Sari la conținut

Alexandra 19 ani 0755705731


androids

Postări Recomandate

Fata este fara scrupule :)) Îi transferi credit pe dragutul ei numar de orange si se face ca ploua ca na asta e tara in care traim , omul munceste pe amaratii aia de bani , fatuca nu cred ca stie asta , dar ma rog sa revenim , pentru show uri web e fake , va rog mare atentie sa nu luati si voi plasa de la ingenioasa fata :))!!!!

 

Tot baga pertipuri dupa ce ii transferi ca stai , ca stai , nu sunt acasa , dupa block !!!

 

 

Primul ei numar 0759525761

Al doilea numar 0756323105

Link spre comentariu

Ionutdrk , ți-am spus dinainte că nu sunt acasa și tu ai acceptat ,când am ajuns acasă ți-am scris că am ajuns și ai spus că nu poți și să îți dau niste poze sa te termini și îi ok ,ți-am dat poze și după ai inceput cu amenințări că mă pui pe forum și că mă faci de ras . Eu uite că nu îmi pasă de ce scri tu. Mă suni la 12 noaptea să îți fac show ,mai gândește-te că alți mai dorm la ora aia . Vorbești un lucru și faci altu dragul meu !

Link spre comentariu

Patroanco,cati ani ai? Sa moara ce am mai sfant ca atata prostie nu am intalnit de cand sunt pe pamantul asta !!!! Prostie dusa la rang inalt !!! Ce dracu zici acolo ? " poze sa te termini " esti cu capul ? Scuza ma fetita , du te la pshiatru' , cred ca nici ala nu te primeste , scuza ma !!! Succes la tepuit , esti campioana mondiala !!!! ;)

Link spre comentariu

" poze sa te termini " te faci de ras pe tot forumul draga , oricum erai pusa pe fast fuke .... AI ZIS CA MA SUNI DUPA CE AJUNGI ACASA , ADICA LA ORA 21 30 , NU MAI SUNAT , DE CE OAREE ????? Stiam ca esti pusa pe fast fuke , pe dat teapa , dar asta este , nu am ce vorbi cu prostia din om , ma intelegi ce spun , si nu mai veni cu vrajeli ieftine la mine care nu fac niciun leu, ai inteles , oke ? Sa ramai cu creditu' , si sa fii sanatoasa , mare succes la tepuit ! Esti campioana ti am mai zis !!

Link spre comentariu

Cand ajung acasa te sun

 

Eu ti am zis ok

 

Sa facut ora 21 30 , eu asteptam sa ma suni

 

Tu nimic

 

Si am zis la misto ce am zis sa mi dai un videoclip sau poze, tu ce ai zis ii dau fraierului asta poze , cica " sa te termini " :)) ... Acum serios , fii atenta la ce iti spun... Imi oferi un videoclip cu tine , ok ca nu platesc eu ca prostu' la orange pentru nimic ... Si toate comurile pe care le vezi , o sa fie sterse , iti promit asta si ma voi tine de promisiune , bineinteles ca si tu la randul tau!!!

Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Alexandra e fata faina. e buna de putzalit si are tarife decente.

Eu recomand sa fie trecuta in top.

Are labia mica foarte frumoasa, vine in relief. este ceva care greu intalnesti la alte fete.

Toate fetele sunt diferite in felul lor. Eu din 10 fete nu pot sa spun ca doua au fost la fel. toate au stilul lor.

Alexandra bine ai venit in Arad!

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Alexandra e fata faina. e buna de putzalit si are tarife decente.

Eu recomand sa fie trecuta in top.

Are labia mica foarte frumoasa, vine in relief. este ceva care greu intalnesti la alte fete.

Toate fetele sunt diferite in felul lor. Eu din 10 fete nu pot sa spun ca doua au fost la fel. toate au stilul lor.

Alexandra bine ai venit in Arad!

Am tot evitat sa ma bag in discuție, dar acum chiar trebuie; serios ca pe asta o vrei la top??🤦, ai uitat ca in urma cu ceva vreme va certați aici ca soacrele?

Dacă și ea ajunge la top, pe bune ca ma las definitiv de “meseria†asta, dar stai liniștit ca nu va avea nici o șansa cu comportamentul pe care îl are😈

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator maxuser
Reputație: 0

Am tot evitat sa ma bag in discuție, dar acum chiar trebuie; serios ca pe asta o vrei la top??🤦, ai uitat ca in urma cu ceva vreme va certați aici ca soacrele?

Dacă și ea ajunge la top, pe bune ca ma las definitiv de “meseria†asta, dar stai liniștit ca nu va avea nici o șansa cu comportamentul pe care îl are😈

 

Nu am specificat care top.:)

Link spre comentariu
  • Oras:in spatele tau
  • Oras:in spatele tau

Patroanco,cati ani ai? Sa moara ce am mai sfant ca atata prostie nu am intalnit de cand sunt pe pamantul asta !!!! Prostie dusa la rang inalt !!! Ce dracu zici acolo ? " poze sa te termini " esti cu capul ? Scuza ma fetita , du te la pshiatru' , cred ca nici ala nu te primeste , scuza ma !!! Succes la tepuit , esti campioana mondiala !!!! ;)

Sunt singurul care ghiceste culoarea pielii dupa limbaju academic?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Futaciosul cu ce ti-am vor it urat?

Personal cu nimik, sa nu crezi ca am cv cu tine, dar din ce am citit la tine pe topic, ai doar recenzii negative și frustrări din partea colegilor, de aici am tras niște concluzii legate de tine, poate in viitorul apropiat o să-ți fac personal o vizita sa ma conving singur, nu știu, vom vedea, nu mai am asa nervi sa pierd timp și bani cu cineva cu care poate nu ma voi simți in largul meu și pe “filmul” meu.
Link spre comentariu
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST
  • Telefon: bossu_mare20
  • Oras:Regiunea de VEST

                       :flowers2

 

„De 8 Martie senin, 

  Într-un cadru anonim 

  Primăvara a sosit 

  În al iernii asfinţit. 

 

Primăvară-n suflet iti doreşte Bosulică” 

     

            :flowers2   :kiss2    :flowers2

 

    "La multi ani!!!"

            

 
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...