci, la niste taclale inainte.

Actiunea a inceput, ca de obicei, cu un oral, care, din punctul meu de vedere e unul din cele mai bune din Cluj, un oral ca persoana ei de altfel, elegant si dulce, continuat mai apoi in 3-4 pozitii( nici nu mai tin minte) si finalizat glorios si împăcat cu toata persoana mea, deasupra😂.

Ceea ce a ramas dupa aceasta întâlnire (pentru mine cel putin) depășește cu mult un simplu act sexual, pentru mine a fost o experienta in care erectia de la exterior s-a sincronizat cu o erecție sufletească, am discutat o grămadă si am iesit din bloc un om nou.

E doar printre primele recenzii, dar am ținut morțiș sa scriu asta in semn de apreciere pentru aceasta Kata minunata. Te pup si o sa fac adidasii aia cu gandul la tine😘 .

Paul

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731508513
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0731508513
  • Oras:Cluj
On 7/24/2021 at 11:40 PM, paul55 said:

Kataleya. Sau cum sa îți schimbi toată ziua in cateva minute. 

Acțiunea are loc într-o banală zi de joi, dupa o miercure in care am petrecut dupa o perioadă mai solicitantă, programarea fiind una neașteptată, dupa ce a revenit ea cu un mesaj in care imi spunea că s-a eliberat un loc, dupa ce o contactasem mai dimineață pentru o programare.

Ajuns la locul cu pricina cu cateva minute mai devreme, aștept liniștit pe o bancă, urc apoi sus si imi deschide (dupa cum o sa precizez puțin mai încolo) probabil cea mai frumoasă femeie cu care am avut de-a face vreodată pe plan sexual.

Grăbit din fire, obișnuit prost de la altele probabil(😂), ma arunc înspre dormitor fără sa mai iau in calcul o țigară si o apă inainte de acțiune. Am stat, deci, la niste taclale inainte.

Actiunea a inceput, ca de obicei, cu un oral, care, din punctul meu de vedere e unul din cele mai bune din Cluj, un oral ca persoana ei de altfel, elegant si dulce, continuat mai apoi in 3-4 pozitii( nici nu mai tin minte) si finalizat glorios si împăcat cu toata persoana mea, deasupra😂.

Ceea ce a ramas dupa aceasta întâlnire (pentru mine cel putin) depășește cu mult un simplu act sexual, pentru mine a fost o experienta in care erectia de la exterior s-a sincronizat cu o erecție sufletească, am discutat o grămadă si am iesit din bloc un om nou.

E doar printre primele recenzii, dar am ținut morțiș sa scriu asta in semn de apreciere pentru aceasta Kata minunata. Te pup si o sa fac adidasii aia cu gandul la tine😘 .

Paul

Multumesc frumooooos😘🤗

Mult succeeeees! Te puuup

'Keep on thinking outside the box!' 💪

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...