Sari la conținut

masaj terapeutic ??


Vizitator bara77

Postări Recomandate

Vizitator jon21
Reputație: 0

Salut Brokoli ..ai mai fost la Florina? Cat A fost sedinta ultima dată? Am sunat-o mia confirmat 70 o ora masaj de relaxare...sau schimbat preturile?

Link spre comentariu
Vizitator jon21
Reputație: 0

Salutare confrati..vin cu o recenzie azi de la Florina..stabilit programarea din timp.o ora jumate la pretul de 100 de roni..la ora 17 30 ajuns la locatie pe bulevardul Dacia..greu am gasit locatia nefiind din oradea

..intrat aspect placut ..finuta fata ..mi-a dat prosop curat intrat la dus ..aici o problema apa naspa..a trebuit sa astept pana sa vina apa calda ..am facut dus cu apa nici calda nici rece..intrat in camera de masaj..are o masa pt masaj.

Aici nu a mai vrut sa faca 1 ora jumate spunand ca e mult si mai asteapta pe cineva ..ok am zis atunci mia zis daca vreau finalizare ..ora fiind 70 de roni iar cu finalizare sa mai pun total 120 ora cu happy and..am zis sa mi faca doar o ora ca nu aveam doar 100 la mine..am inceput eu tromboane si pana la urma a ramas la 100 cu finalizare..chiar mi-a zis vai ce tigan esti!!!eu fiind roman getbeget.. 😂😂😂😂....Masaj bun ..placut relaxant...e deschisa femeia purtat un dialog frumos..ce mia placut aproape de final ..eram pe burta intins...si ma prinda usor de mititelu si se face mare incet...imi zice sa ma intorc pe spate .si incepe cu ulei. Si mi-l freaca usor o imagine super uitandu ma in oglinda de la dulap.. atunci cum nu imi steteau mainile liniste o prind de fund o masesz usor..bine inteles era imbracata cu niste pantaloni negri ca de piele mulati...si incepe fata sa frece ..eu incercand sa o ating jos..ea tot se tragea..atunci nu am mai insistat.doar iam masat fundul....a incercat de 3 ori ce sa ma termin...si într-un final ma termin sarind un jet ..chiar sa tras sa nu o stropesc..hmmmm ce mia placut ca se uita la tine cand te freaca tare asa inca se incrunta asa se te vada gata...per total placut...note cam de 8.. nu stiu daca o sa mai revin..bafta la masaj...

Link spre comentariu

Salutare confrati..vin cu o recenzie azi de la Florina..stabilit programarea din timp.o ora jumate la pretul de 100 de roni..la ora 17 30 ajuns la locatie pe bulevardul Dacia..greu am gasit locatia nefiind din oradea

..intrat aspect placut ..finuta fata ..mi-a dat prosop curat intrat la dus ..aici o problema apa naspa..a trebuit sa astept pana sa vina apa calda ..am facut dus cu apa nici calda nici rece..intrat in camera de masaj..are o masa pt masaj.

Aici nu a mai vrut sa faca 1 ora jumate spunand ca e mult si mai ?asteapta pe cineva ..ok am zis atunci mia zis daca vreau finalizare ..ora fiind 70 de roni iar cu finalizare sa mai pun total 120 ora cu happy and..am zis sa mi faca doar o ora ca nu aveam doar 100 la mine..am inceput eu tromboane si pana la urma a ramas la 100 cu finalizare..chiar mi-a zis vai ce tigan esti!!!eu fiind roman getbeget.. ....Masaj bun ..placut relaxant...e deschisa femeia purtat un dialog frumos..ce mia placut aproape de final ..eram pe burta intins...si ma prinda usor de mititelu si se face mare incet...imi zice sa ma intorc pe spate .si incepe cu ulei. Si mi-l freaca usor o imagine super uitandu ma in oglinda de la dulap.. atunci cum nu imi steteau mainile liniste o prind de fund o masesz usor..bine inteles era imbracata cu niste pantaloni negri ca de piele mulati...si incepe fata sa frece ..eu incercand sa o ating jos..ea tot se tragea..atunci nu am mai insistat.doar iam masat fundul....a incercat de 3 ori ce sa ma termin...si într-un final ma termin sarind un jet ..chiar sa tras sa nu o stropesc..hmmmm ce mia placut ca se uita la tine cand te freaca tare asa inca se incrunta asa se te vada gata...per total placut...note cam de 8.. nu stiu daca o sa mai revin..bafta la masaj...

 

iara fabulezi?

Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Mda... masaj normal, fara sa exceleze, semi-profesionist, ca sa ma exprim amical.

Relaxant, dar relaxarea asta cred ca o induce orice masaj facut binisor.

Am primit doar masaj, nici nu am adus in discutie altceva.

Impresia mea e ca madame are o religie neo-protestanta. Parerea mea. Si nu stiu cum s-o abordez.

Undeva la 45-50, blonda (vopsita, probabil), arata decent.

Nu am putut aprecia daca e grasa sau nu, pentru ca purta un halat larg. Banuiesc ca e plinuta, nu grasa.

Cam atat...

  • Like 3
Link spre comentariu

topicul este masaj terapeutic, dar noi barbatii tot spre finalizare tragem. Pentru cei care totusi doresc DOAR masaj, astazi va voi vorbi despre Ludmila, o doamna de vre-o 60 ani din republica Moldova, pe langa un masaj bun mai are si calitati terapeutice puternice, iti poate spune ce suferinte ai si trata, are creme facute de ea pt micoze, papiloni si altele.. iar pe langa asta este chiar foarte ieftina (30 lei/ora). Ca dezavantaj ar fi ca foloseste cateodata ceva cu care zice ca sparge calciul nociv si poate fi deranjant si faptul ca vorbeste cam mult si e greu de inteles ea vorbind matern limba rusa. Bafta, nici nu intra in discutie vorba de finalizare

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...