Sari la conținut

Poze false 0728196028


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

Vizitator oua_fierbinti
Reputație: 0

Am fost la tipa asta acum 3 ani cand nu eram membru pe forum dar nu mai retin unde dracu era locatia stiu ca era o Bisericuta si imediat un Liceu

M-am pacalit singur ca prostu am simtit-o de la inceput de cand a deschis usa ca e sictirita dar am zis din experienta mea ca poate o intorc la 180 de grade si o fac sa se simta mai placut... aparuse pe tocuri in chilotei tanga si se vedeau tatuajele alea si funduletu micut si bun 

in fine am ajuns in dormitor la ea nici nu am mai intrebat macar daca ma lasa sa fumez o tigare ..i-am achitat 200 de ron si sa dus cu ei direct in bucatarie a stat pe acolo vreo 7-10 minute nu stiu ce morti ei a facut acolo.. sa dus i-am zis sa-mi faca un oral .. mi-a facut dar deala in scarba nu schimba nici o vorba parca era muta sau cred ca lovit-o rau de tot soarta ciudata maxim  dupa am pus- capra am tras ce am tras si avand in cap ca a stat vreo 10 minute in bucatarie si nu a scos nici o vorba in afara de BUNA :) de la intrare nici aia nu cred ca a zis-o... :) in fine i-am zis ca vreau sa fac o pauza 5 minute si sa incercam iara si a zis OK! iar sa dus in Bucatarie 7-10 minute nu stiu ce plm avea cu bucataria pulii mele dar mai precis cred ca era PESTISORU AURIU ACOLO :) .... sa intors iar am tras in ea iar eu cu ganduri si scarba de ea fata fara GFE nu am finalizat am plecat ...

 

GFE -> 1 ca nu stiu sigur daca mi-a zis sau nu BUNA la intrare :)

ORAL ->  5 NP .  de sculat sa sculat soldatelu meu ... dar degeaba nimic interesant deala mecanic mana pe pula supt cu ochi iinchisi si o portie de labuta in timp ce te suge un kkt de oral ...

NORMAL -> 6 surdo-mut :) nu a gesticulat nimic nu dat contre doar ca te uitai la curuletu ala micut si tatuajele alea iti ofereau o privelniste frumoasa dar degeaba

 

de recomandat NU ... din partea mea  a fost cea mai sumbra si ciudata experienta a mea macar de ma grabea sa o fut sa plec dar nimic zici ca era terorizata sa se futa genu ala de om de e tinut de teroristi sub presiune ( ostatica ) era asa ciudata de nici eu nu am vrut sa o trag de limba cu o vorba 2 sa o descos un pic .... si eu imi luasem panica ..

de revenit NICIODATA!

 

Poate de acum 3 ani s-a schimbat fata.... si nu sunt 100% la 100 sigur ca ea este 90% la 100 doar ...

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

ai postat la rubrica INTREBARI SI RASPUNSURI...care este intrebarea ta?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sunat răspuns voce drăguța , cu toate ca se auzea fff încet , întrebat de servicii și preț ,

O + N 100 RON finalizarea , 200 ora

Întreb la finalizare oral normal , este cu finalizare orală ? Da zice , 100 zic , da zice

Ești fata din poze cu tatuajul mare pe mâna , DA zice , ok

Ajuns zona Dacia , urcat , deschis , surpriza , clar nu este ce din poza ,dar este slăbuță drăguțică Brunetica îmi pare ff cunoscuta , tatuaj pe spate între omoplați o coroana ( sper sa nu m-a înșel )

Întreb , pai nu ești fără din poza ? Cu toate ca așa ai zis , răspuns clasic este ocupată , cu mine ai vb, întreb de servicii , s au schimbat CIM este doar la ora și îmi recomanda și insista sa iau o ora , ii spun ca nu am banii de o ora și ca am vb altceva la tel ..

Salutat și plecat

  • Like 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...