Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

RECENZIE:
Locatie: 9 (calea Mosilor)
Aspect: 7 (doamna simpatica undeva la 1.74 cm, cu forme , ochi caprui, par negru , sani medii lasati, burtica nederanjant)
Oral: 8.25 (protejat, bun, lins, atentie la bijuterii, umed, mai multe viteze, batai peste gurita, incearca deep, isi da silinta sa o ia adanc)
Normal: 8.25 (protejat, se implica, accepta pozitii)
Gfe: 7.5 (saruta pe corp, FK in anumite momente)
Atitudine: 10 (placuta, deschisa la discutii)
Igiena: 10 (nimic suspect, piele fina)
Halat: 200 RON (pentru o ora)

Naratiunea:
Am luat legatura telefonic cu Gina si am stabilit intalnirea in a doua parte a lunii iunie, urmand sa confirm cu 30 minute inainte de actiune. Din ce am inteles locatiile le mai schimba, deci nu sunt aceleasi mereu. In locatia din calea Mosilor apartamentul era super ok, dotat cu de toate, AC, pat mare, mai multe geluri de dus la baie.  In locatie am cunoscut-o pe Gina, o doamna simpatica undeva la 1.74cm, cu forme , ochi caprui, par negru , sani medii lasati, burtica nederanjant; m-a asteptat pe tocuri intr-o tinuta sexy, parfumata discret. Gina m-a servit la alegere cu un suc, mai ales pe vremea asta torida. Am stat de vorba pentru a ne cunoaste inainte de toate.
Oralul a fost protejat, bun, lins, atentie la bijuterii, umed, mai multe viteze, batai peste gurita, incearca deep, isi da silinta sa o ia adanc. La normal (protejat) am schimbat mai multe pozitii, in LOT este foarte energica, nu refuza nici o pozitie. Geme natural, te trage in ea, stramta, este cu tine pe toata durata actiunii. Eu m-am simtit bine cu Gina, intalnirea a fost ok.
 
Notite)
1)Nu m-am simtit grabit in nici un fel, totul a decurs natural
2)Gina isi da tot interesul sa pleci multumit de la ea
3)Pozitia care o avantajeaza pe Gina este LOT
 

  • Like 14
Link spre comentariu

Fost si eu

Locație pe nicolae bălcescu greu cu parcarea recomand pe străduțele adiacente

Bloc din 1900 toamna dar interior perfect pentru desfășurarea acțiunii

Gina e o fata ok, dezinvoltă si curata

Oral 8 numai protejat

Normal am facut doar misionar protejat evident notă 8.5 se implica e cu tine acolo

100 ron tragerea fără să fiu grabit

Link spre comentariu
Vizitator dzomba
Reputație: 0

E plinuta, tatele lasate, tine picioarele in asa fel incat sa nu intri mai deloc.

 

Atitudinea e OK, e vorbareata, se face placuta, dar uita ca noi nu futem atitudinea.

 

Majoritatea clientilor ei sunt din categoria celor care vor sa vorbeasca, sa povesteasca, care se indragostesc de ea si ii aduc flori.

:)))))))))) sa duci flori la curve ... asta da prostie.

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

 

Buna Gina cum putem lua legatura? Nu resusesc sa dau de tine...[/quote

 

Bună! Lasă mi un mesaj pe what up te rog! Nu sunt disponibilă momentan !post-287179-0-28515000-1563785851_thumb.jpg

Link spre comentariu

Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

In ce zona activezi?esti superba

 

Bună dimineața!!! Te rog să mi scrii pe what up te rog! O zi frumoasa sa ai! Ms !

 

 

 

Disponibilă!!!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...