Sari la conținut

Otrepe proaste


Postări Recomandate

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Si i-a mancat si bombanele lui parnaie care crede prostu ca tanya e studenta in anul 1 la drept dar proasta nici nu care bacul luat ca a renuntat la scoala in clasa 10-a ca se se fute pentru Gabriel si apoi pentru Nicu hahahah ce prosti sunt baaaa mai ales prostu ala de bolovan din timisoara!

 

https://i.imgur.com/MR1psru.jpg

Unde iti este stiuletele?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator basescu 2015
Reputație: 0

Xoxo,baiatul meu,copilul meu de suflet,nu te mai enerva asa tare sa nu faci alergie la tratamentul hormonal.

Pune-ti pe cap chilotii lui Symona si fa un selfie,

hahahahahahhaha

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

sclavule, esti degeaba pe forum, mars in pula mea cacat. Am intrat la tine pe profil si contributia ta pe acest forum este ZEROOooooooo

 

Contribuția ta fiind care? Marș la ghenă, aurolacule!

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

O fi contribuit de pe alt cont, nou nu este. :)

Că nu este nou, e clar! Dar, când acuzi pe cineva că nu a contribuit cu nimic, trebuie să dovedești tu, că ai contribuit cu ceva. Poate să fie user vechi, dar fără să fi adus nicin sport, sunt destui.

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Că nu este nou, e clar! Dar, când acuzi pe cineva că nu a contribuit cu nimic, trebuie să dovedești tu, că ai contribuit cu ceva. Poate să fie user vechi, dar fără să fi adus nicin sport, sunt destui.

:laugh2  De unde stii matale ca nu face sport?  :laugh2

Glumesc. ;)

Asa m-am luat cu ala aseara care cauta swing... Ca lumea comenteaza, dar nu ajuta!  :laugh2

Contributie minus, nu zero!  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...