Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Buna dimi, Pidsadera.

Cu ce parfum din colectia ta impresionanta innobilezi atmosfera din tramvai astazi?

miss kin, da-te cu parfum in gura, ca altfel pute. Nu e de la halitoza, e de la “ciocolata” pe care o halesti si pulile pe care le lingi.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ping trei ms
  • Oras:Ping trei ms

Las și io astea acilea, nu mai țin minte exact cât m-au costat...

 

Dacă nu se anunță nici o fătuca să vină sa le ia, i le ofer lui XOXO, cu recomandare specială să le folosească intensiv, ptr că-s doar OB-uri ieftine de la Dior și Sisheido, mi-e şi jenă să ofer aşa ceva curului lui manelist plin de fițe...

post-280817-0-56728600-1551801745_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Depinde f mult de persoana.Nu vorbesc ade “parfumurile “ str8 si de Antonio Banderas dar de f multe ori valoarea unui parfum poate consta in editia ei limitata sau in sticla in care e .

Pt ca degeaba Un “C” de la Clive Cristian e 350 euro pe 30 ml si un “No.1”e 1500 euro(cam asa) pt 50 ml sau un Caron Poivre e 1000 euro pe 30ml pentru ca sticla e facuta din cristal de Baccarat si mie imi place mai mult C ul decat Caron-ul

Deci fumurile la parfumuri de multe ori nu-si au rostul cand Paco Rabanne are editie cu 57.000 de dolari la 1Million:)))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Depinde f mult de persoana.Nu vorbesc ade “parfumurile “ str8 si de Antonio Banderas dar de f multe ori valoarea unui parfum poate consta in editia ei limitata sau in sticla in care e .

Pt ca degeaba Un “C” de la Clive Cristian e 350 euro pe 30 ml si un “No.1”e 1500 euro(cam asa) pt 50 ml sau un Caron Poivre e 1000 euro pe 30ml pentru ca sticla e facuta din cristal de Baccarat si mie imi place mai mult C ul decat Caron-ul

Deci fumurile la parfumuri de multe ori nu-si au rostul cand Paco Rabanne are editie cu 57.000 de dolari la 1Million:)))))

Moșule, te dedai la perversiuni, ce pula mea?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Malmö
  • Oras:Malmö

Depinde f mult de persoana.Nu vorbesc ade “parfumurile “ str8 si de Antonio Banderas dar de f multe ori valoarea unui parfum poate consta in editia ei limitata sau in sticla in care e .

Pt ca degeaba Un “C” de la Clive Cristian e 350 euro pe 30 ml si un “No.1”e 1500 euro(cam asa) pt 50 ml sau un Caron Poivre e 1000 euro pe 30ml pentru ca sticla e facuta din cristal de Baccarat si mie imi place mai mult C ul decat Caron-ul

Deci fumurile la parfumuri de multe ori nu-si au rostul cand Paco Rabanne are editie cu 57.000 de dolari la 1Million:)))))

Cand aveam vreo 13 ani, am mers la fiecare tutungerie sa cumpar Tarr, dar nu aveau.

O fi fost Limited Edition.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...