Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Kataleya 0735941012 bruneta reala senzuala

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
109 raspunsuri in acest thread

#21 mister01

mister01

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 18 Postari:
  • Inscris la:
    17 januari 2019
  • Reputatie: 16

Postat 10 maart 2019 - 11:02

Buna dimineata
    Aseara am intalnit si eu aceasa fata frumoasa , programare facuta prim sms cu citeva ore inaite . Ajuns usor la locatia indicata de d -ara , locuri de parcare in fata blocului . Ma asteptat imbracata la fel c sunt pozele din anunt , pot sa zic ca arata senzational , este frumoasa la fata si are tot timpul zimbetul pe fata . Stat la discuti la un pahar , doua de ceva , ma cer la baie primesc prosop curat . Revenit de la baie ma asteapta aceasta frumusete si am inceput actiune cu tot ce trebuie : oral neprotejat bine facut , normal in mai multe poziti , anal nu ma interesat dar am inteles ca nu presteaza . Tot ce pot sa va spun a fost o experienta f placuta , este o fata super ok si va recomand sa nu o ratati . O zi placuata .....
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 >bitchmannn<

bitchmannn

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 348 Postari:
    • Inscris la:
      04 maart 2017
  • Reputatie: 349

Postat 10 maart 2019 - 12:33

Buna dimineata
    Aseara am intalnit si eu aceasa fata frumoasa , programare facuta prim sms cu citeva ore inaite . Ajuns usor la locatia indicata de d -ara , locuri de parcare in fata blocului . Ma asteptat imbracata la fel c sunt pozele din anunt , pot sa zic ca arata senzational , este frumoasa la fata si are tot timpul zimbetul pe fata . Stat la discuti la un pahar , doua de ceva , ma cer la baie primesc prosop curat . Revenit de la baie ma asteapta aceasta frumusete si am inceput actiune cu tot ce trebuie : oral neprotejat bine facut , normal in mai multe poziti , anal nu ma interesat dar am inteles ca nu presteaza . Tot ce pot sa va spun a fost o experienta f placuta , este o fata super ok si va recomand sa nu o ratati . O zi placuata .....

exemplu
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >anymu_<

anymu_

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 283 Postari:
    • Inscris la:
      05 september 2018
  • Reputatie: 356

Postat 12 maart 2019 - 04:47

În momentul în care acordam o nota pentru un anumit serviciu ( ON, NP, GFE etc) , locatie sau aspect, mă raportam întotdeauna la cea mai bună experiență a mea pe acel criteriu.
    Astăzi, pot să vă spun, că am ridicat standardele la GFE, am avut cea mai bună experiență pe aceasta parte, a fost acel moment în care trebuie să îți futi câteva palme și să te trezești la realitate.
    Poate unii vă întrebați sau sunteți indignați, cum ce mai caut eu aici? De ce mai postez aici, eu m-am retras, repet, nu m-am retras din acest hobby, nu am uitat acest forum, nu am uitat membrii acestui forum, nu am uitat cât m-a ajutat și pe mine acest forum. Mă voi întoarce cu toată artileria, când simt o schimbare.
    Până una alta, aveți grijă de această domnișoară, este o floare rară. Să futem sănătoși!
    • 9

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 >enjoyy1<

enjoyy1

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 560 Postari:
    • Inscris la:
      04 september 2018
  • Reputatie: 450

Postat 16 maart 2019 - 07:21

Pe domnisoara am vizitat-o cand avea locatia pe Al Vaida Voievod 110, era colega cu prietena ei Raluca. Anuntul ei l-am vazut in primele zile pe publi24 dar am fost putin retinut din cauza pozelor profesionale, nu credeam ca sunt reale.
    Domnisoara este frumoasa, amabila, sociabila, arata bine, estimez 28-29 de ani, venita si ea din Constanta, mai mult activeaza prin alte tari, Elvetia sau Austria, nu mai retin exact. In dormitor o atmosfera romantica, cu lumanari, curat in apartament. Oralul il face placut, cu DT usor, la normal se implica activ, nu comenteaza la pozitii, totul fara graba, aceeasi atitudine precum colega ei. O experienta placuta pe care as repeta-o. Notele un 9.5 la aspect, 8.5 la ON, 9 la NP. Cadou 150 ron
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 altu2

altu2

Platinum Member (inainte de ... reforma)

• VIP Member
    • 3937 Postari:
    • Inscris la:
      26 maart 2013
  • Reputatie: 5574

Postat 18 maart 2019 - 05:51

...
    ...venita si ea din Constanta, mai mult activeaza prin alte tari, Elvetia sau Austria, nu mai retin exact.
    ...

