Sari la conținut

Paradise Island Massage - 0‭722389094 - Sectorul 4


piticufurios

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ar fi trebuit sa deschizi topicul la Orientare....

Acum ceva ani , prin zona functiona salonul " Garota ".

Doar scurt timp.

Posibil sa fie o rebranduire....plus ca nu au poze cu damele.

Mergem la noroc ?

Vezi ca in zona este Sweet pleasure....poate ajungi la Oana...cica ar fi singura care merita...☺

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ar fi trebuit sa deschizi topicul la Orientare....

Acum ceva ani , prin zona functiona salonul " Garota ".

Doar scurt timp.

Posibil sa fie o rebranduire....plus ca nu au poze cu damele.

Mergem la noroc ?

Vezi ca in zona este Sweet pleasure....poate ajungi la Oana...cica ar fi singura care merita...☺

Considerand ca se identifica clar ca fiind salon de masaj erotic, mi s-a parut mai logic sa deschid aici topic-ul. 

Daca a fost cineva, poate gasi direct un topic unde sa dea informatii legate de acest salon. 

 

Daca am gresit, imi cer scuze si rog un moderator sa mute topicul. Dar repet - consider ca e corect sa se regaseasca aici :)

 

Multa bafta!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cred ca am fost eu la astia, este exact langa casa de casatorii, am fost acum mai bine de o jumatate de an.

Matroana o doamna la 50+ ani de etnie si cu o voce de 3 pac de tigari pe zi a fost foarte bucuroasa sa ma vada...ba chiar surprinsa ca totusi am venit.... la telefon imi spusese ca sunt 3 domnisoare disponibile dar cand am ajuns acolo era una singura, restul cica se bagasera la somn.... dar mi-a spus apoi tipa cu care am intrat ca le certase matroana (le certase bine pt ca erau cu ochii vineti).

 

De lene sa ma duc in alta parte am luat aceasta domnisoara satula de saorme la 5 lei bucata , cel mult 4 clase....masajul recunosc a fost bun, avea forta tancu...pana la urma asta mi-am dorit ... nu am vrut sa finalizez pt ca nu vroiam sa ma intorc cu fata la ea. Este una dintre cele mai rusinoase vizite pe care le-am facut la un salon de masaj ..... si am fost in multe bombe... cred ca am dat 150 lei si 30 lei la fata de mila 

 

daca aveti chef de senzatii tari este salonul ideal.

ps: nu am exagerat cu nimic de dragul "naratiunii"

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...