Sari la conținut

Evelin am revenit !!! <3 0731426895


Postări Recomandate

Buna eu sunt Evelina noua in oras cat si in domeniu 
Sunt din bucuresti
Deocamdata fac doar deplasari la hotel pentru detalii contactati-ma la numarul 0731426895

 

Serviciile mele sunt: sex oral N/P
Sex normal /P
Fk
69
Diferite pozitii
Fantezii
+++multe altele

150finalizarea
250ora

Descriere : Sunt o blonda cu forme frumoase , am 55 kg 19 ani , 160/161m 
Sani medi fermi . 


Pentru detali va rog sa ma contactati 0731426895

post-286726-0-36274300-1551174456_thumb.png

post-286726-0-67580300-1551174478_thumb.png

post-286726-0-86462700-1551174491_thumb.png

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

https://nimfomane.com/forum/topic/129697-evelin-fac-total-0731426895/   Eveline cred ca ar fi caul sa iti ceri scuze si sa nu mai fi nesimtita sa lucrei cu poze false ( ai lucrat cu mine si te cunosc foarte bine ) asa ca aici nu merg pozele false draga mea , nu este publi ! aici clienti scriu despre tine si te va afecta rau pozele false , ia ca sfat prietenesc ca ne cunoastem si suntem prietene ! posteaza pozele tale nu fake-uri

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Eu ma refer acum la pozele ce le-a postat , ea stie clar ca ma pis pe ea , este o jegoasa in primul rand si o ingalata !

Aa, acum mă susții și îmi dai dreptate ? Mă luam aiurea, ă ? Să vedem acum cine-și dă drumu pe cine.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Asta a imbonavit mai multe persoane , fa asta cu jegu pe tine mergi la analize ca sa plans clienti ca le-ai dat candida sunt membri de pe forum foarte cunoscuti de acea prefer sa nu le spun identitatea . Mergi frumos si arate-ne si noua analizele tale !  Iesi de pe forumul asta scarba odinara cu nu iti mai merge minciuna cu pozele false !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

pentru ca inainte nu lucra cu poze false , astea sunt poze false dragule ! inainte avea poze reale acum fake-uri 

Cum se face că înainte îi luai apărarea,m o lingeai înn.. și te luai cu mine-n gură și acum o-njuri ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu ma refer acum la pozele ce le-a postat , ea stie clar ca ma pis pe ea , este o jegoasa in primul rand si o ingalata !

 

 

Asta a imbonavit mai multe persoane , fa asta cu jegu pe tine mergi la analize ca sa plans clienti ca le-ai dat candida sunt membri de pe forum foarte cunoscuti de acea prefer sa nu le spun identitatea . Mergi frumos si arate-ne si noua analizele tale !  Iesi de pe forumul asta scarba odinara cu nu iti mai merge minciuna cu pozele false !

 

Nu demult postai tu anunturi pentru ea: https://nimfomane.com/forum/topic/118813-eveline-0721812214-noua-in-domeniu/

 

Si Betty a fost acuzata ca le-a atacat pe cele care au plecat de la ea, domnisoara pestoaica.

Orice ai spune tu nu este credibil la cata tiganie faci.

 

Peseu: Daca tu ca femeie nu stii ce este candida, esti grav de proasta!

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Nu vad de ce dracu te bagi tu ? aici ew vorba de noi ne cunoastem si atat ! nu te mai baga cu gura in pula ca nu rezolvi nimic, lasane sa ne spalam noi doua rufele nu mai veni tu cu sloboz in gura !

Nu demult postai tu anunturi pentru ea: https://nimfomane.com/forum/topic/118813-eveline-0721812214-noua-in-domeniu/

 

Si Betty a fost acuzata ca le-a atacat pe cele care au plecat de la ea, domnisoara pestoaica.

Orice ai spune tu nu este credibil la cata tiganie faci.

 

Peseu: Daca tu ca femeie nu stii ce este candida, esti grav de proasta!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator carladristor
Reputație: 0

bagami-as pl in cresterea ta de betiva , fa eu i-am explicat ca nu are ce cauta cu poze false fa proasta pizdi , am indrumat-o sa puna poze cu ea ! ce dracu nu intelegi si ma lingi atat in cur 

Eveline, fa un rand de poze noi, alt numar, alt nume.

Turbata asta o sa tot alerge dupa tine ca nu mai faci bani pentru ea.

Faci bani si cu Publi. ;)

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...