Sari la conținut

Fete pt Petrecerea Burlacilor


Postări Recomandate

Salutare, sunt nou pe aici si vin si eu cu o intrebare. Ma ocup de organizarea petrecerii burlacilor pentru un prieten bun, in una din seri vreau sa ii aduc 2-3 fete sa il dea peste cap, si eventual o sa mai fim vro 3-4 care ar mai fi interesati si ei de putina miscare. O parte sunt casatoriti, sau cu principii si nu vor participa. ðŸ˜ðŸ˜

Ma intereseaza daca pot gasi astfel defete, si sunt interesate cu deplasarea, o sa fie la Somesul Cald, petrecere privata, de toate pentru toti sunt invitatele noastre etc.. Cam ce pret ar fi, si cam cate ore..

Multumesc frumos!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Salutare, sunt nou pe aici si vin si eu cu o intrebare. Ma ocup de organizarea petrecerii burlacilor pentru un prieten bun, in una din seri vreau sa ii aduc 2-3 fete sa il dea peste cap, si eventual o sa mai fim vro 3-4 care ar mai fi interesati si ei de putina miscare. O parte sunt casatoriti, sau cu principii si nu vor participa.

Ma intereseaza daca pot gasi astfel defete, si sunt interesate cu deplasarea, o sa fie la Somesul Cald, petrecere privata, de toate pentru toti sunt invitatele noastre etc.. Cam ce pret ar fi, si cam cate ore..

Multumesc frumos!

Esti prost rau daca crezi ca asa se incepe o discutie

Link spre comentariu

Esti prost rau daca crezi ca asa se incepe o discutie

Cand nu stii ceva, si mergi sa intrebi, prima oara oamenii aia iti spun ca esti prost? Sau asa ai invatat tu? Am cerut o informatie, are un sfat bine....daca nu pastreaza-ti jignirile pentru tine. Spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...