Gresit.
    Dincolo de granita, Franța, doar Franța (pe moment, cel puțin).
    În interiorul granitelor, doar Cluj (pe moment, cel puțin).
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 atb

atb

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 97 Postari:
    • Inscris la:
      15 november 2013
  • Reputatie: 16

Postat 18 maart 2019 - 08:44

Salut, faci și deplasări la hotel?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 kataleya77

kataleya77

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      19 maart 2019
  • Reputatie: 41

Postat 20 maart 2019 - 10:02

Buna dimineata dragutilor!
    Apreciez si va multumesc ca v-ati “ rupt “ putin din timpul vostru pentru cateva cuvinte frumoase!
    Sunteti minunati!
    Va pup si va imbratisez. ❤️
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 legyonayre

legyonayre

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 75 Postari:
    • Inscris la:
      21 mei 2013
  • Reputatie: 49

Postat 20 maart 2019 - 02:07

Salutare stimati confutadori!

In sfarsit am reusit sa ajung la aceasta d-ra, programare facuta dimineata, devreme, pentru ora 11:30.

Ajuns la locatie, punctual, Park Lake, urc si m-a asteptat, cu usa deschisa...Trebuie sa recunosc ca eram ff curios sa vad cum este, dupa ce am citit recenziile anterioare; imi plac d-rele frumoase, le caut insa sunt extrem de rare ...insa, tot ceea ce am citit s-a confirmat.

In usa, era d-ra, pe tocuri, in lenjeria(cred) din pozele de pe publi; frumoasa foc, ochi migdalati,patrunzatori, buze f bine conturate si senzuale...sanii peste medie isi faceau loc prin lenjeria neagra, provocatoare.Recunosc, m-am emotionat instantaneu, ca un junior de 14 ani :)

M-a pofiti in bucatarie, am servit o apa, o tigara..cateva discutii cu caracter general...si rpd la dus; primit prosop curat.

Apartamentul este spatios, baia curata dotata  cu ce trebuie ptr igienizare.Camera, mi-a placut, lumina difuza, draperii rosii si lumanari :)

Nu vreau sa detaliez actiunea, insa a fost cu mult peste ce ma asteptam.Lipicioasa si f atenta...nu sunt adept FK si ON...insa asa s-a intamplat :) .. nu puteam sa nu o sarut in timpul actului, destul de intens de altfel.

GFE - fara retineri este la 10;

ON - fara retineri, 10;

NP - o singura pozitie...era perfect sa o schimb .

Este slim, foarte bine proportionata, undeva la 1.6, sani peste medie, piele tonifiata si talie de viespe

Recomand aceasta d-ra, mai ales celor pretentiosi.

De revenit, cu siguranta da.

Te pup stimata d-ra! si iti multumesc pentru momentele oferite :)

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 kataleya77

kataleya77

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      19 maart 2019

Postat 20 maart 2019 - 02:51

In sfarsit am reusit sa ajung la aceasta d-ra, programare facuta dimineata, devreme, pentru ora 11:30.
    Ajuns la locatie, punctual, Park Lake, urc si m-a asteptat, cu usa deschisa...Trebuie sa recunosc ca eram ff curios sa vad cum este, dupa ce am citit recenziile anterioare; imi plac d-rele frumoase, le caut insa sunt extrem de rare ...insa, tot ceea ce am citit s-a confirmat.
    In usa, era d-ra, pe tocuri, in lenjeria(cred) din pozele de pe publi; frumoasa foc, ochi migdalati,patrunzatori, buze f bine conturate si senzuale...sanii peste medie isi faceau loc prin lenjeria neagra, provocatoare.Recunosc, m-am emotionat instantaneu, ca un junior de 14 ani :)
    M-a pofiti in bucatarie, am servit o apa, o tigara..cateva discutii cu caracter general...si rpd la dus; primit prosop curat.
    Apartamentul este spatios, baia curata dotata cu ce trebuie ptr igienizare.Camera, mi-a placut, lumina difuza, draperii rosii si lumanari :)
    Nu vreau sa detaliez actiunea, insa a fost cu mult peste ce ma asteptam.Lipicioasa si f atenta...nu sunt adept FK si ON...insa asa s-a intamplat :) .. nu puteam sa nu o sarut in timpul actului, destul de intens de altfel.

