Sari la conținut

masaj terapeutic ??


Vizitator bara77

Postări Recomandate

Vizitator bara77
Reputație: 0

salutare, am o rugaminte ...o recomandare pentru un masaj terapeutic in oras ..nu vreau sa fie nimic sexual ..doar masaj cervical si lombar, o ora jumatate, doua ore nu conteaza  .. am incercat la Nevis si la inca 2 locuri dar totul este plin.. daca cineva cunoaste pe cineva mi-ar fi de mare ajutor.. SPER ca nu deranjez pe nimeni ca intreb despre ceva care nu are tenta sexuala pe site...Multam 

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Pai du-te in Felix... la President stiu ca sunt terapeuti.

Intrebi la receptie, te ajuta ei.

In oras e Florina, aproape de Fekete Butique Negru, ea face si finalizare la cerere... nu e cazul la tine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Intra pe olx oradea sectiunea masaj , lucreaza in 1 mai la hotel , face masaj terapeutic, titlul anuntului ii: masaj la domiciliu preturi accesibile , are poza la profil imbracat in halat verde !! Succes

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Intra pe olx oradea sectiunea masaj , lucreaza in 1 mai la hotel , face masaj terapeutic, titlul anuntului ii: masaj la domiciliu preturi accesibile , are poza cu el la profil imbracat in halat verde !! Succes

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Bine ar fi sa mergi sa te convingi, sau sa o convingi, singur.

Daca iti spun ce face cu mine, si tie iti refuza (din varii motive subiective), o sa zici ca mint sau inventez

Citeste topicul, mergi la cateva sedinte, si o sa vezi ce si cum face

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bara77
Reputație: 0

multam de ajutor...in felix am gasit, foarte greu de programat ...daca va trebe asa ceva ...programarea se face cam in 10 zile ..si e bine sa va tineti de ea minim 10 sedinte pentru afectiuni la coloana.... Multam 

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Brokoli am sunato o voce placuta vorbeste frumos...am întrebat-o de masaj nu face terapeutic pt colana doar relaxare mia zis 60 de lei ora .si epilare inghinala 50ron...tie cat tia cerut cum ai procedat? .. dupa voce e lipicioasa cred ca se poate mai mult de un simplu masaj..

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Salut Lucik nustiu nu am ajuns inca la ea..dar daca insisti usor poate vrea mai mult.dupa spusele colegilor..are o voce placuta te atrage ...

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Eu nu am primit mai mult decat serviciile standard oferite de ea... epilare, masaj, hand-job

Pt >>bara66<< cauta pe cineva care face masaj pt drenaj limfatic.

The best. E putin mai scump decat cel normal, de relaxare sau terapeutic, dar merita cu adevarat.

Dupa 3-4 sedinte esti alt om.

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Nici nu te astepta sa-ti spuna prin telefon detaliile.

Dupa ce ai ajuns la ea, cere un prosop ca sa faci dus, si cand esti deja pe masa de operatii spune-i discret ca te intorci pe spate ca sa poata continua masajul.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Brokoli,oare as avea parte și de un hand-job,dacă nu am mai fost la ea?se poate face dus acolo?Multumesc anticipat

Cu siguranta nu te lasa sa pleci cu pula sculata.

In timpul masajului fa o aluzie fina la partea cealalta.

Isi da seama ce vrei, si iti spune sa te intorci pentru happy-end.

Se poate face dus acolo, da.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...