Sari la conținut

0749310493 unguroaica slim


ionicadoru

Postări Recomandate

Am fost eu ieri. Atras de pozele incitante mi-am facut o programare

 

Locatia : Vis-a-vis de gara la bloc, ap 4. Apartament curat , o bucatarie , baie si camera, deci sta singura 100%. 

Modalitatea de contact Telefonic la 0749310493

Detalii despre intalnire Sunat, raspuns din prima, ajuns in 20 de minute. Fata are undeva la 23 de ani. E unguroaica din Satu Mare si se aude din accentul ei. E frumisica, dar nu wow, putin creola/etnie. Nu prea imi dau seama daca in poze este ea, dar la corp seamana, in realitate are putina burtica. Am stat cateva secunde de vorba si am decis sa raman.  M-am dusat repede , intrat in camera . Am mai intrebat inca odata ce ofera : ON, NP, 69, masaj, saruturi , etc. Chiar inainte sa incepem, mi-a zis ca mai ofera si ceva extra pentru 50 de lei. M-am gandit ca zice de anal, nope.. era vorba de sex neprotejat. Zicea ca ma vede ca sunt curat si ca este ok. In acel moment mi-a cam taiat elanul, Am zis pas la oferta ei. M-am intins pe pat si a inceput direct cu oral mediocru fara nimic special. Putin plictisit de oral si aducandu-mi aminte de oferta ei cu normalul neprotejat i-am luat caputul si am impins-o sa-mi dea limbi pe oo si pe urma in cur. A executat fara sa comenteze . Am finalizat in servetel , m-am imbracat si am plecat. Durata, aprox 20 de minute.  

 

Program Nem tudom... a zis oricum ca pleaca maine. 

Note Aspect 7 , Atitudine : 7, Oral: 6 . Mi-a placut totusi ca nu a comentat la anilingus. Are limba cam aspra ..dar asa sunt unguroaicele. :)

Tarifare 150 de lei

 

De revenit, nici nu se pune problema. 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...