ON - fara retineri, 10;
    Este slim, foarte bine proportionata, undeva la 1.6, sani peste medie, piele tonifiata si talie de viespe

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 kublaikham

kublaikham

Curvar Ucenic

• Membru Premium
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      08 maart 2018
  • Reputatie: 6

Postat 20 maart 2019 - 06:03

Am trecut si eu praful domnisoarei Katelaya. Dupa lectura recenziilor anterioare asteptarile au fost mari, dar pot spune ca ele au fost depasite de realitate atat aspect cat si ca GFE. Intr-adevar schimba perceptia asupra a ce inseamna atitudine proclient si GFE ridicat. Incercati. Am trecut usor si peste mica desincronizare privind programare.
    Pentru mine este clar favorita.
    Nu sunt adeptul notelor, dar le prever in dauna descrierii actiunii pe care o consider o experienta personala ce nu va putea fi reeditata. Mie nu imi iese niciodata la fel.
    Asadar
    Aspect 10+ - slim, tonica, bine proportionata, sani frumosi, sfacuri erectile, fund ... realitatea bate "fotografia"
    GFE 10++ - am trait cu impresia ca stie sa creeze chimia necesara, atenta la detalii, discutii cu subiect si predicat
    ON, NP 9,50- asta pentru ca vreau mai mult si de la mine
    Igiena 10 - impecabila

Halat 150lei/o finalizare

Eu cu siguranta voi aprofunda experienta.
    De recomandat, da, cu toata increderea
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 fumix012

fumix012

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 6 Postari:
    • Inscris la:
      10 december 2017
  • Reputatie: 30

Postat 20 maart 2019 - 10:01

Salut
    Am fost si eu la ea, de mai multe ori. Programarea fãcutã prin whats up, e destul de isteaţã, îşi dã seama cu cine are de face.

Locaţia: Park lake si Al.V.V 110, cunoscute. Gel de duş pentru bãrbaţi, prosop curat, apã de gurã etc.
    Nota: 10

Aspect: slim, dupã gustul meu, aratã bine, pozele sunt reale, puteţi trage singur concluzii.

GFE: cred cã este punctul ei forte, încearcã sã se facã plãcutã, FK.

ON: Oralu e bunicel, nimic spectaculos.
    Nota: 7

NP: Am futut-o cam în toate poziţile. Am transpirat de fiecare data.

De revenit/recomandat: Da
    • 4

#32 kataleya77

kataleya77

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      19 maart 2019

Postat 21 maart 2019 - 09:44

Apartamentul este spatios, baia curata dotata cu ce trebuie ptr igienizare.Camera, mi-a placut, lumina difuza, draperii rosii si lumanari :)

ON - fara retineri, 10;

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 kataleya77

kataleya77

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      19 maart 2019

Postat 21 maart 2019 - 09:46

Multumesc frumos! Esti un dragut!

Citesc cu zambetul pe buze aceste randuri.
    Te puuuuup!

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 songoku

songoku

VIP Member

• VIP Member
    • 1276 Postari:
    • Inscris la:
      28 oktober 2012
  • Reputatie: 797

Postat 23 maart 2019 - 05:13

Numarul mai este valabil, ca tot inchis este.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 >florin46<

florin46

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 356 Postari:
    • Inscris la:
      27 maart 2017
  • Reputatie: 372

Postat 24 maart 2019 - 02:53

In vizita la o floare rara.

In ciuda traficului si al "blestemelor" altora am reusit ca sa ajung la aceasta floare rara.

Discutat si programat, prin Whatsapp, cu o zi inainte , urmand ca sa-i confirm prezenta mea cu ceva timp inainte de ora intalnirii.

Ziua Z.

Confirm programarea conform intelegerii. Confirma confirmarea. Imi scrie locatia - Park Lake. La ora stabilita eram in zona, ii dau mesaj de informare ca am ajuns si ca astept, si astep... ora Z+15 min. Nicio veste. Ioi, iar mi-am luat plasa si cu programarea asta. Ce sa-i faci, viata merge inainte, eu merg inapoi, ma intorc si plec. Ca noroc nu luasi, fuse doar o incurcatura tehnica. Intorc calutul inapoi spre locatiea domnitei. Imi comunica apartamentul si urc.

