Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

La ce nr pot suna si eu ginutaa... Nu vad niciun nr...

 

Este in semnatura mea.

 

0762555779 pentru mai multe detalii astept apel/sms/whatsapp de la voi.

Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Eram restant cu o recenzie, programat la Ginutza saptamana trecuta si respectata.

Locatie: In spate la Blvd Episabeta, apt curat si mare, gel prosoape curtate.

Actiune: Oral + Normal ambele pro + FK

Halat: 250 Ora cu 2 fin

 

Actiunea memorabila, de cand am intrat Gina tocmai isi facuse un dus, ma astepta in chilotei si bluza fishnet. Isi tragea ciorapii cu dantela cand am intrat, de numai rezistam

Priviri perverse de ambele parti, ibceput cu FK bine intretinut, pasional, urmat de pozitia misionar unde am si terminat.

Pauza de o tigara si inceput runda 2 cu mangaieri provocatoare, FK, un Oral deep de zile mari, si Ginutza s-amutat deasupra. S-a dezlantuit in LoT pana simteam ca numai pot, orgasm atins de amandoi la cateva secunde distanta.

Ptr mine a fost o experienta de Top!!! Petrecut o ora fara graba, dus si plecat cu zambetul pe buze.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Eram restant cu o recenzie, programat la Ginutza saptamana trecuta si respectata.

Locatie: In spate la Blvd Episabeta, apt curat si mare, gel prosoape curtate.

Actiune: Oral + Normal ambele pro + FK

Halat: 250 Ora cu 2 fin

 

Actiunea memorabila, de cand am intrat Gina tocmai isi facuse un dus, ma astepta in chilotei si bluza fishnet. Isi tragea ciorapii cu dantela cand am intrat, de numai rezistam

Priviri perverse de ambele parti, ibceput cu FK bine intretinut, pasional, urmat de pozitia misionar unde am si terminat.

Pauza de o tigara si inceput runda 2 cu mangaieri provocatoare, FK, un Oral deep de zile mari, si Ginutza s-amutat deasupra. S-a dezlantuit in LoT pana simteam ca numai pot, orgasm atins de amandoi la cateva secunde distanta.

Ptr mine a fost o experienta de Top!!! Petrecut o ora fara graba, dus si plecat cu zambetul pe buze.

 

Bună ! Mulțumesc ! Zi faină tuturor !

 

 

Nu sunt în București !!! 😘🤗

Link spre comentariu

Mie-mi place Ginuta pe fizic,cu curul mare,voluptuoasa...as trage o runda cu ea si online,dar am impresia ca nu e asa deschisa sau cu pricepere intr-ale masturbarii.Mi-ar placea o partenera 1 la 1 sa vorbeasca romaneste si sa facem o treaba comuna in loc de un chat in alta limba care oricum ar fi,cand iti zice-n romaneste de dulce...nu se compara.Mintea si pula mea fac un mult mai tare click la limba romana murdara.

 

Ginuta fii mai explicita cu serviciile si preturile si ne apucam de treaba...cred ca pe multi ne strang coaiele.

 

 

 

quote name="hotsexygina" post="6114039" timestamp="1585225859"]

 

attachicon.gif 20200217_192648.jpgattachicon.gif 20200326_140445.jpg

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Buna. #StamAcasa dar ne si distram impreuna, virtual.

Tarifele depind foarte mult de ceea ce doresti sa ma vezi facand, vorbind si de cat timp doresti. Scrie-mi pe whatsapp pt. detalii.

 

post-287179-0-00663100-1585239912_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Am auzit de la colega ei ca ar avea COVID...NU stiu ce sa zic, aveti grija!

 

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Bună dimineața!!!

 

 

1) Eu nu am avut niciodată colegă! Nici nu intenționez să am vreodată!

 

2)Dacă citești cu atentie detaliile puse mai sus ai afla că nu lucrez cu publicul tocmai pt Că țin la sănătatea mea și a voastră!

3)ÃŽnainte să vorbești prostii mai bine întrebă! Eu pot face oricând testul și atașa aici...pt cei care vorbesc mult si prost!

4)Cei care mă cunosc deja știu ce fel de om sunt !

5)Nici măcar nu sunt în București!

6)Sănătate tuturor și o zi faină!

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Numai ea poate sa ne spuna...

BUNĂ ! Dacă aș avea probabil în timpul apelului video s ar vedea /auzi tusit/stranutat...și cu siguranță nu as fi în stare să fac show ul ! Un om bolnav nu dansează...nu face chestii de care nu este în stare ! Eu așa cred ! Fiecare cu părerea lui !

 

Zi faină tuturor!!!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

... tusit/stranutat...

Eu sunt un pic mai dilimache decât trebuie... După ce se termină treaba cu corona, la prima doamnă pe care o voi vizita o să scot următoarele cuvinte pe gaura gurii: "Vreau poziția misionar și vreau să tușești și/sau să strănuți în timpul acțiunii".

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

Eu sunt un pic mai dilimache decât trebuie... După ce se termină treaba cu corona, la prima doamnă pe care o voi vizita o să scot următoarele cuvinte pe gaura gurii: "Vreau poziția misionar și vreau să tușești și/sau să strănuți în timpul acțiunii".

 

 

😄🤪🙃

Link spre comentariu
Vizitator hotsexygina
Reputație: 0

 

Are, asa e. Si de la ea se ia COVID-ul si online...chiar si cand ii citesti topicul. Tocmai ai luat...ai belit pulica! 😂😂😂

 

 

timestamp="1585651714"]

 

Am auzit de la colega ei ca ar avea COVID...NU stiu ce sa zic, aveti grija!

 

😉🙃ðŸ˜ðŸ˜˜

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...