Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

E un fel de n-ai sa crezi,ma mananca limba,si am o chestie in mine pe care o tin de ceva timp in mine,dar wtf,fie ce o fi..stiu ca aici suntem behind enemy lines,sau cel putin speram :clapp deci..hai sa ne luam la tranta cu povestioara despre cum a fost prima oara..cred ca la inceput a fost totusi ceva ciudat,vazand in alte parti,auzind de la altii..totusi s-a ajuns in acel moment mult dorit..sau nu :innocent am inteles ca la femei le ramane intiparit in minte pt totdeauna primul futai,si mai ales baiatul care i-a bagat parul pe gaura,cum se spune,pai fratilor(am desfacut un tuborg,sa fie treaba treaba) nu cred sa existe un barbat in lumea asta care sa spuna ca a uitat asta,oricat de nereusita a fost experienta..pentru ca,primul futai..daca nu ti-ai pus-o cu una matura care sa stie meserie,nu cred ca te poti lauda ca a fost un succes,gen concertele lui Freddie Mercury pe la sfarsitul anilor 90..deci ar fi amuzant cred...sa ne reamintim,clar fara lucruri exacte sa nu fim depistati,insa...sa zic my firts experience..era o fetiscana cu care ne zbenguiam ca doi copii ce eram la un eveniment..la un moment dat,fata dispare..transmitandu-mi pe un prieten,ca ma asteapta la ea cu o bere,pe la orele 2 ale unei zile de abia incepute..auzind aceasta,am plecat cu fluieraturi de adidasi spre ea..ajuns la zidul plangerii sau mai bine zis..la comoara fermecata,auzind initial ca fata si-o mai trage din cand in cand...na,tot felul de chestii copilaresti cred din partea mea bineinteles :crazylove si am ajuns in patul ei...man,nici nu stiam ce sa fac cu ea,sa o bag..sa nu o bag?avut frumos prezervativul cu mine langa buletin..erau la fel de importante :innocent ...imi era rusinica..sa nu imi vada scula :bow2 Doamneee ce tantalau si cand a pus mana pe capul de jos...pfuu..m-a condus cred ca pe un drum foarte important in viata mea,nu vreau sa mint..nu stiu daca am dat de 10 ori din fund..si gata,s-a intamplat necrezutul...deci,parerea mea,are aceasi importanta atat pt o fata cat si pt un baiat primul futai,sincer..stiu ca daca nu ar fi fost fetiscana respectiva,tot ar fi fost cineva,insa in sinea mea..ii multumesc pentru deflorare...sa nu zic ca pe urma,dureri..stii tu,cand ti se rupe ata..te sperii,te impacientezi....dar...sa fim sanatosi si sa futem tot ce dorim,fiecare cu ce ii place...

Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Eu sunt pe alt stil/gen muzical... Nu sunt fan Queen :)

 

Deși poate o să pară foarte surprinzător (cu toate că am mai scris pe undeva pe forum) coloana sonoră era urmatoarea:

 

 

 

 

 

Încă este una din melodiile mele de suflet :)

Iar ea...are ochii albaștrii.

Și evident (atunci) era blondă! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu sunt pe alt stil/gen muzical... Nu sunt fan Queen :)

 

Deși poate o să pară foarte surprinzător (cu toate că am mai scris pe undeva pe forum) coloana sonoră era urmatoarea:

 

 

 

 

Încă este una din melodiile mele de suflet :)

Iar ea...are ochii albaștrii.

Și evident (atunci) era blondă! :)

Era vorba despre succesul primei partide..m-am rezumat la acel video cu Queen...nu neaparat fan..insa de succes

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poate inca nu ai aflat, dar am zis sa nu mori prost, Freddie Mercury a murit in Noiembrie 1991, deci nu stiu ce concerte cu el de la sfarsitul anilor 90 ai vazut tu, ca noi astia de pe planeta asta nu am putut sa-l vedem :)

multumesc pt promptitudine,am gresit..am scris 90 in loc de 80...

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Poate inca nu ai aflat, dar am zis sa nu mori prost, Freddie Mercury a murit in Noiembrie 1991, deci nu stiu ce concerte cu el de la sfarsitul anilor 90 ai vazut tu, ca noi astia de pe planeta asta nu am putut sa-l vedem :)

take a chill pill man...nu e nevoie sa tuni si sa fulgeri...am gresit un numar...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...