Deschide o faptura cu par negru intr-un body negru de dantela si un halat scurt din acelasi material, pe o pereche de pantofi cu toc. Frumoasa prezentare. Nu stiu ce zice unu, altu, dar la chip e "urata" rau, mie mi-a trebuit un timp, pret de o tigara, ca sa-mi treaca nodul din gat. Timpul l-am petrecut in bucatarie la taclale, un fum si-o apa plata. Apoi am fost poftit la baie pentru dus ca sa ma improspatez, unde ai de toate mai putin papuci de unica folosinta . Dupa ce operatiunea a fost executata cu succes am purces in dormitor. Ambianta placuta asigurata de lumanari dar si felul de a fi si a vorbi a domnitei. Are o voce placuta, cu un timbru coborat si un debit verbal mediu ( eu ardelean molcom am putut tine pasul cu ea ). Pat mare cearsaf curat.

La actiune nu am multe de scris, doar clasici: saruturi, ON, NP cu ea deasupra in lot, misionar si doggy, unde am si ispravit.

Acum notele

Locatie 9.8

Aspect 9.8. Inafara de unghii tehnice, buze si un pic de tus sub piele, totul e natural la Kataleya. Corp atletic, sani mici spre medii, dar placuti la atingere, piele fina, tonus muscular bun.

Igiena 10

Actiune oral 7 ( a fost scurt si fara artificii )

Normal 9 ( se misca bine, mi-a placut mult, foloseste  lubrifiant dar fiecare cu corpul sau, mai bine e ca sa alunece si sa nu scartaie  )

GFE 9.5

Amenda 250 lei pentru o ora si un pic.

Per total o experienta foarte placuta si as minti daca as gandi macar ca nu as vrea ca sa o repet.

Sanatate

Ps.
    E un deliciu si o nebunie 
    • 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 pif2017

pif2017

Pay it Forward

• VIP Member
    • 2286 Postari:
    • Inscris la:
      22 september 2018
  • Reputatie: 2176

Postat 25 maart 2019 - 02:50

Norocosule , ai prins-o inaite sa plece !! Era si pe lista mea. Eu sper sa revina !!

Happy Hunting !!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 kataleya77

kataleya77

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      19 maart 2019

Postat 25 maart 2019 - 06:39

Buna dragutilor 😘
    Nu am fugit de tot 😊

Vineri dupa-masa revin in Cluj.

Pana atunci ma aflu in Oradea, pe General Gheorghe Magheru, vis a vis de Tunning Shop, impreuna cu Raluca.

Seara frumoasa!
    Va pup si va imbratisez ❤️
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 imiplace_

imiplace_

VIP Member

• VIP Member
    • 1286 Postari:
    • Inscris la:
      16 december 2018
  • Reputatie: -98

Postat 25 maart 2019 - 07:28

Buna dragutilor 😘
    Nu am fugit de tot 😊

Vineri dupa-masa revin in Cluj.

Pana atunci ma aflu in Oradea, pe General Gheorghe Magheru, vis a vis de Tunning Shop, impreuna cu Raluca.

Seara frumoasa!
    Va pup si va imbratisez ❤️

Kataleja nu mai da adresa la clujeni ca vor veni dupa tine si oradenii vor ramane pe dinafara. :))))
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 kataleya77

kataleya77

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      19 maart 2019

Postat 25 maart 2019 - 07:38

Kataleja nu mai da adresa la clujeni ca vor veni dupa tine si oradenii vor ramane pe dinafara. :))))

Mare nebun esti :)))
    Nu este nici o problema, nu fac discriminari :))
    Facem cumva sa fie ok si pentru clujeni, si pentru oradeni.
    🤗😘
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 orpheus

orpheus

Carpe Diem

• VIP Member
    • 1216 Postari:
    • Inscris la:
      19 oktober 2018
  • Reputatie: 2803

Postat 25 maart 2019 - 07:42

Să fie ok pentru ambii părți , e cel mai bine să te viziteze loverii din orașul în care ești :) 

Nu degeaba se teme imiplace :) ești foarte frumoasă  :kiss3

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

1 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi